Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.053
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Είναι και πρωΐ και δεν καταλαβαίνω αν κάνεις πλάκα ή όχι :confused: , πάντως οι χαρακτηρισμοί αυτοί δεν προκύπτουν από την ηλικία μας.

Οι followers σου ήταν στη λίστα των φίλων σου στο παλιό site, γιατί να τους διαγράψεις; Ισχύει αυτό που γράφει ο/η απόδραση
Δεν ειχα φιλους... Δεν θελω να εχω φιλους...Ειμαι μονοχνοτος!
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Καλορίζικο!
Def, ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώνεις στο σάιτ. Όποτε μπορέσεις κάνε μια μικρή διόρθωση: στις ταξιδιωτικές ιστορίες, η Νικαράγουα εμφανίζεται στην Αφρική. Εύχομαι καλή συνέχεια και θα τα βρούμε όλα με λίγο ψάξιμο!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Δε διαχωρίστηκαν οι φίλοι με βάση το ποιος έστειλε friend request, αλλά τα νεώτερα μέλη του site ακολουθούν τα παλιότερα.
Και όμως αυτό ακριβώς έχει γίνει, ανάλογα με το ποιος έχει στείλει παλιότερα το friend request. Οπότε δεν κάναμε κάτι εμεις με το χέρι, έτσι μεταφέρθηκαν τα δεδομένα :)

για τα trophies (δηλαδή τους χαρακτηρισμούς new member, veteran member κλπ) ήδη έγραψα ότι απλά δεν έχουμε προλάβει να τα τακτοποιήσουμε όπως θα θέλαμε. Θα γίνει αλλά δεν είναι και επείγον αυτή τη στιγμή ;)

Θα ξεκινήσω να γράφω μερικούς χρήσιμους οδηγούς για το πώς μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το νέο σάιτ, καθώς ορισμένα πράγματα είναι πραγματικά πολύ πιο εύχρηστα από πριν. Θα ποστάρω τους οδηγούς αυτούς σε ξεχωριστό τόπικ τον καθένα.:reading:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Το ξέρω ότι σου τα λέμε όλα μαζεμένα, αλλά να προσθέσω και εγώ κάτι:
Δεν βρίσκω την αντίστροφη μέτρηση. Δεν θα υπάρχει πια;
Αν όχι πρέπει να αλλάξω την υπογραφή μου! :p
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Καλορίζικο το καινούριο site. Είχα πάρα πολύ καιρό να μπω και σήμερα βρήκα κάτι τελείως διαφορετικό! Για να προσαρμοστώ στις αλλαγές απαιτείται να αφιερώσω χρόνο στο ψάξιμο. Για απορίες λοιπόν θα τα πούμε στην πορεία.
 

Panos84

Member
Μηνύματα
185
Likes
68
Ονειρεμένο Ταξίδι
Los Santos, San Andreas
Κάτι ακόμα Def. Μήνυμα με μήνυμα, δεν είναι ευδιάκριτο το κενό. Το μπλε χρώμα στο ποσταρισμένο μήνυμα αχνοφαίνεται. Μήπως θα μπορούσε να είναι πιο έντονος ο χρωματισμός; Θα ήταν και πιο ξεκούραστο στο μάτι φαντάζομαι...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Χμ λες ε; το είχα κι'εγώ ως ένα από τα θέματα που με απασχολούσαν αλλά τελικά το αφήσαμε έτσι. Θα δω μήπως μπορώ να το σκαλίσω λίγο να είναι πιο ευδιάκριτα :)

Η αντίστροφη μέτρηση δεν υπάρχει πια, θα έχω το νου μου μόλις υπάρξει αντίστοιχη δυνατότητα εδώ να την επαναφέρουμε.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.100
Θα με πείτε γκρινιάρα που δεν θέλω να μάθω πάλι κάτι νέο και μου άρεσε πολύ το παλιό;;;;;
Και το νεο με τα like και τα follow κλπ μου θυμίζει facebook... που τοσα χρόνια αρνούμαι να φτιάξω!
Καλά καλά θα το μάθω...... δεν θα γκρινιάξω άλλο! ;)
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.675
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Καλορίζικο το νέο site. Με δυσκολεύει αρκετά αλλά θα το συνηθίσω. Προς το παρόν να ρωτήσω κάτι για τον χάρτη. Αφήνω κενό τις ημερομηνίες αναχώρησης και επιστροφής και βάζει από μόνο του 30 Νοεμβρίου 1999 παντού. Αυτό υπάρχει κάποιος τρόπος να διορθωθεί και να μείνει απλά κενό για όσους δεν θέλουν να γράψουν και ημερομηνία;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Αυτό έτσι θάπρεπε να λειτουργεί, άσε να το κοιτάξω με τον developer, πρέπει να διορθωθεί. :)
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Αφού θα κοιτάξετε το χάρτη, δείτε και πως θα εμφανίζονται οι πόλεις. Προσυπογράφω την πρόταση του Hydronetta να εμφανίζονται αλφαβητικά. Και ανά χώρα αν είναι δυνατό, θα ήταν ακόμα καλύτερα. :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Ανά χώρα δε ξέρω αν γίνεται. Αλφαβητικά όμως είναι καλή ιδέα θα το τσεκάρω ;)
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom