Travelstories 2013

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

gone

Member
Μηνύματα
110
Likes
28
Αφεντικό καλοτάξιδο το νέο σαιτ με τη νέα του μορφή. Βέβαια να πω ότι δε με κουράζει τώρα στην αρχή θα ήταν ψέμα. Ελπίζω να το συνηθίσω γρήγορα. Ενα πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι ότι στην πρώτη σελίδα του Forum, η γκρί μπάρα με την αναφορά "Σημειώστε ως διαβασμένα" κλπ καλύπτει τα από κάτω της(καλωςορίσατεκλπ). Τι δεν κάνω καλά;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.218
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Τράβα ένα screenshot αν μπορείς και βάλτο εδώ να το δω.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.786
Likes
18.196
Στην αρχή με ξένισε η νέα μορφή, αλλά μετά σκέφτηκα ότι το να γκρινιάζω σαν τον γέρο σε κάθε τι νέο, δεν συνάδει με το νεαρό της ηλικίας μου :) Μου αρέσει πολύ λοιπόν η νέα μορφή μέχρι στιγμής, τα συγχαρητήριά μου σε όλους τους συντελεστές...με το χάρτη δε ξέρω τι θα κάνω αφού ο χρόνος μου πλέον ->0 και επίσης θα ήθελα λίιιγο χρωματάκι στα κείμενα γιατί είναι λίγο ασπρουλιάρικο κι εμείς ως ταξιδιώτες είμαστε ηλιοκαμμένοι :p και ως λάτρεις της Καραϊβικής θέλουμε λίγο παστέλ στη ζωή μας να την κάνει πιο όμορφη ;)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.218
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Κάτι που δεν έχει σχολιαστεί ακόμα: από ταχύτητα πώς το βρίσκετε σε σχέση με πριν;
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Ο GTS λεει για το νεαρο της ηλικιας του! Μαζι με τις αλλαγες στο φορουμ αλλαζουμε και τις ηλικιες η κανετε δωρο και face lift; (θα εβαζα και smiles αλλα τα χασα) ;) ;) ;) τα βρηκα
 
  • Like
Reactions: GTS

gone

Member
Μηνύματα
110
Likes
28
Τράβα ένα screenshot αν μπορείς και βάλτο εδώ να το δω.
Δυστυχώς αυτό δεν είναι εφικτό. Πάντως μου το κάνει από την πρώτη ημέρα της αλλαγής. Μικραίνω- μεγαλώνω με gtrl+ ή - μήπως και λυθεί αλλά τπτ. Βέβαια οι δεξιότητές μου επί αυτών των θεμάτων είναι μικρές.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.218
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Δυστυχώς αν δε μου δείξεις τι βλέπεις είναι αδύνατον να βοηθήσω, δε ξέρω τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.140
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Οι σελιδες κατεβαινουν σχεδον στο μισο χρονο απο πριν. Το προηγουμενο ηταν αρκετα αργο.

Το προβλημα με το ποσταρισμα συνεχιζεται. 9/10 φορες πρεπει να κανω ανανεωση για να το δω.

ΥΓ Εχω ζητησει και μια χαρη μην ξεχνιομαστε ετσι;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.403
Likes
17.218
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Αυτό με το ποστάρισμα θα το φτιάξω είναι σημαντικό πρόβλημα, αλλά επειδή δε συμβαίνει κάθε φορά, είναι πολύ δύσκολο να βρω τι στο καλό φταίει. Θα το κοιτάξω μέσα στο σ/κ ελπίζω.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.554
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom