Travelstories Top-10 (Πρωτεύουσες)

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.825
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Στο 40 η Πιονγιάνγκ;;;;:rolleyes: Δεν έχω πάει αλλά δεν έχω ακούσει και κάτι θετικό για την "ομορφιά" της.
Έχεις ακούσει κατι αρνητικό; Show-off μονουμενταλισμού όπως όλα τα αυταρχικά καθεστώτα (όχι ΜΟΝΟ αυτα, αλλά από αυτα, όλα!). Ε ντάξει, την ομορφια τη φρόντισαν.
 

Sam-chal

Member
Μηνύματα
852
Likes
1.894
Επόμενο Ταξίδι
Απρογραμμάτιστο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού, Χιλή, Βολιβία
Το κριτήριο του ψηφου είναι εντελώς υποκειμενικό.
"Πάρε τα μάτια μου και δες την"!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.258
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Προφανως μου ξέφυγε. 16,2 πήρε , ισοβαθμεί στην 9η θέση με το Τόκυο.
Ε μα είπαμε κι εμείς, αν είναι δυνατόν!
Ευχαριστούμε για την αποκατάσταση της αλήθειας:clap:
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.009
Έχεις ακούσει κατι αρνητικό; Show-off μονουμενταλισμού όπως όλα τα αυταρχικά καθεστώτα (όχι ΜΟΝΟ αυτα, αλλά από αυτα, όλα!). Ε ντάξει, την ομορφια τη φρόντισαν.
Όχι ακριβώς αρνητικό. Έχω ακούσει πως δεν έχει καμία γραφικότητα. Δεν ξέρω αν πιάνεται για αρνητικό αυτό. 🤔

Ε μα είπαμε κι εμείς, αν είναι δυνατόν!
Ευχαριστούμε για την αποκατάσταση της αλήθειας:clap:
Δεν μπορεί να μην ήταν στο τοπ-10 η Πράγα.Το θυμάμαι από παλιά πως την βαθμολογούσαν ψηλά. Αλλά να μην είναι ούτε στο τοπ-40 ξαφνικά; Δεν έβγαινε με τίποτα.

Προφανως μου ξέφυγε. 16,2 πήρε , ισοβαθμεί στην 9η θέση με το Τόκυο.
Όταν βάλεις και τις θέσεις 40-60 να δεις τι χαμούλης θα γίνει....

Προφανως μου ξέφυγε. 16,2 πήρε , ισοβαθμεί στην 9η θέση με το Τόκυο.
8η δεν είχες βάλει το Τόκυο; Κι 9η το Ταλίν;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.258
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Nαι, αλλά στο ενδιάμεσο άλλαξε αυτό. 11ο πλέον το Ταλίνν.

Όντως το googlόφυλλο θα ήταν πολύ πιο ξεκούραστη λύση και θα αποφεύγονταν και λάθη σαν κι αυτό που μόλις έκανα. Βέβαια είναι θέμα το πώς γίνεται η καταγραφή των αλλαγμένων ψήφων. Πάντως εγώ δε βλέπω καμία άσχημη πόλη στο τοπ-20, ούτε μία.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.009
Nαι, αλλά στο ενδιάμεσο άλλαξε αυτό. 11ο πλέον το Ταλίνν.

Όντως το googlόφυλλο θα ήταν πολύ πιο ξεκούραστη λύση και θα αποφεύγονταν και λάθη σαν κι αυτό που μόλις έκανα. Βέβαια είναι θέμα το πώς γίνεται η καταγραφή των αλλαγμένων ψήφων. Πάντως εγώ δε βλέπω καμία άσχημη πόλη στο τοπ-20, ούτε μία.
Νομίζω παλιά δεν "έπαιρνε" αλλαγή ψήφων από το ίδιο άτομο. Αλλά ακόμα κι έτσι, αν βγάλεις τα νέα αποτελέσματα(αφού έχουμε αλλαγές όπως λες ακόμα και στη 10δα), παίρνεις μια χρονική στιγμή(π.χ.ως τώρα) και μας γράφεις πιο είναι το τοπ.60 πρωτευουσών....
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.258
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Για τις αλλαγές στις ψηφοφορίες μπορούν πάντως να βοηθήσουν οι μοντ, να σβηστούν οι ψήφοι των οποίων το ζήτησαν οι "ιδιοκτήτες".
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Για τις αλλαγές στις ψηφοφορίες μπορούν πάντως να βοηθήσουν οι μοντ, να σβηστούν οι ψήφοι των οποίων το ζήτησαν οι "ιδιοκτήτες".
Σας έχασα. Εκθέστε αναλυτικά τα αιτήματά σας :)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.614
Likes
50.258
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Σας έχασα. Εκθέστε αναλυτικά τα αιτήματά σας :)
Υπάρχουν μέλη που μετά από 1-2-5 χρόνια ζήτησαν να αλλάξουν τη βαθμολογία τους. Είναι πιο εύκολο αν σβηστούν οι παλιές βαθμολογίες ολοσχερώς.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Υπάρχουν μέλη που μετά από 1-2-5 χρόνια ζήτησαν να αλλάξουν τη βαθμολογία τους. Είναι πιο εύκολο αν σβηστούν οι παλιές βαθμολογίες ολοσχερώς.
Πολλοί όμως κάνουν σύγκριση με τα παλιά και γίνεται συζήτηση. Να βάλω άλλο χρώμα σ' αυτά καλύτερα, να μην προσμετρούνται. Θα μετρήσεις ξανά?
 

panagiotis.k

Member
Μηνύματα
205
Likes
725
Nαι, αλλά στο ενδιάμεσο άλλαξε αυτό. 11ο πλέον το Ταλίνν.

Όντως το googlόφυλλο θα ήταν πολύ πιο ξεκούραστη λύση και θα αποφεύγονταν και λάθη σαν κι αυτό που μόλις έκανα. Βέβαια είναι θέμα το πώς γίνεται η καταγραφή των αλλαγμένων ψήφων. Πάντως εγώ δε βλέπω καμία άσχημη πόλη στο τοπ-20, ούτε μία.
Νομίζω πως υπάρχει επιλογή να μπορείς να συμπληρωσεις τη φόρμα και μετά να αλλάξεις αυτό που επέλεξες. Απαιτεί βέβαια να χρησιμοποιήσεις κάποιο email (εξασφαλίζεις και να μην υπάρχουν διπλές εγγραφές).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.505
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom