Travelstories Top-10 (Πρωτεύουσες)

Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
19 Mονακό
18 Ρέικιαβικ
17 Ελσίνκι, Ρώμη, Αθήνα, Βουδαπέστη
16 Βαρσοβία, Λονδίνο, Βιέννη
15 Όσλο, Βερολίνο
14 Τάλιν, Βρυξέλλες, Βίλνιους
13 Ρίγα, Μπρατισλάβα, Μασκάτ
Κάτσε κι εσύ να τ' ακούσεις τώρα γιατί τόλμησες να βαθμολογήσεις το Ρέικιαβικ πάνω από την αιώνια, και να την έχεις και στο ίδιο επίπεδο με κάτι παρακατιανά... :twisted:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.047
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Να ριχνουμε κ μια ματια στα προηγουμενα ποστ μας...μας γλυτωνει απο λαθακια.
Ειπαμε πατος η Τεχερανη αλλα οχι και χειροτερη απο Κισιναου, Σοφια, Τιρανα...
Οπτικά (με τα κριτήρια του συγκεκριμένου θέματος δηλαδή), είναι σαφώς χειρότερη.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Κάτσε κι εσύ να τ' ακούσεις τώρα γιατί τόλμησες να βαθμολογήσεις το Ρέικιαβικ πάνω από την αιώνια, και να την έχεις και στο ίδιο επίπεδο με κάτι παρακατιανά... :twisted:
Δε θα τολμήσουν να πουν τίποτα. Ξέρουν ότι είμαι φαν χρόνια τώρα.:haha:
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Δε θα τολμήσουν να πουν τίποτα. Ξέρουν ότι είμαι φαν χρόνια τώρα.:haha:
Περιμένω πώς και πώς φίλε, να κανονίζω να πάω ξανά.. Μόνο και μόνο ότι από το Ρέικιαβικ ξεκινάει η περιήγηση σε τούτη τη μαγική χώρα, του δίνει 10 πόντους επιπλέον για πλάκα :D
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
''παρντον? θελω κι εγω απ αυτο που βαζεις στο πρωινο τσαι σου...''

Τρύπες...Ασφάλεια λέγεται...δεν το κυκλοφόρησαν ποτέ σε δίσκο (εκτός του Live τους) αλλά το παίζανε στα πρώτα ιστορικά live τέλη των ΄80s στη Θεσσαλονίκη...
 
Last edited:

STKF

Member
Μηνύματα
1.150
Likes
5.406
Κάτσε κι εσύ να τ' ακούσεις τώρα γιατί τόλμησες να βαθμολογήσεις το Ρέικιαβικ πάνω από την αιώνια, και να την έχεις και στο ίδιο επίπεδο με κάτι παρακατιανά... :twisted:
Διαβάζοντας αυτό σκέφθηκα αμέσως ότι αυτός ο φέρελπις νέος κατάλαβε το λάθος του.....


Νομίζω ότι το παραξήλωσες! Θα εισηγηθώ την κλήση σου σε απολογία.

Δε θα τολμήσουν να πουν τίποτα.
Έτσι νομίζεις!

Περιμένω πώς και πώς φίλε, να κανονίζω να πάω ξανά.. Μόνο και μόνο ότι από το Ρέικιαβικ ξεκινάει η περιήγηση σε τούτη τη μαγική χώρα, του δίνει 10 πόντους επιπλέον για πλάκα
....Με στεναχώρησες και πάλι!
Υ.Γ Αφού σας αρέσουν οι πόλεις με τα ωραία χρωματιστά σπιτάκια, δεν κανονίζετε όλοι μαζί ένα ταξιδάκι στο Burano που είναι τρεις φορές ωραιότερο!
Δεν απελπίζομαι όμως! Θα έρθει η στιγμή που θα αντιληφθείτε και εσείς το μεγαλείο της Αιώνιας!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.112
Ας κάνω κι εγώ νέες προσθήκες στη λίστα μου

Λευκωσία 13
Μόσχα 19
(επιτέλους βρήκα κι άλλη μια πρωτεύουσα να με γοητεύσει τόσο ώστε να της βάλω τόσο ύψηλο βαθμό όσο έβαλα στην Αβάνα και τη Ρώμη....)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.691
Likes
50.591
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μόσχα 19
(επιτέλους βρήκα κι άλλη μια πρωτεύουσα να με γοητεύσει τόσο ώστε να της βάλω τόσο ύψηλο βαθμό όσο έβαλα στην Αβάνα και τη Ρώμη....)
Μωρέ μπράβο! Για πες τι σου άρεσε τόσο πολύ.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.189
Likes
4.046
Λονδίνο 19
Παρίσι 19-
Βαρκελώνη 18-
Στοκχόλμη 17+
Ρώμη, Βερολίνο 17
Ουάσιγκτον 17-
Βουδαπέστη 15
Αθήνα 14
Βαρσοβία 13
Λευκωσία 10
Ελέγχοντας τις βαθμολογίες που έχω δώσει σε διάφορες πρωτεύουσες (εκτός Βαρκελώνης), ενώ μου δημιουργείται αμφιβολία κατά πόσο πχ η Βαρκελώνη μου άρεσε περισσότερο από τη Ρώμη. Αλλά τέλος πάντων. Αυτά βαθμολογήσαμε. Αναβαθμολογήσεις δεν παίζουν. Προσθήκη μετά τα τελευταίο μου ταξίδι.

Μόσχα 17
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom