Αυστρία Vienna Hotels

Girgis

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη 28/12 - 02/01
Καλησπέρα, έκλεισα τις προάλλες αεροπορικά για την περίοδο 28/12 -02/01 στη Βιέννη. Με μια σύντομη έρευνα διαπίστωσα ότι η εύρεση συμφέρουσας διαμονής είναι πλέον πολύ δύσκολη. Υπάρχει κάποια πρόταση για airbnb ή ξενοδοχείο ;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Γιώργος
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Τσεκαρε σε Motel one, αν και δεν ξερω τι διαθεσιμοτητα θα βρεις.Εχει σε διαφορα σημεια,το πιο κεντρικο ειναι το staatsoper
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Last edited by a moderator:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.426
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλημέρα. Το δεύτερο θα έλεγα ότι είναι πιο βολικό. Θα μπορείτε ακόμα και με τα πόδια να φτάσετε σε κάποια σημεία ενδιαφέροντος.
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Σε ευχαριστώ... παει το έκλεισα! Είναι δύσκολη εποχή για να έχω μεγάλες απαιτήσεις. τελευταια στιγμή που κλείνω!
 

minimini

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
Γεια σας, Θα ήθελα παρακαλω να μου αναφερετε ξενοδοχεια που έχετε μεινει στην Βιέννη και τα προτείνετε λογω τιμής και τοποθεσίας; Εχω λίγο μπερδευτει με τα τόσα πολλά που υπαρχουν... έκανα ενα κρατηση με Δωρεαν Ακυρωση το Austria Trend Hotel Anatol Wien. Ευχαριστω για την οποιαδηποτε απαντηση σας.
 

minimini

Member
Μηνύματα
19
Likes
1
εμείς μέναμε Mariahilf και ήταν 4 στάσεις με μετρό από . Πολύ κεντρικός δρόμος με εμπορικά μαγαζιά καφέ εστιατορια και διπλα στον σταθμό των τρένων. Κοίταξε το..
Γεια σας, Προτεινετε να βρω ξενοδοχειο κοντα στην Mariahilf; μεινατε σε καποιο εσεις;
 

annoula

Member
Μηνύματα
257
Likes
530
Καλησπέρα! !! Νομίζω ότι αυτό που κλείσατε είναι αρκετά καλό !! Εγω έμεινα στο Hilton Vienna. Κατά τη γνώμη μου είναι 4* και όχι 5*. Έχει όμως εξαιρετικό πρωινό και είναι σε φοβερή τοποθεσία! Είναι μεγάλο το ιστορικό κέντρο της πόλης οπότε νομίζω είναι καλο να μένει κάνεις στο κέντρο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.517
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom