Αυστρία Vienna Hotels

vickokka

Member
Μηνύματα
1.235
Likes
1.931
Ονειρεμένο Ταξίδι
παντου
Ήρθε η ώρα να πάω και γω στην όμορφη Βιέννη στις αρχές Δεκεμβρίου. Ήθελα να ρωτήσω,αν γνωρίζετε,ποιο από τα Ibis είναι κεντρικά; Ποια τμήματα να κοιτάζω; Το 01 και γύρω από αυτό;
Διάβασα το θέμα αλλά αν θέλατε να μου προτείνετε κάποιο ξενοδοχείο σχετικά οικονομικό, να κοιτάξω...
Κι εγώ αρχές Δεκεμβρίου!Στο κεντρο ήταν όλα ακριβα για μας και κλείσαμε το hotel westbahn 4* με πρωινό 90€.κοιταξε το αν θέλεις.
 

vana23kara

Member
Μηνύματα
74
Likes
34
Εγώ είχα μείνει στο trend hotel ananas. Ακριβώς απέναντι ήταν η στάση μετρό. Πολύ σημαντικό
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Κι εγώ αρχές Δεκεμβρίου!Στο κεντρο ήταν όλα ακριβα για μας και κλείσαμε το hotel westbahn 4* με πρωινό 90€.κοιταξε το αν θέλεις.
Τελικά έκλεισα το Ibis budget Wien Messe με πρωινό στα 70 ευρώ...προσπαθησα να την βγάλω οικονομικά γιατί θα είμαι μόνη μου :)
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.926
Likes
40.761
Τελικά έκλεισα το Ibis budget Wien Messe με πρωινό στα 70 ευρώ...προσπαθησα να την βγάλω οικονομικά γιατί θα είμαι μόνη μου :)
Με καθε επιφυλαξη για την τιμη, αλλα μπορει να ειναι παραπλησια, δες αυτο που μειναμε. Ειναι 5 λεπτα απο σταθμο του μετρό και συστηνω για το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ πρωινο του, κατι που θα σου χρειαστει στη Βιεννη αν θες οικονομικα. Θα ξαναφας το βραδυ, σοβαρα το λεω. Το δωματιο μαλιστα ειναι τοσο μεγαλο που εχει και διθεσιο καναπε με τραπεζακι.
Στο ibis συνηθως το πληρωνεις εξτρα και σε τσουχτερη τιμη.
https://el.hotels.com/ho301724/?q-c...=1&q-room-0-adults=1&YGF=14&MGT=1&ZSX=1&SYE=3
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Με καθε επιφυλαξη για την τιμη, αλλα μπορει να ειναι παραπλησια, δες αυτο που μειναμε. Ειναι 5 λεπτα απο σταθμο του μετρό και συστηνω για το ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ πρωινο του, κατι που θα σου χρειαστει στη Βιεννη αν θες οικονομικα. Θα ξαναφας το βραδυ, σοβαρα το λεω. Το δωματιο μαλιστα ειναι τοσο μεγαλο που εχει και διθεσιο καναπε με τραπεζακι.
Στο ibis συνηθως το πληρωνεις εξτρα και σε τσουχτερη τιμη.
https://el.hotels.com/ho301724/?q-c...=1&q-room-0-adults=1&YGF=14&MGT=1&ZSX=1&SYE=3
Το είδα... είναι 120 ευρώ πιο πάνω, στο σύνολο των ημερών.Το Ibis ήδη το έκλεισα χωρίς ακύρωση.
Σε ευχαριστώ πολύ :)
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
Εγώ είχα μείνει στο trend hotel ananas. Ακριβώς απέναντι ήταν η στάση μετρό. Πολύ σημαντικό
kai εγω αλλα μαλλον ολοι οι ελληνες εκει πανε μεχρι και ολα φανταζομαι τα ελληνικα τουριστικα λεωφορεια στο παρκιν του ξενοδοχειου ηταν....χριστουγεννα δε περισυ ..πανικος..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.578
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom