viva travel

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική

simba

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κουβα
Καλησπερα!
Γνωριζει κανεις αν με την κρατηση αεροπορικων εισιτηριων Turkish Airlines μεσω viva, θα εχω τη δυνατοτητα να προσθεσω 1 επιπλεον αποσκευη μεσω του site της Turkish Airlines?Στο FAQ του website της Turkish Airlines αναφερεται πως:
" I purchased a ticket from a travel agent. Can I review the booking online?
No. You can only display online reservations made through Turkish Airlines web site. "
Ευχαριστω για την οποια βοηθεια!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Δεν το γνωριζω ακριβως αλλα 1.νομιζω οτι μεσω αυτης της σελιδας μπορεις να δεις την κρατηση σου.Ισως εκει μπορει να αναφερει προσθηκη αποσκευηςhttp://www.turkishairlines.com/en-int/online-services/my-bookings. 2.παιρνεις τηλεφωνο τη viva και ρωτας.3.στα γραφεια της τουρκικης στο αεροδρομιο..210-3530-401 η 210-3530367
 

simba

Member
Μηνύματα
28
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Βερολινο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κουβα
Να΄σαι καλα για την απαντηση!
Ακομη δεν εχω κανει την κρατηση των εισιτηριων μεσω viva, οποτε δε μπορω να το τσεκαρω στην Turkish..Και βασει οσων λεει στο FAQ του website της Turkish,
" I purchased a ticket from a travel agent. Can I review the booking online?
No. You can only display online reservations made through Turkish Airlines web site. "
φοβαμαι πως δε γινεται..
Πηρα τηλ στη Viva, δε γνωριζαν και με παρεπεμψαν στην Turkish, η οποια δεν απαντουσε το πρωι..
Θα δοκιμασω φυσικα κ αυριο στην Turkish..
Αλλα δε θα επρεπε η Viva να μπορει να απαντησει υπευθυνα σε θεματα τετοιας φυσεως?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.542
Likes
8.031
Αυτο που αντεγραψες μου φαινεται περιεργο γιατι και εγω ειχα κλεισει με το petas και εβλεπα,οποτε ηθελα το εισιτηριο απο το σαιτ της τουρκικης...δοκιμασε ξανα στο τηλεφωνο.
Απ'οτι καταλαβα θελεις να βαλεις 2 βαλιτσες στο 1 εισιτηριο?
 
Μηνύματα
410
Likes
1.350
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Καλημέρα,
μπηκα στην travel viva να κανω μια κρατηση για 2 ατομα για Πειραια-ΣΙφνο και εφτασα μεχρι την πληρωμη και τα στοιχεια της καρτας και με το που το κανω η σελιδα δεν εγινε ποτε refresh εφταιγε η σελιδα το νετ μου δεν ξερω ,μου ηρθε καπακι μυνημα vivahlektrel στο κινητο μου με κωδικο πληρωμης και με εβαλε σε σελιδα της Πειραιως και απο εκει μετα το χαος.. .Μετα ξαναμπαινω παλι το ιδιο μου ξανα ρθε μετα το μυνημα στο κινητο μου απο τη vivahlektrel δεν εκανα καποια ενεργεια αλλη.Εχει γινει η κρατηση ,εγινε μηπως 2 φορες??Η καρτα μου δεν εχει κινηση ουτε σε υπολοιπο ουτε στο winbank.Tους εστειλα μυνημα περιμενω στο support team περιμενω... Τηλεφωνα δεν βρισκω ακρη δεν απαντανε.. Αν γνωρισει καποιος ας μου απαντησει ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.565
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom