Volotea εισιτήρια με 5€

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Λοιπόν έκλεισε Ηράκλειο-Μπάρι 4,85€ άτομο 3 Ιουλίου,Μπάρι-Βενετία 4,85€ άτομο 6 Ιουλίου,Βενετία-Παλέρμο 29€ άτομο[Ryanair]9 Ιουλίου,Παλέρμο-Αθήνα 14 Ιουλίου 4,85€ άτομο,επιστροφή στο Ηράκλειο με εξαργύρωση μιλίων!!Σύνολο 43,55€ το άτομο!!!
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Λοιπόν έκλεισε Ηράκλειο-Μπάρι 4,85€ άτομο 3 Ιουλίου,Μπάρι-Βενετία 4,85€ άτομο 6 Ιουλίου,Βενετία-Παλέρμο 29€ άτομο[Ryanair]9 Ιουλίου,Παλέρμο-Αθήνα 14 Ιουλίου 4,85€ άτομο,επιστροφή στο Ηράκλειο με εξαργύρωση μιλίων!!Σύνολο 43,55€ το άτομο!!!
Ζωάρα σου λέω. ;)
Εγώ πάλι αμφιβάλλω σοβαρά πλέον αν θα χρησιμοποιήσουμε τελικά τα εισιτήρια του 1 ευρώ που βγάλαμε για Νάπολι για τέλος Ιουνίου..Δε θα υπάρχει άδεια, όσο για λεφτά ας μην το συζητάμε. :D
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.061
Likes
41.254
Λοιπόν έκλεισε Ηράκλειο-Μπάρι 4,85€ άτομο 3 Ιουλίου,Μπάρι-Βενετία 4,85€ άτομο 6 Ιουλίου,Βενετία-Παλέρμο 29€ άτομο[Ryanair]9 Ιουλίου,Παλέρμο-Αθήνα 14 Ιουλίου 4,85€ άτομο,επιστροφή στο Ηράκλειο με εξαργύρωση μιλίων!!Σύνολο 43,55€ το άτομο!!!
Δε ντρέπεστε; Με βάλατε να κλείσω Ηράκλειο Παλέρμο με 5 ευρώ, και Αν δεν έχω εξεταστική Αθήνα Ηράκλειο με μίλια. Να χάσω 10 ευρώ δηλαδή;
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Οι τιμές ειναι όντως πειρασμός! άμα έχεις μέρες να τα συνδυάσεις!!!



Αυτό δεν ειναι για σαντορίνη αθήνα - αθήνα σαντορίνη ή κάνω λάθος;;;;
Ναι!! Εμενα πατωντας το λινκ μου εμφανιζει Σαντορινη-Αθηνα και Αθηνα-Σαντορινη επιστροφη οπως ειπες.. Αν πατησεις τωρα απλη μεταβαση θα μεινει μονο το πρωτο! Βεβαια δεν ξερω τι θα εχει μεινει! Εχω κλεισει μεχρι τωρα 10 εισιτηρια επιστροφης απο Σαντορινη για Σεπτεμβριο!! :haha::haha:
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
αφου με ξεσηκωσε η volotea με τα 5ευρα, κλειστηκε ολο το πακετο... ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΝΑΠΟΛΗ 5 ευρω, ΝΑΠΟΛΗ-ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ 30 ευρω, ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ-ΛΙΣΑΒΩΝΑ 38 ευρω κ ΛΙΣΑΒΩΝΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ με 118. για 4-14 ιουλη
 

Marsiger

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Από Θεσσαλονίκη δεν υπάρχουν πτήσεις. Επίσης που τις βρίσκετε τις προσφορές. Εμένα μου βγάζει σε προσφορά η την αναχώρηση η την επιστροφή
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Από Θεσσαλονίκη δεν υπάρχουν πτήσεις. Επίσης που τις βρίσκετε τις προσφορές. Εμένα μου βγάζει σε προσφορά η την αναχώρηση η την επιστροφή
Δεν πετάει από Θεσσαλονίκη η συγκεκριμένη εταιρεία, αν σε βολεύει από αλλού το ψάχνεις. Εγώ ας πούμε έβγαλα από Πρέβεζα για Νάπολη, επιστροφή δεν έχω κλείσει ακόμη, αν πάω τελικά κάτι θα βρεθεί.
Άνοιξε το site τους και δες αν σε βολεύουν τα αεροδρόμια, μετά ψάξε χωρίς απαραίτητα να βγάζεις επιστροφή με την ίδια εταιρεία, από την ίδια πόλη κτλ κτλ. Με λίγα λόγια, ψάξε το δικό σου Volotea - Ryanair tour. ;)
Λίγη εξάσκηση θέλει, και στο περίπου να ξέρεις πότε είσαι free.
 

Marsiger

Member
Μηνύματα
7
Likes
1
Δεν πετάει από Θεσσαλονίκη η συγκεκριμένη εταιρεία, αν σε βολεύει από αλλού το ψάχνεις. Εγώ ας πούμε έβγαλα από Πρέβεζα για Νάπολη, επιστροφή δεν έχω κλείσει ακόμη, αν πάω τελικά κάτι θα βρεθεί.
Άνοιξε το site τους και δες αν σε βολεύουν τα αεροδρόμια, μετά ψάξε χωρίς απαραίτητα να βγάζεις επιστροφή με την ίδια εταιρεία, από την ίδια πόλη κτλ κτλ. Με λίγα λόγια, ψάξε το δικό σου Volotea - Ryanair tour. ;)
Λίγη εξάσκηση θέλει, και στο περίπου να ξέρεις πότε είσαι free.
Το θέμα είναι ότι είναι και λίγο ρίσκο. Γιατί μπορεί να θες να γυρίσεις σε 4 μέρες και τα εισιτήρια να είναι 100 και άρα δεν σε συμφέρει και τόσο...δεν ξέρω
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Το θέμα είναι ότι είναι και λίγο ρίσκο. Γιατί μπορεί να θες να γυρίσεις σε 4 μέρες και τα εισιτήρια να είναι 100 και άρα δεν σε συμφέρει και τόσο...δεν ξέρω
Μα δε γυρνάς από το ίδιο μέρος απαραίτητα. Αν δεις σε προηγούμενα ποστ, πολλά παιδιά φεύγουν πχ για Μπάρι, από εκεί Βενετία, λίγο Ισπανία και πίσω.. Συνδυάζεις φτηνές πτήσεις και ανάλογα το συνολικό σου χρόνο πετάς και μέσω άλλων προορισμών ;)
Αν πάλι έχεις συγκεκριμένες αυστηρά ημερομηνίες που μπορείς να ταξιδέψεις, δύσκολα τα πράγματα..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.335
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom