Volotea εισιτήρια με 5€

paefstra

Member
Μηνύματα
13.099
Likes
41.346
Μα δε γυρνάς από το ίδιο μέρος απαραίτητα. Αν δεις σε προηγούμενα ποστ, πολλά παιδιά φεύγουν πχ για Μπάρι, από εκεί Βενετία, λίγο Ισπανία και πίσω.. Συνδυάζεις φτηνές πτήσεις και ανάλογα το συνολικό σου χρόνο πετάς και μέσω άλλων προορισμών ;)
Αν πάλι έχεις συγκεκριμένες αυστηρά ημερομηνίες που μπορείς να ταξιδέψεις, δύσκολα τα πράγματα..
Για σενα κανει το Ναπολη- Μπαρι,
Μπαρι- Παλερμο 5 ευρω,
Παλερμο-Αθηνα 5 ευρω.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Με παρασύρατε! Τσέπωσα κι εγώ ένα 5ευρω Παλέρμο - Αθήνα. Η @paefstra έδωσε ωραία ιδέα κι έτσι κλείστηκαν οι καλοκαιρινές διακοπές με Μάλτα και Σικελία. Τι καλύτερο! Έστω μόνο ένα 3ημερο στη Σικελία αλλά τα must, Taormina, Cefalu και Palermo θα τα δω. Έκλεισα και ξενοδοχεία άψε σβήσε:D
Όλες οι πτήσεις Ryanair μαζί με τη Volotea από/προς Θεσ/νικη 110€.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Ωστε εσυ πηρες τα τελευταια και δεν εμεινε τιποτα για τους αλλους;;
Στα εξαγοραζω.. ποσο τα πουλας;;;:haha:
Να φανταστείς τα έκλεισα το απόγευμα αυθόρμητα. Είχα σκοπό να τα έκλεινα το βράδυ. Και ευτυχώς δεν το έκανα γιατί θα έβλεπα πως τα 5ευρα έκαναν φτερά. Γι'αυτό καλό είναι να μη το σκεφτόμαστε όταν βλέπουμε προσφορές. Και ειδικά όταν είναι τόσο μικρό το ποσό.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.099
Likes
41.346
Με παρασύρατε! Τσέπωσα κι εγώ ένα 5ευρω Παλέρμο - Αθήνα. Η @paefstra έδωσε ωραία ιδέα κι έτσι κλείστηκαν οι καλοκαιρινές διακοπές με Μάλτα και Σικελία. Τι καλύτερο! Έστω μόνο ένα 3ημερο στη Σικελία αλλά τα must, Taormina, Cefalu και Palermo θα τα δω. Έκλεισα και ξενοδοχεία άψε σβήσε:D
Όλες οι πτήσεις Ryanair μαζί με τη Volotea από/προς Θεσ/νικη 110€.
Ε μα στη βραση γινονται αυτα. Περιμενω ακομη απαντηση απο τις μανες των φιλων του γιου μου για να κλεισουμε Γενοβα και επιτελους να δω Cinque Terre και προβληματιζονται για την αναχωρηση στις 6 το πρωι... Τον δικο μου τον εχω κανει σκυλι μαυρο, κατι πτησεις 12 με 4 το πρωι και δεν καταλαβαινει Χριστο. Θα τα χασουμε τα 5 ευρα και μετα αντε να ψαχνω παλι- γιατι ΕΓΩ θα ψαχνω παλι...)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Ε μα στη βραση γινονται αυτα. Περιμενω ακομη απαντηση απο τις μανες των φιλων του γιου μου για να κλεισουμε Γενοβα και επιτελους να δω Cinque Terre και προβληματιζονται για την αναχωρηση στις 6 το πρωι... Τον δικο μου τον εχω κανει σκυλι μαυρο, κατι πτησεις 12 με 4 το πρωι και δεν καταλαβαινει Χριστο. Θα τα χασουμε τα 5 ευρα και μετα αντε να ψαχνω παλι- γιατι ΕΓΩ θα ψαχνω παλι...)
χμ θα έχει μείνει άραγε κανένα 5ευρω?
Ε και τι έγινε αν η αναχώρηση είναι στις 6:00? Σιγά. Εντάξει σίγουρα οι άλλες μάνες δεν θα είναι σκληροπυρηνικές ταξιδιώτισσες σαν εσένα αλλά να τις πείσεις :D. Είπαμε όχι πολύ σκέψη γιατί οι προσφορές δεν μας περιμένουν πάντα!
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.081
Likes
2.495
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Με παρασύρατε! Τσέπωσα κι εγώ ένα 5ευρω Παλέρμο - Αθήνα. Η @paefstra έδωσε ωραία ιδέα κι έτσι κλείστηκαν οι καλοκαιρινές διακοπές με Μάλτα και Σικελία. Τι καλύτερο! Έστω μόνο ένα 3ημερο στη Σικελία αλλά τα must, Taormina, Cefalu και Palermo θα τα δω. Έκλεισα και ξενοδοχεία άψε σβήσε:D
Όλες οι πτήσεις Ryanair μαζί με τη Volotea από/προς Θεσ/νικη 110€.
Όταν με το καλό επιστρέψεις από αυτό το ταξίδι θέλουμε αναλυτική ιστορία πλιζ γιατί έχω σκοπό να κάνω αυτό ακριβώς μάλλον το καλοκαίρι του 2018. Θενξ και καλό ταξίδι
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Λυσσάξατε πια! Πόσο να αντισταθώ κι εγώ το καημένο; Εκλεισα Μπάρι-Αθήνα (που έχει και ανθρώπινες ώρες) με 5 ευρώπουλα για Ιούλιο. Με καταστρέψατε! :bleh:
Για το Αθήνα-Μπάρι θα κλείσω με την Αιγαίου (με μίλια φυσικά). Λέτε να κλείσω από τώρα ή είναι νωρίς ακόμα; Μίλα μαρή @paefstra! Μας έχεις πάρει όλους στο λαιμό σου! :haha:
 

James

Member
Μηνύματα
1.003
Likes
5.331
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Πάντως στήνουμε μια μπίζνα άνετα ως travelstories. Αν όλοι βγάλουν στο σφυρί τα εισιτήρια που έχουν πάρει με τα...εξωφρενικά ποσά που διαβάζω, θα κάνουμε χρυσές δουλειές.
Θα μπορούμε να μεγαλώσουμε και το όνομα. travel-businessstories.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Όταν με το καλό επιστρέψεις από αυτό το ταξίδι θέλουμε αναλυτική ιστορία πλιζ γιατί έχω σκοπό να κάνω αυτό ακριβώς μάλλον το καλοκαίρι του 2018. Θενξ και καλό ταξίδι
Κι εγω thanks:p
Αν και μεσολαβεί άλλο ταξίδι σε 2 μήνες το μυαλό μου είναι σ'αυτό το καλοκαιρινό σε Μάλτα και Σικελία. Σπάνια ενθουσιάζομαι όταν κλείνω ταξίδι.
Ε τώρα ενθουσιάστηκα:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.242
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom