Volotea εισιτήρια με 5€

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.962
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Συγνώμη αλλά εγώ μάλλον δεν καταλαβαίνω σωστά. Να κλείσω μόνο την επιστροφή μου αλλά κι εκεί όλα τα εισιτήρια έχουν το διαμάντι. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν βρίσκω κάποιο αεροπορικό πχ για Σεπτέμβρη που να μην έχει το διαμάντι.
Πες μου απο που θες να γυρίσεις.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.102
Και γιατι δεν κανεις αυτο που καναμε οι περισσοτεροι ? Κλεισε την επιστροφη σου που ειναι ΔΩΡΟ στα 5 ΕΥΡΩ και μεχρι τοτε θα βρεις να πας και φτηνά απο αλλη εταιρία...Ας πουμε εγω έκλεισα επιστροφη απο Παλερμο 5 ΕΥΡΩ και μεχρι τοτε θα βρω να παω κιολας....
Αν θέλετε να γυρίσετε το νησί η τιμή 54 με 57 ευρώ όλο το καλοκαίρι για Κατανια και πυκνές σχετικά πτήσεις είναι άπαιχτη και δεν θα πέσει χαμηλότερα.
 

kachilas

Member
Μηνύματα
25
Likes
20
Δε μπορεί θα τρελαθώ εμένα μου τα δείχνει σε διαφορετικό menu π.χ. όπως είναι της Aegean και μου έχει σε όλα το διαμάντι.

Εμένα πάντος μου το δείχνει όπως είναι στο επισυναπτόμενο pdf
 

Attachments

Last edited by a moderator:

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world

Klair

Member
Μηνύματα
2.225
Likes
25.983
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Λοιπόν έκλεισα Ηράκλειο-Μπάρι με 5 ευρώ με σκοπό να πάμε στο χωριό alberobelo και μετά από Μπάρι -Βενετία με άλλα 5 ευρώ...τη συνέχεια τη ψάχνω...!!
Βάλτε και Ματέρα στο πρόγραμμα, απέχει μία ώρα από Alberobello, και όταν βρεθείτε εκεί δεν θα πιστεύετε αυτό που θα αντικρίζουν τα μάτια σας.
 

kachilas

Member
Μηνύματα
25
Likes
20
Τελικά έκλεισα κι εγώ μετ επιστροφής 2 εισιτηριάκια με 20 ευρό σύνολο. Αν έχω κάνει κάτι λάθος το πολύ πολύ να χάσω 20 ευρώ.
Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια.
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.285
Likes
1.349
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
βοηθησετε λιγο μπας κ κλεισω.... Τελη ιουλιου
Πρεβεζα - βενετια με 5ευρω
επιστροφη
υπαρχει "φτηνη"
Το ενδιαμεσο προγραμμα;;; με τρενο; και που;

Τα 2χρονα ταξιδευουν με διαβατηριο ετσι;
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.017
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom