Volotea εισιτήρια με 5€

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.771
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έκλεισα κι εγώ ένα 4ήμερο στη Σαντορίνη αρχές Σεπτεμβρίου με 10 ευρώ μετ' επιστροφής.

Μου έδωσε αριθμό επιβεβαίωσης κατά τη κράτηση. Όταν το βάζω όμως λέει ότι έχει παρουσιαστεί σφάλμα.
Ούτε εμένα μου έχει έρθει ακόμη το e-mail επιβεβαίωσης, αλλά όταν μπαίνω στο λογαριασμό μου στο σάιτ δείχνει κανονικά την κράτηση και γράφει ότι είναι επιβεβαιωμένη.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Να ξεκουμπιστει και να ερθει πιο σοβαρος παικτης..ακου επιστροφη μονο παρασκευη χαραματα!!οτι πιο αβολο εχω δει μεταξυ των 2 χωρων. Δεν απευθυνεται σε μας αλλα σε ιταλους με πακετα κ μη.
Από Παλέρμο; Τα ίδια και από Γένοβα, έχει τρελαθεί, δεν είναι κατάσταση αυτή. Από Βενετία όμως έχει καλή ώρα, μεσημεράκι.
 

La_viajera

Member
Μηνύματα
21
Likes
94
Επόμενο Ταξίδι
Tel Aviv
Ταξίδι-Όνειρο
Colombia
Το ότι δεν έχει έρθει ακόμα mail επιβεβαίωσης είναι φυσιολογικό; (πρώτη φορά με Volotea)
Ούτε σε μένα έχει έρθει αλλά βγάζει κανονικά την κράτηση στο λογαριασμό μου οπότε φαντάζομαι δεν υπάρχει θέμα..
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.417
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Ουτε εμενα εχει ερθει email επιβεβαίωσης αλλα βλέπω κανονικά την κράτηση.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.021
Likes
40.999
Εκλεισα και εγω επιστροφη απο παλερμο! Την μεταβαση θα τη βρω στη πορεια!
Μπορεί να σου φανεί εξτριμ, αλλά πέρσι απο τη Μαλτα μετάνιωσα παρά πολύ πολύ που δεν έκλεισα επιστροφή απο Σικελια. Η σύνδεση μεταξύ τους είναι πολύ φτηνή. Μια ιδέα λέω τώρα...
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Μπορεί να σου φανεί εξτριμ, αλλά πέρσι απο τη Μαλτα μετάνιωσα παρά πολύ πολύ που δεν έκλεισα επιστροφή απο Σικελια. Η σύνδεση μεταξύ τους είναι πολύ φτηνή. Μια ιδέα λέω τώρα...
Θα το εχω στα υποψην μηπως ετσι πεταχτω να δω και Μαλτα! Σε ευχαριστω! Θα κοιταζω κατα καιρους τιμες...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.364
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Από Παλέρμο; Τα ίδια και από Γένοβα, έχει τρελαθεί, δεν είναι κατάσταση αυτή. Από Βενετία όμως έχει καλή ώρα, μεσημεράκι.
Εξυπηρετει ιταλους για να προλαβαινουν ανραποκρισεις κλπ. Εμεις ομως χανουμε ενα ολοκληρο ΣΚ. Δεν υπαρχει αλλη επιλογη. Θα αναμενουμε τη ραιαν..
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.364
Likes
9.288
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Μπορεί να σου φανεί εξτριμ, αλλά πέρσι απο τη Μαλτα μετάνιωσα παρά πολύ πολύ που δεν έκλεισα επιστροφή απο Σικελια. Η σύνδεση μεταξύ τους είναι πολύ φτηνή. Μια ιδέα λέω τώρα...
Η volotea παει παλερμο. Πως ακριβως η συνδεση με μαλτα ειναι "πολυ φτηνη"?
Αλλα κ να καταφέρεις να φτασεις στην αλλη ακρη του νησιου θες μινιμουμ 60Ε (σε υπερπροσφορα...) κ 3ωρες θαλασσα..η κανω λαθος καπου?
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Λοιπόν έκλεισα Ηράκλειο-Μπάρι με 5 ευρώ με σκοπό να πάμε στο χωριό alberobelo και μετά από Μπάρι -Βενετία με άλλα 5 ευρώ...τη συνέχεια τη ψάχνω...!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom