Wizz Air Wizz air news

Eurotraveler

Member
Μηνύματα
463
Likes
1.742
Επόμενο Ταξίδι
Γκντανσκ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Νέο δρομολόγιο Θεσσαλονίκη-Ιάσιο με τη wizz για τη θερινή περίοδο του 2018 από Μάιο μέχρι Οκτώβριο.

https://wizzair.com/en-gb/informati...izz-air-announces-massive-expansion-in-iasi#/

Διαθέσιμες λίγες θέσεις με 10 ευρώ one way, αλλά η τιμή αυτή είναι για μέλη του Wizz Discount Club.

Ευκαιρία να ανακαλύψουμε τη Μολδοβλαχία!
 

Orfeasraf

Member
Μηνύματα
581
Likes
484
Not sure yet whom to travel with?

Our flexible travel partner service provides you the opportunity to create a new reservation without adding all passenger names at the time of booking. When creating the booking, it is sufficient to provide only one name and include more passengers without adding the names for an additional fee. You need to pay the full ticket price and the fees of all selected services for all the passengers at the time of your reservation. The name of all passengers shall be finalized latest by the time of online check-in.

Απο το newsletter
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
"We would like to inform you that Wizz Tours will cease operations on 31 December 2018. After this date, you will still be able to customize your travel on Wizzair.com."
Αφορά τη Wizz tours, μέσω της οποίας, για όσους δεν ξέρουν, μπορούσε κανείς να κλείσει "πακέτο" αεροπορικά WizzAir + διαμονή (πολλές φορές με χρήση κουπονιών επιπλέον έκπτωσης)
 

escursione

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
4.503
Προσφορά από και προς Ντόρτμουντ από Θεσσαλονίκη και Αθήνα με 9,99 € με μικρή χειραποσκευή 40 x 30 x 20 cm. Το ίδιο ισχύει και για πολλούς προορισμούς από Ντόρτμουντ όπως πχ βρίσκεις πτήσεις για Λισαβόνα, Ρέικιαβικ κλπ με 9,99.
 

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Καλησπέρα. Είμαι καινούργια στο forum. Ελπίζω να το γράφω στο σωστό σημείο. Αν όχι, πείτε μου να το αλλαξω.

Μόνο για σήμερα, 20 Μαρτίου, η wizzair προσφέρει δρομολόγια από ή προς Αμπου Ντάμπι (μεταξύ των οποίων και η Αθήνα) με εισιτήριο 99 aed, δηλαδή περίπου 22 ευρω, μονής διαδρομής.
 

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Ενημερώνω επίσης: από προηγούμενων ημερών ψάξιμο, είχα δει ότι το δρομολόγιο Αθήνα - Αμπου Ντάμπι, ενώ συνεχιζόταν κανονικά όλο αυτόν τον καιρό, την περασμένη εβδομάδα μειώθηκε από 3 πτήσεις την εβδομάδα σε 1. Τον Μάιο ανεβαίνει στις 2 πτήσεις την εβδομάδα και τον Ιούνιο κανονικά πάλι στις 3.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Καλησπέρα. Είμαι καινούργια στο forum. Ελπίζω να το γράφω στο σωστό σημείο. Αν όχι, πείτε μου να το αλλαξω.

Μόνο για σήμερα, 20 Μαρτίου, η wizzair προσφέρει δρομολόγια από ή προς Αμπου Ντάμπι (μεταξύ των οποίων και η Αθήνα) με εισιτήριο 99 aed, δηλαδή περίπου 22 ευρω, μονής διαδρομής.
Πανάκριβο. Πριν λίγο καιρό το είχε 0,19€ το one way :bleh:
 

Яна

Member
Μηνύματα
256
Likes
286
Πανάκριβο. Πριν λίγο καιρό το είχε 0,19€ το one way :bleh:
Χαχα.. Πέρα απο την πλάκα, εγω το αξιοποίησα (έχοντας υπόλοιπο στη wizz)και μου έμειναν κι άλλα λεφτά. Η διαφορά με την τότε προσφορά είναι ότι πλέον έχει βγει το πρόγραμμα του χειμώνα. Γιατί όσο να πεις, ΗΑΕ το καλοκαίρι δεν είναι κι ο,τι καλύτερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.740
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom