Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
τελικα πηρα μια σκληρη delsey 70 ευρω.
σας ευχαριστω για τις απαντησεις
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Η πολυαγαπημένη amazon.co.uk έβγαλε μια καταπληκτική προσφορά για χειραποσκευή σε εταιρίες τύπου easyjet, ryanair & wizzair.

Αυτή εδώ η βαλίτσα/τσάντα [ame=[URL]http://www.amazon.co.uk/gp/product/B002Q5APX4/ref=as_li_qf_sp_asin_tl?ie=UTF8&tag=wwwfly4freepl-21&linkCode=as2&camp=1634&creative=6738&creativeASIN=B002Q5APX4]Cabin[/URL] Max Backpack Flight Approved Carry On Bag massive 44 litre travel luggage 55x40x20 cm- Special Christmas promo price: Amazon.co.uk: Sports & Leisure ζυγίζει μόνο 660 γραμμάρια, κι είναι αρκετά βολική, για τύπους low cost (τα απαραίτητα μόνο κι τίποτα άλλο). Η τιμή είναι ακόμα που δελεαστική στις 19,9 λίρες ή 23 ευρώ (με το κούριερ στη τιμή).

η τσάντα έχει διαστάσεις 55x40x20cm (τόσες όσες ζητάνε οι περισσότερες αεροπορικές) κι αρκετά βολική.

βιαστείτε γτ είναι χριστουγεννιάτικη προσφορά ;)

YΓ δε έχει Ροδάκια θνξ Μπορεάλης, ξέχασα να το γράψω
 

Anastsa

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Sri Lanka
ξερετε που μπορω να βρω φτηνες;
εννοω επιπεδου carrefour
επειδη carrefour δεν εχει μεγαλη πλεον και ολα τα stockατζιδικα την εχουν την τιμουλα τους.

εννοω 40? 70l (ναι βγαζει 5-6 ταξιδια αλλα και παλι συμφερει, η και να μη συμφερει δεν εχο το λεφτο για το κριβο)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Στην Αθήνα φτηνές βαλίτσες έχει στο Μοναστηράκι στην οδό Αθηνάς και στον Πειραιά στο δρόμο πίσω από τον ΗΣΑΠ, προσωπικά δεν έχω αγοράσει ποτέ αλλά έχουν γνωστοί μου και έχουν βγει καλές για τα λεφτά τους γύρω στα 30-40ευρω παίρνεις καλό μέγεθος.Επίσης οικονομικές βαλίτσες έχει η εταιρεία carpisa, έχει στην Ερμού μαγαζί.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.135
Εχω πάρει μια χαρά βαλιτσούλες από την οικονομική σειρά που διαθέτει ο Φωκάς (από 25 ευρώ τη χειραποσκευή και 45 τη μεσαία). Βρήκα τις ίδιες και στο factory outlet της Πειραιώς στο υπόγειο.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
την έχει φίλος
είναι καλό value for money...
 

asxetos

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
την βλέπω για την επόμενη μου αγορά ..

με την μέση πως τα πας ? δλδ κάνει για περπάτημα ? σας κάποιες που είναι ορειβασίας κτλ ?

και πόσα την πήρες + (με τα έξοδα αποστολή ) ?

και το com και co.uk 30 euro
ειναι ίδια τιμή απλά δεν μπορώ να δω τα έξοδα αποστολής.
(καποιο προβλημα εχει το μαιλ μου που βάζω και δεν με αφινει να κανο εγραφη..).


στο .com εχει νομίζω δωρεάν αποστολή αν κατάλαβα καλά απο ενα πόσο και πάνω.. αλλα εμενα δεν μου το εμφανίζει !


ευχαριστώ για τις απαντήσεις! και τόσο γρήγορα :)


για αυτό εδώ τη λέτε ?
[ame=http://www.amazon.co.uk/Cabin-Max-Digital-Portable-Luggage/dp/B004VKZKXW/ref=pd_sim_sg_3]Cabin Max Digital Portable Travel Luggage Scale with: Amazon.co.uk: Electronics
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.059
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom