Από πού έρχεται ο κόσμος στο TravelStories?

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Ενας απο τους γκουγκλαριστους και εγω βεβαια, οταν μια ημερα αντι του κλασσικου Tripadvisor εγραψα την ονομασια καποιου προορισμου που ηθελα να επισκεφτω με ελληνικους χαρακτηρες απο λαθος (ηταν ακομη φυρισμενο στα ελληνικα το πληκτρολογιο) και μετα μεγαλης μοπυ εκπληξης ειδα καποια απο τις ιστοριες στην οθονη.

Παντως απο τα στατιστικα εχει γελιο το ποσοι ενδιαφερονται να πανε ΗΠΑ (βλεπε εκδοση βιζας) σε σχεση με το ποσοι πολλοι στη χωρα μας δηλωνουνε "αντιαμερικανοι". Να υποθεσω αραγε οτι οταν συχτηριζουνε τους αμερικανους φορανε αμερικανικα τζην και αμερικανικα παπουτσια και ονειρο τους ειναι να πανε για ψωνια στη 5η λεωφορο ή το Ν. Τζερσευ αραγε?

Να δω ελληνες με μπλουζα Tom Ford και γυαλια ηλιου ΑΟ εξω απο το Bloomingdale's να συζηταει περι φονιαδων των λαων και τιποτα αλλο... :clap::clap:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.388
Likes
14.308
Ενα χρόνο πρίν περίπου καί μέσω Google.

Στην αρχή σαν επισκέπτης και παρακαλουθούσα χωρίς να γράφω μέχρι να καταλάβω τις ιδιαιτερότητες του φόρουμ.
 

Μαρ

Member
Μηνύματα
23
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανια
Ταξίδι-Όνειρο
Μπουενος Αιρες
Και εγω μεσα απο το Google στην αρχη σαν επισκεπτης και μετα σαν μελος θα ηθελα να ζητησω και συγνωμη που δεν σας συστηθηκα στην αρχη οπως καθε μελος αλλα δεν ειμαι καλη στην χρηση του των νεων τενολογιων
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ο θειος Γκουγκλης με οδηγησε στην παρεα σας και μαλιστα ψαχνοντας για ισως την πιο ονειρεμενη παραλια της Ελλαδας ...Μπαλος-Γραμβουσα ,νομος Χανιων.
 

mina77

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
και γω μεσω google, εψαχνα γενικα για ταξιδια, και επεσα πανω σε πληροφοριες-ιστοριες για το ταξιδι που ΘΑ εκανα μετα απο λιγους μηνες.
Εχετε μια πολυ ομορφη παρεα εδω, κολλησα αμεσως, αν και δεν γραφω και πολυ, σας παρακολουθω ομως σχεδον καθε μερα!!!!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Επισκεύτηκα πρώτη φορά το travelstories τον Ιανουάριο του 2007 μέσω της google,έψαχνα τότε φθηνά εισιτήρια για το Παρίσι! Την εγγραφή μου την έκανα αρκετο καιρό μετά, αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ!
 

abarasyn

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βαρκελώνη
Στις αρχες του 2009 μέσω Google αλλά έχω κολλήσει. Το έβαλα στα αγαπημένα μου και το επισκέπτομαι ΚΑΘΕ μέρα .Εχω διαβάσει πάρα πολλές ιστορίες και έχω καταλάβει οτι στα μέρη που επισκέφτηκα στην πραγματικότητα δεν είδα σχεδόν τίποτα . Αnyway .......στα επόμενα ταξίδια θα επανορθώσω !
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
να ναι καλά η eva kas! :p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.676
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom