Ιταλία Γύρος Ιταλίας με αμάξι

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Θα προσπάθησω το συντομότερο δυνατόν να γράψω. Άτιμη δουλειά!!! Εδώ και δύο μήνες θέλω να γράψω για το Λονδίνο που ήμουν την Πρωτοχρονιά, αλλά δυστυχώς παιδιά δε βρίσκω χρόνο. Θα επανέλθω.
αντε..πες κατι για το λονδίνο...καμμια ενδιαφερουσα προταση...
φευγω την πεμπτη 5/3 για εκει.
εστιατορια εχω κλεισει gaucho και floridita...
ειναι η 6η φορά που πάω και ψαχνω κατι διαφορετικο να δώ...
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
αντε..πες κατι για το λονδίνο...καμμια ενδιαφερουσα προταση...
φευγω την πεμπτη 5/3 για εκει.
.
σε ζηλευω ιωαννα...θαχει μαλακωσει και ο καιρος,ολο βολτα θασαστε...
και οσο σκεφτομαι οτι θα ξαναπαω το 2011(μου το ξεκοψαν...τελος το λονδινο :(αποτοξινωση)
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
σε ζηλευω ιωαννα...θαχει μαλακωσει και ο καιρος,ολο βολτα θασαστε...
και οσο σκεφτομαι οτι θα ξαναπαω το 2011(μου το ξεκοψαν...τελος το λονδινο :(αποτοξινωση)
ναι ο καιρος δειχνει οτι θα ειναι καλός. ναι θελω να κάνω βολτες..να παω σε περιοχές προς τα ανοτολικα.. χαλαρά δηλαδή .. βολτα στο ποτάμι..στα docklands..γιατι το 2011?εχεις κατι στο νου σου?
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ναι ο καιρος δειχνει οτι θα ειναι καλός. ναι θελω να κάνω βολτες..να παω σε περιοχές προς τα ανοτολικα.. χαλαρά δηλαδή .. βολτα στο ποτάμι..στα docklands..γιατι το 2011?εχεις κατι στο νου σου?[/quote
και το γκρινουιτς αξιζει της προσοχης...οχι μονο εκει στη προβλητα αλλα και στα ενδοτερα.την επομενη φορα ομως θα παω με λεωφορειο για να δω τη διαδρομη...
σχετικα με το 2011..να μαστε πρωτα καλα.
εγω παω για αναψυχη 2 το χρονο σε στανταρ ημερομηνιες...τελη ιουλιου και πρωτοχρονια.
καλοκαιρι βαρκελωνη(1 μηνα μετα απο εσενα)-πρωτοχρονια του 2010 βιεννη μαλλον-καλοκαιρι του 2010 δε ξερω-πρωτοχρονια του 2011 λονδινο οτι και να γινει:lol:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
ναι ο καιρος δειχνει οτι θα ειναι καλός. ναι θελω να κάνω βολτες..να παω σε περιοχές προς τα ανοτολικα.. χαλαρά δηλαδή .. βολτα στο ποτάμι..στα docklands..γιατι το 2011?εχεις κατι στο νου σου?[/quote
και το γκρινουιτς αξιζει της προσοχης...οχι μονο εκει στη προβλητα αλλα και στα ενδοτερα.την επομενη φορα ομως θα παω με λεωφορειο για να δω τη διαδρομη...
σχετικα με το 2011..να μαστε πρωτα καλα.
εγω παω για αναψυχη 2 το χρονο σε στανταρ ημερομηνιες...τελη ιουλιου και πρωτοχρονια.
καλοκαιρι βαρκελωνη(1 μηνα μετα απο εσενα)-πρωτοχρονια του 2010 βιεννη μαλλον-καλοκαιρι του 2010 δε ξερω-πρωτοχρονια του 2011 λονδινο οτι και να γινει:lol:
μαλιστα...μου αρεσει ο προγραμματισμός σου!!για βιέννη τι έκανες?βρήκες τίποτα καλό?για εισητήριο εννοώ..
στο γκρινουιτς πηγα με το καραβακι...ανεβηκα και στο αστεροσκοπείο..ναι και εγω με λεωφορειο θελω να παω προς το ο2...
μου αρεσει πολυ το λεωφορειο στο λονδινο..αμα βρω και πρωτη θεση επανω..το καλύτερό μου..
το ταξιδι για ιταλια..καταντησαμε να το φτασουμε στο λονδινο...ευτυχως που λειπει το αφεντικο!!!
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
μαλιστα...μου αρεσει ο προγραμματισμός σου!!για βιέννη τι έκανες?βρήκες τίποτα καλό?για εισητήριο εννοώ..

το ξαναλεω δημοσια:):)
εσυ εισαι ειδικη στο κλεισιμο εισιτηριων...θα περιμενω να μου πεις πτησεις 1/1 αναχωρηση επιστροφη 6/1:clap::clap:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
μαλιστα...μου αρεσει ο προγραμματισμός σου!!για βιέννη τι έκανες?βρήκες τίποτα καλό?για εισητήριο εννοώ..

το ξαναλεω δημοσια:):)
εσυ εισαι ειδικη στο κλεισιμο εισιτηριων...θα περιμενω να μου πεις πτησεις 1/1 αναχωρηση επιστροφη 6/1:clap::clap:
τι να σου πώ..η austrian τα εχει καπου 700 τοσα το άτομο απο τώρα...εγω θα πηγαινα με austrian γιατι τον χειμωνα δεν θελω ανταποκρισεις..και ειδικά γιορτές και ουτε να χανω χρόνο..
εσύ δεν ξέρω πως το σκεφτεσαι....
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
700 ειναι πολλα...μη ξεχνας ειμαστε 4. skyeurope de petaei προς εκει? αν δε βρω τιποτα πιο φτηνο με βλεπω πραγα που ολοι λετε εχει πιο φτηνα ναυλα.
μολις γυρισει τη δευτερα να ρωτησουμε το δευκαλιωνα ποσα πληρωσε και με ποια εταιρεια
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
700 ειναι πολλα...μη ξεχνας ειμαστε 4. skyeurope de petaei προς εκει? αν δε βρω τιποτα πιο φτηνο με βλεπω πραγα που ολοι λετε εχει πιο φτηνα ναυλα.
μολις γυρισει τη δευτερα να ρωτησουμε το δευκαλιωνα ποσα πληρωσε και με ποια εταιρεια
πεταει νομιζω και η skyeurope..θα δω τωρα..ναι για 4 ατομα ειναι πολλα...δεν το συζητώ...
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
εγαλε οτι δεν εχει διαθεσιμες πτησεις για 1-6/1/2010.ισως ειναι πολυ νωρίς ακόμα....
φτασαμε και βιέννη......
αντε καλα κουλουμα!!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.057
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
fotiny Καλως ήρθες
χαίρομαι που πέρασες ωραία και δεν σoυ δημιούργησε προβλήματα ο καιρός
Περιμένω τα tip σου μιας και ετοιμάζομαι και εγώ για Ρώμη Φλωρεντία Τοσκάνη το Πάσχα
Τώρα βέβαια ξεκινάς να οργανώνεις το επόμενο ταξίδι σου φαντάζομαι!
Έχω επισκεφθεί και τη Ρώμη. Φλωρεντία ήμουν περσι στο Πάσχα των Καθολικών. Θα ανατρέξω στα αρχεία μου και θα σου δώσω κάποιες πληροφορίες. Βασικό πόσες ημέρες θα μείνεις σε κάθε πόλη για να σου κάνω τις ανάλογες προτάσεις
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.385
Likes
9.315
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
εστιατορια εχω κλεισει gaucho
θα μου επιτρέψεις μια ερώτηση: τι το ιδιαίτερο έχει αυτό? έχει καμμία σχέση με αυτό της Ρώμης ή του Αμστερνταμ που έχω πάει? Αργεντίνικο εστιατόριο στο Λονδίνο που χρειάζεται κράτηση πριν πας?
thnks...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom