Ερχεται και μενα η κουλουρα στο κεφαλι!

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
το κοιταξα χθες το βραδυ και ηθελε αλλαγη μεγεθους εικονας και μαλλον θα πρεπει να κατεβασω το picasa να κανω την αλλαγη και θα την ανεβασω. απλα τρεχω τα σαββατοκυριακα για τον γαμο και δεν εχω μπει στην διαδικασια ...αλλα θα το κανω!
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
Φωτογραφία0021.jpg

Φωτογραφία0022.jpg
η φωτο ειναι απο κινητο φανταστειτε τι γινεται στην πραγματικοτητα δειτε αλλη μια το χρωμα των νερων. ολες ειναι με φιλους μου ομως γιατι τις τραβαγα με κινητο. εδω θα δειτε και την ειρηνη χεχε
 

panosast

Member
Μηνύματα
320
Likes
34
αυτη η παραλια μου εχει ξεφυγει δυστυχως και ειναι και πανεμορφη...δεν πειραζει και στο καζαπλαγια καλα ειναι...χαχα
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
View attachment 10657

View attachment 10658
η φωτο ειναι απο κινητο φανταστειτε τι γινεται στην πραγματικοτητα δειτε αλλη μια το χρωμα των νερων. ολες ειναι με φιλους μου ομως γιατι τις τραβαγα με κινητο. εδω θα δειτε και την ειρηνη χεχε

ωχ τι μας έκανες βραδιάτικα;;;Υπέροχη παραλία!Σας βλέπω και με τα μαγιό ενω εμείς φοράμε 500 ρούχα γιατί έχει ψοφόκρυο..!Ζήλιαααα:xmas_twisted:

Η Ειρήνη πολυυυυυ ωραία !!!!!
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
εχω παει σε πολλες παραλιες στην ελλαδα και την βαζω για πρωτια ανετα ! ευτυχως που δεν παει κοσμος
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ειναι πολυ ωραια παραλια .Ειναι ολοιδια το Ναυαγιο απ οσο μπορω να δω...ισως μονο το Ναυαγιο εχει πιο λευκο βοτσαλακι..ενω τουτη δω τη βλεπω πιο αμμουδερη .
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
οχι ειναι πολυ καλυτερη απο το ναυαγιο και αυτη κατα 70% εχει ασπρη αμμο .ακομα συνδιαζει ολα τα χρωματα στο νερο τιρκουαζ πρασινο μπλε και ενα ασπρο εχει απιστευτες σπηλιες δεξια με απιθανα χρωματα και στα ανοικτα της ενα βραχο με μια τρυπα στην μεση οπου περνα ο ηλιος την δυση και ειναι απλα μαγικα και εχει το 5% του κοσμου που εχει το ναυαγιο. για αυτο που ειναι πιστευω οτι ειανι η καλυτερη μετα σαν τις καλυτερες αμμουδιες παμε ελαφονησι και ελαφονησο και πιο κατω βαζω μπαλο μυλο και καβουροτρυπες χαλκιδικη.
 

koloko

Member
Μηνύματα
218
Likes
37
Επόμενο Ταξίδι
θελει σκεψη...
Ταξίδι-Όνειρο
παραδεισος!!
αν και ειναι απο κινητο πιστευω οτι απο τις πρωτες τρεις η τελευταια κανει ανετα για card postal εξωτικου προορισμου
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
οχι ειναι πολυ καλυτερη απο το ναυαγιο και αυτη κατα 70% εχει ασπρη αμμο .ακομα συνδιαζει ολα τα χρωματα στο νερο τιρκουαζ πρασινο μπλε και ενα ασπρο εχει απιστευτες σπηλιες δεξια με απιθανα χρωματα και στα ανοικτα της ενα βραχο με μια τρυπα στην μεση οπου περνα ο ηλιος την δυση και ειναι απλα μαγικα και εχει το 5% του κοσμου που εχει το ναυαγιο. για αυτο που ειναι πιστευω οτι ειανι η καλυτερη μετα σαν τις καλυτερες αμμουδιες παμε ελαφονησι και ελαφονησο και πιο κατω βαζω μπαλο μυλο και καβουροτρυπες χαλκιδικη.
Επειδη τα γουστα μας ειναι διαφορετικα (και λογικο ειναι ..και σεβαστο ειναι) εγω δε βαζω τιποτα πανω απο την τριαδα Ελαφονησι-Μπαλος -Ελαφονησος .
Μετα τα υπολοιπα.:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.428
Μέλη
38.896
Νεότερο μέλος
η μεγάλη η ζωή

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom