Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Ευχαριστώ vegerazaros. Βέβαια μέχρι τώρα δεν έχει έρθει mail. Θα δούμε.
Please be advised that there has been a flight time change to your Ryanair booking (see your new flight details below). Please advise other passengers travelling in your party of the changes.
Important: If you have already checked in online you will need to check in again and reprint the boarding passes.
PLEASE CLICK HERE TO ACCEPT THIS FLIGHT CHANGE ONLINE:
http://schchng.ryanair.com/a.asp?i=63HFJ8VP000129-FR7778QBCG40SKGCHQI001QP1LSBC&lg=EN
If the above link has wrapped onto a second line please copy and paste it into the address bar of your browser.
Alternatively if you wish to contact Ryanair regarding this flight time change - Click on the below
http://www.ryanair.com/en/questions/contacting-customer-service
Please note that Ryanair are not liable for any prepaid expenses directly or indirectly related to your booking as a result of this schedule change
Ryanair wish to apologise for any inconvenience caused by the change to your flight.
YOUR CONFIRMATION NUMBER IS: HFJ8VP
ITINERARY/RECEIPT - All times are local.
GOING OUT
From Thessaloniki(SKG) to Chania (Crete)(CHQ) Fri, 27/12/2013 Flight 7778 Depart SKG at 1740 and arrive CHQ at 1900
Αυτο ηταν!!..δεν μπορει θ ερθει και σε σενα!


δεν δεχτηκα και μου εδωσαν τα λεφτα πισω :) :)
 
Last edited by a moderator:

barkour

Member
Μηνύματα
1.197
Likes
5.497
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Καλησπέρα,
έχω κάνει κράτηση με τη ryanair για το μάιο για Βρυξέλλες. Έχω την εξής απορία, Ενώ κατά την κράτηση η πτήση της επιστροφής ήταν 16.00 το απόγευμα, πριν λίγες μέρες είδα ότι την άλλαξε και την έκανε 6.40 τα χαράματα. Αναρωτιέμαι αν θα στείλει κανένα mail, αν παίζει να την ξαναλλάξει οπότε να μην αγχώνομαι ή τελοσπάντων αν προβλέπεται κάποια επιλογή αν δεν μου αρέσει αυτή η αλλαγή.
θα πρεπει να κανεις check-in ξανα - οταν ερθει το μειλ,οπως λεει και ο vegerazaros
 
Μηνύματα
134
Likes
208
Επόμενο Ταξίδι
everywhere!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Θα ταξιδέψω τον Απρίλιο με Ryanair και θα έχω μια 10 κ. χειραποσκευή μαζί μου.Σαμπουάν και άλλες υγρές συσκευασίες επιτρέπονται αρκεί η κάθε μία να είναι 100γρ. και συνολικά όλες μαζί να αποτελούν 1 λίτρο.Επίσης διάβασα ότι πρέπει να τοποθετηθούν σε ειδική σακουλίτσα που να ανοιγοκλείνει γιατί θα δωθούν για εξέταση..Υπάρχει περίπτωση να παρακρατηθεί τίποτα;;
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.761
Likes
15.408
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αν κάνεις όλα αυτά που περιγράφεις, όχι.
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Θα ταξιδέψω τον Απρίλιο με Ryanair και θα έχω μια 10 κ. χειραποσκευή μαζί μου.Σαμπουάν και άλλες υγρές συσκευασίες επιτρέπονται αρκεί η κάθε μία να είναι 100γρ. και συνολικά όλες μαζί να αποτελούν 1 λίτρο.Επίσης διάβασα ότι πρέπει να τοποθετηθούν σε ειδική σακουλίτσα που να ανοιγοκλείνει γιατί θα δωθούν για εξέταση..Υπάρχει περίπτωση να παρακρατηθεί τίποτα;;
Παρε και μια τσαντα 30 Χ20Χ20 !επιτρέπετε εκτος την χειραποσκευη 10 κιλών..παντως οπου και να πας βρίσκεις στα σουπερ μαρκετ φτηνα με 1 ευρώ Σαμπουαν Αφρολουτρα κλπ σκεψου μημπως και δεν τα κουβαλάς μαζι σου απο εδώ...εγώ πχ ουτε ρουχα παιρνω , ψωνιζω απο εκει...
 
Μηνύματα
134
Likes
208
Επόμενο Ταξίδι
everywhere!
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Παρε και μια τσαντα 30 Χ20Χ20 !επιτρέπετε εκτος την χειραποσκευη 10 κιλών..παντως οπου και να πας βρίσκεις στα σουπερ μαρκετ φτηνα με 1 ευρώ Σαμπουαν Αφρολουτρα κλπ σκεψου μημπως και δεν τα κουβαλάς μαζι σου απο εδώ...εγώ πχ ουτε ρουχα παιρνω , ψωνιζω απο εκει...
Ναι,θα έχω και μια πιο μικρή τσάντα μαζί μου!Για τα σαμπουάν δεν έχω τόσο θέμα γιατί βρίσκεις σίγουρα....αλλά π.χ. για τα καλλυντικά μου κλπ. να μην αγοράζω άλλα από εκεί!
 

Βάνια

Member
Μηνύματα
40
Likes
4
Διαβασα παραπανω οτι στα εισιτηρια της εταιρειας εχουν τοπικες ωρες κι οχι ελλαδας. Αρα και γ ρωμητο ιδιο ισχυει??
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.237
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όλα τα αεροπορικά εισιτήρια έχουν πάντα επάνω τοπικές ώρες...

Edit: με προλάβανε...
 

kaki83

Member
Μηνύματα
9
Likes
3
την βοηθεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχω κλεισει εισητηριο και για κλη μου τυχη...................ξεχασα ενα γραμμα στο ονομα μου....ετυχε σε κανενα????????????????ευχαριστω!!!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.411
Αν το έκλεισες σήμερα μπορείς να το διορθώσεις και μόνη σου. Αλλά αν όχι και πάλι μην τρελαθείς, ψάξε, βρες τα τηλεφωνα και θα σου το διορθώσουν αυτοί.

Υ.Γ: Το τηλέφωνο + 44 871 246 0002 – English speaking. Calls cost £0.10 per minute plus international calling rates and network extras.
Our lines are open Mon - Fri, 09:00 - 18:00 GMT, Sat 10:00 – 17:00 GMT and Sun 11:00 – 17:00 GMT.
 
Last edited:

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.208
την βοηθεια σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εχω κλεισει εισητηριο και για κλη μου τυχη...................ξεχασα ενα γραμμα στο ονομα μου....ετυχε σε κανενα????????????????ευχαριστω!!!
Ναι έχει τύχει σε πολλούς.
Καλό θα είναι να πάρεις ένα τηλέφωνο σε ένα από τα νούμερα που έχει εδώ και να τους το πεις
https://www.ryanair.com/en/questions/contacting-customer-service
για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο ότι δεν θα γίνει κάποια στραβή.
*Αυτό που γράφτηκε στο πάνω μήνυμα είναι σωστό. Έχεις 24 ώρες περιθώριο από την στιγμή της κράτησης για να διορθώσεις το όνομα σου μόνη και να γλιτώσεις έτσι το τηλεφώνημα.
 
Last edited:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.887
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom