Ryanair Ερωτήσεις για ryanair

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Eννοω ότι ο αριθμός ταυτότητας μου είναι Φ4635...
Και έτσι τον δήλωσα στην πτήση. Όχι F αλλά Φ.
και καλα εκανες...παντως αν και μενα ξεκιναει με Χ ολα ειναι γραμμενα με στυλο....:lol:
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Με το Φ δεν εχεις προβλημα.πεταξα απο θεσνικη κ ολα μια χαρα με Φ ελληνικοτατο!!!(το φ και π τα ξερουνε ολοι στον κοσμο...χιχι)
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.183
Likes
5.460
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Με το Φ δεν εχεις προβλημα.πεταξα απο θεσνικη κ ολα μια χαρα με Φ ελληνικοτατο!!!(το φ και π τα ξερουνε ολοι στον κοσμο...χιχι)
εδω και δυο μερες κολλαει η σελιδα της ryanair. ειτε ανοιγει μονο η κεντρικη ειτε ανοιγει μονο μια βδομαδα με τιμες και μετα παπαλα.... εγω εχω το προβλημα ;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Προς αποφυγη παρεξηγησεων,ουδεμια σχεση εχω με το συγκεκριμενο σαιτ....:bleh:
Εχει γινει ηδη συζητηση για το συγκεκριμενο θεμα και καλο ειναι να τα ποσταρουμε εκει....
http://www.travelstories.gr/community/threads/ryanair-news.28674/page-50
 

pixies

Member
Μηνύματα
120
Likes
95
Επόμενο Ταξίδι
Myanmar
δε σας φαίνονται πολλές οι θέσεις εργασίας που γράφουν ρε σεις;
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
ξερετε ποσα μπουκαλακια μπορω να παρω μαζι μου στις χειραποσκευες και των πόσων ml???
Μπορεις να παρεις υγρα,ζελε μεχρι 100 ml το τεμαχιο και με οριο 10 τετοια τεμαχια.....
Προσεχε,το βαρος του περιεχομενου,φαινεται απο το τι γραφει η συσκευασια δηλ.εχεις κρεμα σωματος πχ που η συσκευασια γραφει 200 ml,και εσυ εχεις ξοδεψει το μισο,το θεωρουν 200 και οχι 100 που νομιζεις....
 

Βάνια

Member
Μηνύματα
40
Likes
4
Μπορεις να παρεις υγρα,ζελε μεχρι 100 ml το τεμαχιο και με οριο 10 τετοια τεμαχια.....
Προσεχε,το βαρος του περιεχομενου,φαινεται απο το τι γραφει η συσκευασια δηλ.εχεις κρεμα σωματος πχ που η συσκευασια γραφει 200 ml,και εσυ εχεις ξοδεψει το μισο,το θεωρουν 200 και οχι 100 που νομιζεις....
δλδ πρεπει οποσδηποτε να γραφει απεξω απο το μπουκαλακι τα ml?πηρα απο το jumbo μπουκαλακια ταξιδιου , αλλα δεν αναγραφονται τα ml...ειναι 60 ρια και 80 ρια μπουκαλακια..
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
δλδ πρεπει οποσδηποτε να γραφει απεξω απο το μπουκαλακι τα ml?πηρα απο το jumbo μπουκαλακια ταξιδιου , αλλα δεν αναγραφονται τα ml...ειναι 60 ρια και 80 ρια μπουκαλακια..
Οχι,δεν χρειαζεται να γραφει...αμα ειναι κατω απο 100,ολα καλα...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.900
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom