Εστιατόρια με Διεθνή κουζίνα

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ας μπανάρει κάποιος την κυρία επιτέλους!!!:p
Και είμαι και Βικτώρια τώρα... βρε λες;

υ.γ μπράβο ρε @ευαγγελια πάντως, είσαι και του σαλονιού αλλά και του αλωνιού!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Καλα κορίτσια έχω πάθει ζημιά κι εγώ με το Ασία! Μέσα σε 1.5 μήνα έχω πάει ήδη δυο φορές και την Παρασκευή ενδέχεται να ξαναπάω! Απλα άπαιχτο φαγητό! Και το κιουνεφέ όντως κόλαση (δεν χρειάζεται να το παραγγείλει κανείς τηλεφωνικά, αλλά την ώρα της παραγγελίας, θέλει κανα 45λεπτο να ετοιμαστεί).

Θα ανέβαζα κι εγώ φωτός, αλλα στις περισσότερες είμαι κι εγώ μέσα γεμάτη λάδια και γιαούρτια και δε λέει! :D
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Μα πού πήγε το μυστήριο;Φωτογραφίες και το φαγητό τραβάτε πια;;!!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Βάλατε τις φωτογραφίες,λιγώσαμε και τα μπερδέψαμε..

Οι φωτο είναι από το Ασία;Πλατεία Αμερικής είναι αυτό;Μοσχονησίων;Ανοικτό το μεσημέρι τις καθημερινές;
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Οι φωτο είναι από το Ασία;Πλατεία Αμερικής είναι αυτό;Μοσχονησίων;Ανοικτό το μεσημέρι τις καθημερινές;
Από όσο γνωρίζω είναι ανοιχτό μόνο βράδυ, μετά τις 6.30 περίπου.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Κοιτα εμενα μου εχει πει να της το λέω απο πριν για το κιουνεφε. Μερικές φορές και για τη παστουρμαδοπιτα . Ναι ανοιγει μετα τις 6 το απόγευμα . Ο μπαμπάς μαστορευεται και τον μπακλαβά ! Η μελιτζανοσαλατα και το χουμους ειναι υπερθέαμα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πήγα στο ΚΟΙ τελικώς. Για σουσάδικο πολύ οικονομικό, δεν έχει καμιά τρελή ποικιλία, ποιότητα από υποφερτά έως αρκετά καλά, νιώθεις ότι έφαγες αυτό που πλήρωσες. Με μία λέξη, τιμιότατο.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Κοιτα εμενα μου εχει πει να της το λέω απο πριν για το κιουνεφε. Μερικές φορές και για τη παστουρμαδοπιτα . Ναι ανοιγει μετα τις 6 το απόγευμα . Ο μπαμπάς μαστορευεται και τον μπακλαβά ! Η μελιτζανοσαλατα και το χουμους ειναι υπερθέαμα
Την πρώτη φορα που είχαμε πάει ζητήσαμε το κιουνεφέ μετά το φαγητό και μας είπε η μία κοπελιτσα ότι θα χρειαζόταν 45´ και ότι γενικώς καλό είναι να το λέμε με την παραγγελία. Οπότε την επόμενη φορά πράξαμε αναλόγως και απόλαυσα ένα από τα πιο τέλεια κιουνεφέ ever. Παστουρμαδοπιτα και τις δυο φορές παραγγείλαμε επιτόπου και δεν υπήρξε πρόβλημα. Αυτό που μου έχουν πει (όχι οι ίδιοι, άλλοι πελάτες) ότι πρέπει σίγουρα να ζητηθεί μία μέρα πριν είναι ένα πιάτο με πιλάφι το όνομα του οποίου μου διαφεύγει.

Το χούμους όντως επικό, μελιτζανοσαλάτα δεν έχω δοκιμάσει! Το πιο τέλειο πιάτο είναι νομίζω το μπειτί κεμπάπ!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.206
Μηνύματα
883.766
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom