Εστιατόρια με Διεθνή κουζίνα

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Άσπλαχνη τι μας κάνεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Και δεν προβλέπεται να τα καταφέρω να ξαναπάω πριν τον Αύγουστο... (Πάντως, μου αρέσει που μιλάς με ντοκουμέντα :haha:)
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Δεν είσαστε γυναίκες εσείς! Μάγισσες είσαστε! Κάτι τέτοιες ρίχναν στην πυρά τον μεσαίωνα! :haha:
Αυτό το Ασία θα το βάλω πάραυτα στο πρόγραμμα. Κι όχι τίποτ' άλλο, αλλά φεύγουν και μάνα και πεθερά και δεν θα έχω που να αφήσω το παιδί.
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ασία και πάλι Ασία λοιπόν. Χάρη στα εκλεκτά κοιλιόδουλα μέλη του φόρουμ μυήθηκα κι εγώ :p.
Κοιλιόδουλοι εμείς ποτέ!!! Μας προσβάλλεις... ένα μπειντί πάντως και για πρωινό το χτύπαγα...:bleh:

Δεν είσαστε γυναίκες εσείς! Μάγισσες είσαστε! Κάτι τέτοιες ρίχναν στην πυρά τον μεσαίωνα! :haha:
Αυτό το Ασία θα το βάλω πάραυτα στο πρόγραμμα. Κι όχι τίποτ' άλλο, αλλά φεύγουν και μάνα και πεθερά και δεν θα έχω που να αφήσω το παιδί.
Να το βάλεις ΑΜΕΣΑ κι εκεί να δεις κεμπάπ...παίζει και ανώτερα από κάτι άλλα ξέρεις που έφαγες πρόσφατα...;)

@ευαγγελια με σένα πια και τις φώτο που προκαλούν σάλια έχω παραιτηθεί...
έχεις καταντήσει αηδία...:D
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Ασε και διαιτευω αυτο τον καιρο και τις βλέπω για να παρηγορουμαι @Nedelja
 

jousis

Member
Μηνύματα
542
Likes
1.278
Ταξίδι-Όνειρο
Όλα
Έλα ρε παιδιά...σταματήστε με το Ασία και δουλεύω 400μέτρα μακριά.
Είπαμε όμως δεν ανοίγει μεσημέρι ε ;
 

Krazykat

Member
Μηνύματα
268
Likes
543
Ασε και διαιτευω αυτο τον καιρο και τις βλέπω για να παρηγορουμαι @Nedelja
Άλλη διαστροφή και τούτη! Να βλέπεις αυτά που δε μπορείς να απολαύσεις και να χαίρεσαι! Παρηγοριά ή μαζοχισμός; Ιδού η απορία! :haha:

Αν είστε καλά κορίτσια και συνεχίσετε με τέτοιες προτάσεις, θα σας κεράσω ένα μπεϊντί για να γιορτάσουμε τον επαναπατρισμό μου το καλοκαίρι... Όσο για το παιδί, όλοι οι καλοί χωράνε... Ευκαιρία να τεστάρουμε και τα γαστρεντερικά του (ο δικός μου ΨΟΦΑΕΙ για καυτερά από πριν κλείσει χρόνο)...
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Ασε και διαιτευω αυτο τον καιρο και τις βλέπω για να παρηγορουμαι @Nedelja
Παρηγοριά είναι αυτό??? Πιο βασανιστήριο πεθαίνεις...:D

Πάντως κάποια στιγμή μια συνάντηση εκεί πρέπει να γίνει...αλλά θα πρέπει ο άνθρωπος να έχει ενημερωθεί ένα μήνα πριν, να γεμίσει ψυγεία, να σφάξει ζώα...:bleh:

Edit: @Krazykat αυτό θα πει συγχρονισμός!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.043
Δεν είσαστε γυναίκες εσείς! Μάγισσες είσαστε! Κάτι τέτοιες ρίχναν στην πυρά τον μεσαίωνα! :haha:
Αυτό το Ασία θα το βάλω πάραυτα στο πρόγραμμα. Κι όχι τίποτ' άλλο, αλλά φεύγουν και μάνα και πεθερά και δεν θα έχω που να αφήσω το παιδί.
Το παιδί μαζί, φυσικά. Το Άδανα κεμπάπ του Ασία είναι μια χαρά για παιδικό γεύμα...Καλά για το Μπειντί, προσκύνησα...Έχω καταντήσει να χτυπάω κάρτα κάθε μήνα ή και συχνότερα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.760
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom