Ισοθερμικά εσώρουχα

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Επειδή δεν έχω φορέσει ισοθερμικά ποτέ και δεν ξέρω, αν φορέσεις απο πάνω ισοθερμικό, μετα δεν χρειάζεται να βάλεις διπλές μπλούζες,φανελάκια και τέτοια? Με το ισοθερμικό και μια μάλλινη μπλούζα αρκούν να σε ζεστάνουν?
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Επειδή δεν έχω φορέσει ισοθερμικά ποτέ και δεν ξέρω, αν φορέσεις απο πάνω ισοθερμικό, μετα δεν χρειάζεται να βάλεις διπλές μπλούζες,φανελάκια και τέτοια? Με το ισοθερμικό και μια μάλλινη μπλούζα αρκούν να σε ζεστάνουν?
Αναλόγως που θα είσαι. Πάντως εγώ φορούσα και διπλά και τριπλά......
 

mina77

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
καλησπερα παιδια! 14 με 20 Δεκεμβρη αναχωρουμε για Πραγα. Λενε οτι παντα κανει πολυ κρυο τον χειμωνα εκει. Να εξοπλιστουμε λετε με ισοθερμικα εσωρουχα? φανελα - κολαν. Ή θα το αντεξουμε κ ετσι? πιανει παντα τοσο πολυ κρυο εκεί?
οπου κ να κοιταξα θελουμε γυρω στα 80 ευρω για 2 σετ. ξερετε κανα καταστημα on line καπως οικονομικό?
Απο τα ιντερσπορ ειδα κατι φανελακια ισοθερμικα καπου 20 ευρω το ενα. Τωρα για κολαν δεν ειδα, θα παω να ρωτησω ομως αυτη τη βδομαδα. Θα παμε και μεις χριστουγεννα στη Βουδαπεστη, και μου ειπαν οτι κανει απιστευτο κρυο, οποτε θα εφοδιαστω με οτι ισοθερμικο βρω!!!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Επειδή δεν έχω φορέσει ισοθερμικά ποτέ και δεν ξέρω, αν φορέσεις απο πάνω ισοθερμικό, μετα δεν χρειάζεται να βάλεις διπλές μπλούζες,φανελάκια και τέτοια? Με το ισοθερμικό και μια μάλλινη μπλούζα αρκούν να σε ζεστάνουν?
ναι..εγώ ετσι ντύνομαι..ισοθερμικό και ενα μαλλινο πουλοβερ..και οχι πολυ χοντρό..γιατι δεν τα μπορώ...και απο επανω ενα καλό μπουφάν.....αντιστοιχα στα πόδια ....ενα ισοθερμικό κολαν και το παντελόνι....και αν καμμια φορά φορεσω μακρια φουστα με μποτες..το φορω και σαν καλσόν....αρκει να εχεις το καταλληλο χρώμα...προτιμείστε μαυρα η καφέ....
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Επειδή δεν έχω φορέσει ισοθερμικά ποτέ και δεν ξέρω, αν φορέσεις απο πάνω ισοθερμικό, μετα δεν χρειάζεται να βάλεις διπλές μπλούζες,φανελάκια και τέτοια? Με το ισοθερμικό και μια μάλλινη μπλούζα αρκούν να σε ζεστάνουν?
ακριβώς κουβαλάς λιγότερα ρούχα διπλά-τριπλά και δεν είσαι ντυμενος σαν κρεμμύδι

Απο τα ιντερσπορ ειδα κατι φανελακια ισοθερμικα καπου 20 ευρω το ενα. Τωρα για κολαν δεν ειδα, θα παω να ρωτησω ομως αυτη τη βδομαδα
αν ειναι να πας στο intersport μην το αργήσεις και πολύ !!! προχθες που ημουν σε ενα καταστημα οι περισσότεροι για ισοθερμκά έψαχναν !!
ειδικά στο intersport έχει 2 μάρκες τα etirel και HELLY HANSEN να προτιμήσεις την πρώτη λόγω χαμηλής τιμής ...είναι best value for money .

στα πόδια ....ενα ισοθερμικό κολαν και το παντελόνι....και αν καμμια φορά φορεσω μακρια φουστα με μποτες..το φορω και σαν καλσόν....αρκει να εχεις το καταλληλο χρώμα...προτιμείστε μαυρα η καφέ....
φέτος βρήκα εκτός καφέ ,μαύρου και σε πράσινο και μπλέ και γκρί χρώμα
 

EFOUL

Member
Μηνύματα
33
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη - Βενετία
Ταξίδι-Όνειρο
Μαυρίκιος
παιδια ειστε φοβεροι όλοι σας!!! :clap:χιλια ευχαριστω!! θα καταληξω μαλλον στα ιντερσπορτ:lol:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Αν δεν βρεις στα intersport μπορεις να δοκιμασεις κ στα columbia που εχουν ρουχα για χειμωνα κ χειμερινα σπορ. ομως ισως ειναι πιο ακριβα
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Αν δεν βρεις στα intersport μπορεις να δοκιμασεις κ στα columbia που εχουν ρουχα για χειμωνα κ χειμερινα σπορ. ομως ισως ειναι πιο ακριβα

ισως ???? αστο καλύτερα φαρμάκι είναι οχι απλά πιο ακριβά !!!
ασε που είναι και πολύ πιθανό να τα βρει( columbia ) στην πραγα πιο φθηνα απο οσο εχουν εδω :shock:.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
ισως ???? αστο καλύτερα φαρμάκι είναι οχι απλά πιο ακριβά !!!
ασε που είναι και πολύ πιθανό να τα βρει( columbia ) στην πραγα πιο φθηνα απο οσο εχουν εδω :shock:.
Συνοψιζοντας λοιπον, ολοι μαθαμε οτι ο XRISTOS 71 θα περιφερεται απο τις 26/12 στο Λονδινο με ισοθερμικα εσωρουχα χρωματος μπλε, μαυρου και γκρι!!!:haha:
Οσοι πιστοι προσελθετε!!:haha:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
Συνοψιζοντας λοιπον, ολοι μαθαμε οτι ο XRISTOS 71 θα περιφερεται απο τις 26/12 στο Λονδινο με ισοθερμικα εσωρουχα χρωματος μπλε, μαυρου και γκρι!!!:haha:
Οσοι πιστοι προσελθετε!!:haha:

μάλιστα.... αγαπητο και λατρευτό μέλος Ευαγγελία στο λονδίνο υστερα απο δική σου προτροπη δεν θα πάρω τα ισοθερμικά μου μαζι γαιτι δεν κανει τοσο κρυο στο λονδίνο

αλλά να βγω όπως θα κυκλοφορείς εσυ μετα τις 16 γενάρη σίγουρα δεν θα μπορούσα

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:...
ΥΓ για όποια κυρία ενδιαφερεται να μαθει απο που εχει προμηθευτει το παρων σετακι η λατρευτη Ευαγγελία σας δίνω το λίνκ Spitalfields Market - Visit London.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.497
Likes
8.015
Συνοψιζοντας λοιπον, ολοι μαθαμε οτι ο XRISTOS 71 θα περιφερεται απο τις 26/12 στο Λονδινο με ισοθερμικα εσωρουχα χρωματος μπλε, μαυρου και γκρι!!!:haha:
Οσοι πιστοι προσελθετε!!:haha:
Γιατί το ισοθερμικό βρακί είναι για επιδέξιο ... :bleh::haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αχ! ειχαμε δεν ειχαμε παλι για ακαταλληλο το παμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.208
Μηνύματα
883.795
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom