Ισπανία Καλοκαιρινές διακοπές στη... Βαρκελώνη

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ειναι τοσο ωραια η βαρκελωνη οντως βρε κοριτσια?
μεσα μου ακομα δε εχω πειστει...οπως για παρισι περσυ ηξερα απο τις φωτο οτι ειναι ονειρεμενο.
ελπιζω να μας αρεσει και να ξαναπαμε.....και να ξαναπαμε....
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
εμένα μου άρεσε πάαααααααααααρα πολύ η βαρκελώνη... και όχι μόνο δε μου φτάσανε οι 8 μέρες, ούτε καν και οι 3 plus που πηγα τωρα το δεκέμβρη.. εννοείται οτι θέλω να ξαναπάω και υπάρχουν πράγματα που δεν έχω δει ακόμη...

δεδομένου ότι θα έχετε και παιδιά, νομίζω οι 4 μέρες είναι οριακές.. ε δε θα πάτε κι ένα aquarium, δε θα πάτε κι ένα zoo; Δε θα πας στο Tibidabo??? (δυστυχώς δεν πήγα εκεί αν και θα ήθελα, αλλά για παιδιά είναι must μάλλον).. δε θα πάτε και κάποια βασικά μουσεία για εσάς? (μη χάσεις ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! το mnac...) δε θα θέλεις να δεις χαλαρά και λίγο πόλη, barri gotic, barceloneta?... και τόσα άλλα.. θα σου φανεί ο χρόνος ελάχιστος νομίζω...


(καλα εγω βέβαια ειμαι τοσο παρανοικη που δεν τρελαθηκα με το παρισι.. πρεπει να ειμαι η μονη... :roll:)
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
εγώ από την άλλη που πήγα το καλοκαίρι για 6 μέρες δεν έκοψα και φλέβες.. καλή είναι αλλά οκ..ως εκεί (που να το πω ότι δεν τρελάθηκα κιόλας στο forum, θα με φάνε οι funs!!):):)
γενικά είναι υπερεκτιμημένη εδώ μέσα πιστεύω
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
τι αλλο πρεπει να κανουμε δλδ mio για να σε πεισουμε οτι η βαρκελωνη δεν παιζεται?????:bleh::bleh::bleh:
η κικη εχει παει 5-6φορες,τον θανο με το ζορι τον συγκρατουμε ,για μενα να μην πω οτι μου εχουν μπει ιδεες μεταναστευσης:haha::haha:
μου φαινεται πρεπει να ανοιχτει γκρουπ βαρκελωνοληκτων γιατι δεν παει αλλο!:bleh:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
τι αλλο πρεπει να κανουμε δλδ mio για να σε πεισουμε οτι η βαρκελωνη δεν παιζεται?????:bleh::bleh::bleh:
η κικη εχει παει 5-6φορες,τον θανο με το ζορι τον συγκρατουμε ,για μενα να μην πω οτι μου εχουν μπει ιδεες μεταναστευσης:haha::haha:
μου φαινεται πρεπει να ανοιχτει γκρουπ βαρκελωνοληκτων γιατι δεν παει αλλο!:bleh:

εννοειται!!! :clap::clap::clap:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
τι αλλο πρεπει να κανουμε δλδ mio για να σε πεισουμε οτι η βαρκελωνη δεν παιζεται?????:bleh::bleh::bleh:
μου φαινεται πρεπει να ανοιχτει γκρουπ βαρκελωνοληκτων γιατι δεν παει αλλο!:bleh:
:clap::clap::clap:

δυστυχώς για διάφορους λόγους δεν τη χόρτασα, αλλά από τη τζουρίτσα που πήρα... είναι σίγουρο ότι θα ξαναπάω! :clap:

άλλωστε είναι καλό να αφήνεις τέτοιου είδους εκκρεμότητες...:D
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Εγώ θα συμφωνήσω με την Mary_a ότι δεν ξετρελάθηκα ιδιαίτερα (το μεταναστευτικό μου ένστικτο μου το ανακίνησε η Ρώμη για παράδειγμα :D ) αλλά σίγουρα θα ξαναπήγαινα...γιατί και οι 5 μέρες δεν μου έφτασαν και άφησα πολλά πράγματα πίσω που δεν κατάφερα να δω!

Οπότε...ούτε οι 4 μέρες θα σου φτάσουν Μιο...και μην ξεχνάς ότι υπάρχουν τόσα πράγματα να δεις εκεί που σίγουρα θα χρειαστείς τον χρόνο σου και σίγουρα δεν αξίζει τον κόπο να πας κάπου αλλού θυσιάζοντας άλλη μια μέρα στην Βαρκελώνη! ;););)
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ενταξει....φιλοι μου καλοι και αγαπημενοι...με πεισατε!!!σηκωνω τα χερια ψηλα........
και βροντοφωναζω............μπαρτσα ολε ολε ολε...

παντως και κατι να μη μαρεσει δε θα σας το πω γιατι προβλεπω να φαω μπουγιελοοοο:haha::haha:


μαιρη ειμαστε μειοψηφια πασρτο χαμπαρι....
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
το χω ήδη πάρει χαμπάρι και κάνω την πάπια!!:D:D
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
ενταξει....φιλοι μου καλοι και αγαπημενοι...με πεισατε!!!σηκωνω τα χερια ψηλα........
και βροντοφωναζω............μπαρτσα ολε ολε ολε...

παντως και κατι να μη μαρεσει δε θα σας το πω γιατι προβλεπω να φαω μπουγιελοοοο:haha::haha:


μαιρη ειμαστε μειοψηφια πασρτο χαμπαρι....
δεν εισαι ακομη μειοψηφια... περιμενε να πας και μετα βλέπουμε αποψη...:bleh:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
εντάξει μ' αρεσε δε λέω..απλά δεν έκοψα φλέβες..αλλά είχαμε περάσει καλά!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.246
Μέλη
38.935
Νεότερο μέλος
newrevie

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom