Κουβεντούλα και συμβουλές γύρω από τα gps

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
οχι garmin αν σκοπευεις να το εμπλουτισεις και με αλλα προγραμματα.
σε κατω απο 200 ευρω εχουμε.
miomoov200 sta 112 euro(kotsovolow exei th teleytaia ekdosh).φορτωνεις οτι θελεις
mls 3900 bt sta 139 euro+maps europe
miomoov330 sta 170 euro.eukolo unlocked.φορτωνεις οτι θελεις.
tibo b1000(aν θυμαμαι καλα) στα 180 ευρω.τιμιο μηχανημα ολοκαινουργιο μοντελο με χαρτη ελλαδος.αναφορικα με το σπασιμο του πρεπει ναναι σαν τα μεγαλα αδερφακια του δηλ σε 15 δευτερα ξεκλειδωνει...
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Wi Fi στο Gps? Δηλαδή μπορείς να κάνεις και πλοήγηση στο ίντερνετ;:roll:
 

McElk

Member
Μηνύματα
1.036
Likes
1.605
Ταξίδι-Όνειρο
Novaya Zemlya
Ερώτηξις : Έχω το miomoov360 . Όταν το βγάζω από τον φορτιστή λειτουργεί κάπου 40 λεπτά και σβύνει. Είναι φυσιολογικό ή είναι ελλατωματικές οι μπαταρίες του ; Το πηρα δεκέμβριο 08
 

mary_a

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
110
Ταξίδι-Όνειρο
Route 66
Μάλλον φυσιολογικό είναι, κι εμένα το ίδιο μου κάνει
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
οχι garmin αν σκοπευεις να το εμπλουτισεις και με αλλα προγραμματα.
σε κατω απο 200 ευρω εχουμε.
miomoov200 sta 112 euro(kotsovolow exei th teleytaia ekdosh).φορτωνεις οτι θελεις
mls 3900 bt sta 139 euro+maps europe
miomoov330 sta 170 euro.eukolo unlocked.φορτωνεις οτι θελεις.
tibo b1000(aν θυμαμαι καλα) στα 180 ευρω.τιμιο μηχανημα ολοκαινουργιο μοντελο με χαρτη ελλαδος.αναφορικα με το σπασιμο του πρεπει ναναι σαν τα μεγαλα αδερφακια του δηλ σε 15 δευτερα ξεκλειδωνει...
Σε ολα αυτα υπαρχουν προεγκατεστημένοι χάρτες ευρώπης και ελλάδας? Εχουν ελληνικη κθοδηγηση(και οταν ειμαι εξω δλδ θα μου λεει "σε 50μ. στριψτε δεξια στη piazza de spagna λογου χαρη?). και οταν λες ξεκλειδωνονται επειδη ειμαι ασχετος με αυτα τι εννοεις? Οι χάρτες περα απο το μοντελο που λες ειναι τελευταιο , θα εχω προβλημα με παλαιοτερες εκδόσεις?
Παντως οι τιμες που δινεις με καλυπτουν γιάυτο.
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ερώτηξις : Έχω το miomoov360 . Όταν το βγάζω από τον φορτιστή λειτουργεί κάπου 40 λεπτά και σβύνει. Είναι φυσιολογικό ή είναι ελλατωματικές οι μπαταρίες του ; Το πηρα δεκέμβριο 08
πολυ μικρος ο χρονος.μπορει να ΄παιζει ρολο και η οθονη που ειναι 4.3 αρα πιο ενεργοβορα.στο αμαξι δεν εχεις βεβαια προβλημα λογω του φορτιστη.

μπορεις να μειωσεις τη καταναλωση.πηγαινε ρυθμισεις και κατεβασε τη φωτεινοτητα της συσκευης.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.078
Likes
2.855
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
εμενα το Garmin οταν το φορτιζω δεν μπορω να το χρησιμοποιω...υπαρχει καποια ρυθμιση ή ετσι ειναι;;;;
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
εμενα το Garmin οταν το φορτιζω δεν μπορω να το χρησιμοποιω...υπαρχει καποια ρυθμιση ή ετσι ειναι;;;;
otaν το φορτιζεις με usb καλωδιο μεσω του pc δεν μπορεις να το χρησιμοποιησεις γιατι δουλευει σα προσθαφαιρουμενος δισκος.οταν το βαλεις στο αμαξι με το φορτιστη σιγουρα σου δουλευει σαν πλοηγος.:)
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Σε ολα αυτα υπαρχουν προεγκατεστημένοι χάρτες ευρώπης και ελλάδας? Εχουν ελληνικη κθοδηγηση(και οταν ειμαι εξω δλδ θα μου λεει "σε 50μ. στριψτε δεξια στη piazza de spagna λογου χαρη?). και οταν λες ξεκλειδωνονται επειδη ειμαι ασχετος με αυτα τι εννοεις? Οι χάρτες περα απο το μοντελο που λες ειναι τελευταιο , θα εχω προβλημα με παλαιοτερες εκδόσεις?
Παντως οι τιμες που δινεις με καλυπτουν γιάυτο.
1.σε ολα υπαρχει η ελλαδα προεγκατεστημενη,οχι ομως η ευρωπη την οποια αποκτας με επιβαρυνση περιπου και αναλογως του προγραμματος απο 100-180 ευρω.
2.αν το ξεκλειδωσεις μπορεις να μειωσεις το παραπανω κοστος.
3.ναι στην ευρωπη θα σου δινει οδηγιες στα ελληνικα.
4.unlock σημαινει οτι βγαζουμε την ασφαλεια που εχει και πλεον μπορουμε να φορτωσουμε μονοι μας οτι software επιθυμουμε.
5.--------δεν καταλαβαινω τι εννοεις στη τελευταια προταση σου:)
 

vaggelakos

Member
Μηνύματα
209
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
salzburg?!
1.σε ολα υπαρχει η ελλαδα προεγκατεστημενη,οχι ομως η ευρωπη την οποια αποκτας με επιβαρυνση περιπου και αναλογως του προγραμματος απο 100-180 ευρω.
2.αν το ξεκλειδωσεις μπορεις να μειωσεις το παραπανω κοστος.
3.ναι στην ευρωπη θα σου δινει οδηγιες στα ελληνικα.
4.unlock σημαινει οτι βγαζουμε την ασφαλεια που εχει και πλεον μπορουμε να φορτωσουμε μονοι μας οτι software επιθυμουμε.
5.--------δεν καταλαβαινω τι εννοεις στη τελευταια προταση σου:)

Αρα απο τις προτασεις που μου ειχες γραψει μονο το mls 3900 εχει και ευρωπη απο μονο του(δλδ χωρις εξτρα κοστος). Ειναι καλο? Να καταληξω σε αυτο δλδ?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.706
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom