Τουρκία Κωνσταντινούπολη

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
SOS! εχει κανεις καλες διευθυνσεις στην Πολη για :
Παστουρμαδοπιτα
Ιμαμ
Μπουρεκια;;;;;:cool:
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Εφυγα και κοντεψατε να μου κανετε τον ταφο!!!!!χαχαχα ρε παιδια δηλαδη ελεος ρωτησα για ενα και μοναδικο λογο,σε πρεριπτωση που μια μερα το βραδακι δεν θελουμε να βγουμε και θελω να φαω κατι,μπορω να παραγγειλω λαχματζουνια και μπαλικεκμεκια??? τεσπα δεν σας ξαναρωταω για τετοια γιατι ειστε πολυ αποτομοι και θα κλαιω :''''(, αντε πια ολοι με αποπηρατε και με κοροιδεψατε.....τι ειναι το yeni raki??
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
ευαγγελια said:
το balik ekmek δεν το πολυγουσταρω η αληθεια ειναι.
Αλλα το yeni raki ..............:cool::cool::cool::cool:
Το έχω ξαναγράψει
Yeni Raki αγοράζουμε στην αναχώρηση απο το αεροδρόμιο που είναι φθηνότερη και απο super market στην πόλη
Ενδεικτικά συσκευασία 1lt την αγόρασα 13ευρώ όταν την βρήκα 55 λίρες σε super
 

marilounaxos

Member
Μηνύματα
91
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
οκ!!!μια απορια που δεν μου εχει καλυφθει αν ξερει κανεις, με τα εισητηρια τι παιζει?παιρνεις την μαρκα και πως την γεμιζεις??την χτυπας σε ολα τα μεσα?για δυο ατομα χρειαζονται δυο μαρκες η μια μαρκα και την χτυπας δυο φορες?
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Margialex said:
οκ!!!μια απορια που δεν μου εχει καλυφθει αν ξερει κανεις, με τα εισητηρια τι παιζει?παιρνεις την μαρκα και πως την γεμιζεις??την χτυπας σε ολα τα μεσα?για δυο ατομα χρειαζονται δυο μαρκες η μια μαρκα και την χτυπας δυο φορες?
Αν μπεις στο www.turkeytravelplanner.com θα σου λυθούν όλες οι απορίες!!! Δεν ειναι μάρκα ειναι κάρτα η Istanbuk kart!!.....
 

aggelos74

Member
Μηνύματα
23
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνω...
Ταξίδι-Όνειρο
Φίτζι
Παίρνεις μία για 2 άτομα και τη χτυπάς 2 φορές στο ειδικό μηχάνημα στα λεωφορεία και στα τουρνικέ στο τραμ. Η κάρτα κάνει 7 λίρες και τη γεμίζεις όσο θέλεις.Αν τελειώσουν οι λίρες από τη κάρτα μπορείς να τις ανανεώσεις ή σε μηχάνημα που θα βρεις στους σταθμούς ή σε περίπτερο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.896
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom