Τουρκία Κωνσταντινούπολη

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Εχω μείνει στο Peak,είναι περίπου όπως τα διάβασες..
Μικρό έως ανύπαρκτο θάλεγα λόμπυ,το δωμάτιο στο οποίο έμεινα (μη ανακαινισμένο)σαν ευρυχωρία θάλεγα σχετικά καλό,γιατί έχω μείνει σε "τρύπα"απαράδεκτο δωμ στο city toulip,το πρωινό όντως πολύ καλό.
Η θέση του για όσους ενδιαφέρονται νάναι κοντά στην Ιστικλάλ είναι ιδανική,απ αυτά που έχω μείνει σ αυτήν την περιοχή θεωρώ ότι ειναι καλούτσικο,αν έχει την τύχη καποιος να μείνει και στην πτέρυγα των ανακαινισμένων θάναι μιά χαρα
εχω κλεισει με δωρεαν ακυρωση. Θεωρεις οτι καλο θα ηταν να βρω κατι αλλο εκει γυρω?
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.135
Likes
41.443
εχω κλεισει με δωρεαν ακυρωση. Θεωρεις οτι καλο θα ηταν να βρω κατι αλλο εκει γυρω?
Έχω εντοπίσει αυτό http://www.booking.com/hotel/tr/for...ca0cdd09;dcid=1;checkin=2013-12-19;interval=1 και βασικά ήδη έκλεισα για αργότερα και γιατί θεωρώ την περιοχή του σούπερ. Αυτό που βλέπω μου φαίνεται πολύ ικανοποιητικό. Μεσα στο χειμώνα όμως η τιμή είναι σε μεγάλη προσφορά, για δες το.
 
Last edited:

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Έχω εντοπίσει αυτό http://www.booking.com/hotel/tr/for...ca0cdd09;dcid=1;checkin=2013-12-19;interval=1 και βασικά ήδη έκλεισα για αργότερα και γιατί θεωρώ την περιοχή του σούπερ. Αυτό που βλέπω μου φαίνεται πολύ ικανοποιητικό. Μεσα στο χειμώνα όμως η τιμή είναι σε μεγάλη προσφορά, για δες το.
Το ειδα, η τιμη του καλη αλλα δεν εχει και τοσο καλα σχολια. Θα το σκεφτω παντως, ευχαριστω πολυ
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.093
Likes
1.702
Ταξίδι-Όνειρο
Η γη ολάκερη!
μηπως μπορειτε να μου πειτε αν το αεροδρομιο γκοκσεν ειναι ασφαλες?γιατι πεταω με πιγκασους το Σαββατο και εχω ανχωθει ελεω καιρου!! κ αν καποιος εχει παει, πως παω ταξιμ απο εκει,ποιος ειναι ο καλυτερος και πιο συντομος τροπος?να γλιτωσω την κινηση με τα ταξι που οπως διαβασα ειναι περιπου 2 ωρες,σας ευχαριστω θερμα!!
Με ταξί έκανα τη διαδρομή χτες σε 45 λεπτά και έβρεχε κιόλας. Πρέπει να παίζει ρόλο τι ώρα θα κάνεις τη διαδρομή.
 

elaxistoseautos

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Γυρίσαμε απο την Πόλη πριν λίγες μέρες και έχω μια istanbulkart, για τα μέσα μαζικής μεταφοράς.
Αν την θέλει κάποιος ,του την δίνω με αντάλλαγμα να μου φέρει ενα δαχτυλιδάκι που ξέχασα στο ξενοδοχείο μου και είναι στην reception . περιοχή Sultanahmet . 300μετρα απο το μπλε τζαμί.
θα ήμουν υπόχρεος μιας και μου ζητάνε πάρα πολλά για να το στείλουν . είναι πολύ μικρής αξίας αλλά για μένα μεγάλης συναισθηματικής .
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Γυρίσαμε απο την Πόλη πριν λίγες μέρες και έχω μια istanbulkart, για τα μέσα μαζικής μεταφοράς.
Αν την θέλει κάποιος ,του την δίνω με αντάλλαγμα να μου φέρει ενα δαχτυλιδάκι που ξέχασα στο ξενοδοχείο μου και είναι στην reception . περιοχή Sultanahmet . 300μετρα απο το μπλε τζαμί.
θα ήμουν υπόχρεος μιας και μου ζητάνε πάρα πολλά για να το στείλουν . είναι πολύ μικρής αξίας αλλά για μένα μεγάλης συναισθηματικής .
εγω θα παω Απριλιο. Αν δεν βρεθει καποιος αλλος νωριτερα, ευχαριστως να σε εξυπηρετησω
 

mike n.

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γνωρίζει κανείς τίποτα για το ξενοδοχείο SANTA PERA στην Κων/πολη?
Έχω ακούσει ότι είναι πολύ βολική η τοποθεσία, αλλά δεν έχω βρει αξιόπιστες κριτικές για την ποιότητα του ξενοδοχείου. Αν το έχει επισκεφτεί κάποιος ή ξέρει ,παρακαλώ ας μου πει..
Ευχαριστώ!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Σου έχει ήδη επισημανθεί ότι απαγορεύεται η χρήση greeklish.
Οποιοδήποτε νέο μήνυμα σε greeklish, θα διαγράφεται.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Λήδα, το ξενοδοχείο φαίνεται πολύ καλό, η περιοχή σούπερ, η τιμή του επίσης (στην προσφορά που το δίνει), το πρωινό - λένε - είναι φτωχό αλλά έτσι κι αλλιώς δεν σε νοιάζει στην Πόλη (στη γωνία του δρόμου έχει μαγαζί με μπουρέκια θανατηφόρα και ό,τι άλλο θες από αρτοσκευάσματα και όχι μόνον), ίσως έχεις (αν διάβασες τα σχόλια) θέμα με τη φασαρία αν είσαι σε χαμηλό όροφο, αλλά πάλι, χειμώνας θα είναι, τα παράθυρα κλειστά, πόση φασαρία νά'χει πια;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.278
Μηνύματα
886.254
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom