Ηνωμένο Βασίλειο Λονδίνο για αρχάριους!!!!!!

Μηνύματα
127
Likes
22
Για Ελλάδα ίσως πετάει η Thomas Cook ή η Thomson με εποχιακές πτήσεις από East Middlands, δε νομίζω να πετάει άλλη εταιρία σε ετήσια βάση.
 

mariap.

Member
Μηνύματα
110
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Για Ελλάδα ίσως πετάει η Thomas Cook ή η Thomson με εποχιακές πτήσεις από East Middlands, δε νομίζω να πετάει άλλη εταιρία σε ετήσια βάση.
θα το ψάξω αν και για την αδερφή μου μάλλον άλλος θα φροντίσει για το εισιτήριο της
πάντως ευχαριστώ ;)
 
Μηνύματα
127
Likes
22
Από Αθήνα έχεις την easy που πάει Μάντσεστερ, σε σχέση με Λονδίνο πολύ πιο κοντά και μάλλον φθηνότερο το πακέτο του ταξιδιού.
Ε, ναι, αν έχει η Αθήνα το Μάντσεστερ, φυσικά και είναι καλύτερη η λύση. Που να μπλέξεις με το Λονδίνο...
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Θέλω να πάω σε ένα μεγάλο club, σαν αυτά που είπες στην αρχή.Το έχω απωθημένο αν και πλέον δεν είμαι του σπόρ..Λέω για το Μinistry..
Μήπως ξέρεις να με προετοιμάσεις πόσο θα ξηλωθώ μετά για το ταξί?(για περιπου 6 km)
Home | Transport for London

Με το ταχυδρομικό κωδικό του Μinistry και του ξενοδοχείου σου μπορείς να δεις πως να γυρίσεις (πρόσεξε να βάλεις μεταμεσονύχτια ώρα στο journey planner μιας και οι νυχτερινές διαδρομές είναι διαφορετικές).

6 χιλιόμετρα δεν μου λένε κάτι. Πες μας περιοχή. Λογικά κανένα 20ρικο με minicab...
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Στο χρόνο..
Home | Transport for London

Με το ταχυδρομικό κωδικό του Μinistry και του ξενοδοχείου σου μπορείς να δεις πως να γυρίσεις (πρόσεξε να βάλεις μεταμεσονύχτια ώρα στο journey planner μιας και οι νυχτερινές διαδρομές είναι διαφορετικές).

6 χιλιόμετρα δεν μου λένε κάτι. Πες μας περιοχή. Λογικά κανένα 20ρικο με minicab...
Θα μείνω στο East Dulwich.
Επίσης στο journey planner απο Heathrow όταν φτάνω μου βγάζει μετεπιβιβασή στις 23.00 στο Brixton από tube σε bus.
Kατεβαίνω εκεί ή θα τρέχω να σωθώ απο καμιά ντουζίνα αφρικανούς?:haha:
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Στο χρόνο..
Όσον αναφορά την Oyster,
η χρέωση για παράδειγμα αντί off-peak single σε off-peak price cap γίνεται αυτόματα ανάλογα με τη χρήση ή απαίτει κάποια επιλογή;
H χρήση λεωφορείου είναι ξεχωριστή χρέωση;Το ΄χω καταλάβει σωστά;Δεν εντάσσεται σε καποιο πακέτο μαζι με tube έτσι?
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Θα μείνω στο East Dulwich.
Επίσης στο journey planner απο Heathrow όταν φτάνω μου βγάζει μετεπιβιβασή στις 23.00 στο Brixton από tube σε bus.
Kατεβαίνω εκεί ή θα τρέχω να σωθώ απο καμιά ντουζίνα αφρικανούς?:haha:
Το Brixton είναι σούπερ .... Και με τους αφρικανους δεν θα κακοπερασεις !!!
Ειδικά αν σε πάρουν πρεφα ....... Τοίχο,τοίχο γιατί είμαστε και προικισμενοι
 

gastone_d

Member
Μηνύματα
68
Likes
3
Ταξίδι-Όνειρο
Στο χρόνο..
Το Brixton είναι σούπερ .... Και με τους αφρικανους δεν θα κακοπερασεις !!!
Ειδικά αν σε πάρουν πρεφα ....... Τοίχο,τοίχο γιατί είμαστε και προικισμενοι
Εσύ σε τι είσαι προικισμένη..;Μικρή αφρικανούλα..:bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.819
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom