Μαρόκο Μέρες και νύχτες της Αραβίας

PhysioDuck

Member
Μηνύματα
286
Likes
489
Επόμενο Ταξίδι
Είναι τόσο πολλά...
Ταξίδι-Όνειρο
Warwick, NY
Φοβερές φώτο, όντως!!!
Ευχαριστούμε για την υπέροχη αφήγηση.

Το flickr δείχνει ότι είναι η Panasonic DMC-FZ100.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Μια ερώτηση άσχετη με το ταξίδι...τι φωτογραφική μηχανή έχεις underwater;τέλειες φώτο...:)
Όπως τα λέει ο
@PhysioDuck (το flickr μας "δίνει" στεγνά)! :p
Η αλήθεια είναι ότι έχει "παλιατζουρέψει" αρκετά και στα σχετικά άμεσα σχέδιά μου είναι η αγορά μιας SLR.
Σας ευχαριστώ για τα καλά λόγια! :)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Όαση πραγματική η ιστορία σου όπως και μερικές ακόμα εξαιρετικές που διαβάσαμε το τελευταιο διάστημα, ανάμεσα στη σάχλα που βλέπω επανειλημμένα σε διάφορα ασήμαντα ή σημαντικά θέματα του φόρουμ.

Εύγε. Στο είπα ε? Ζηλεύω. Θέλω Μαρόκο:p
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Εύγε. Στο είπα ε? Ζηλεύω. Θέλω Μαρόκο:p
Ευχαριστώ Γιάννη! :)
Νομίζω θα αναλάβω αποστολή εξεύρεσης αεροπορικών προσφορών για σένα και θα σε βομβαδίζω με μηνύματα ανά τακτά χρονικά διαστήματα, μπας και το πάρεις γρηγορότερα απόφαση! :p
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Ευχαριστώ Γιάννη! :)
Νομίζω θα αναλάβω αποστολή εξεύρεσης αεροπορικών προσφορών για σένα και θα σε βομβαδίζω με μηνύματα ανά τακτά χρονικά διαστήματα, μπας και το πάρεις γρηγορότερα απόφαση! :p
:DΘα γίνεις ταξιδιωτικός πράκτορας για μένα?
Αχ νομίζω οι Ευρώπες θα με κινηγούν για πολύ ακόμα. Αλλά μην έχω και παράπονο.
Πάντως η αρχή το κόβω να γίνεται από το Μαρόκο!
 

kipi

Member
Μηνύματα
414
Likes
219
Επόμενο Ταξίδι
Ταυλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Μαλδίβες
Ευχαριστώ Γιάννη! :)
Νομίζω θα αναλάβω αποστολή εξεύρεσης αεροπορικών προσφορών για σένα και θα σε βομβαδίζω με μηνύματα ανά τακτά χρονικά διαστήματα, μπας και το πάρεις γρηγορότερα απόφαση! :p
και γω θελω προσφορες.... το εχω παρει ηδη αποφαση μετα απο την ιστορια σου
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
και γω θελω προσφορες.... το εχω παρει ηδη αποφαση μετα απο την ιστορια σου
:p
Έχε υπόψη ότι με τη ryan δεν είναι δύσκολο, βγάζει πολύ χαμηλές τιμές σε off περιόδους (εμείς πήγαμε Νοέμβριο). Τώρα για regular εταιρείες είναι φαντάζομαι πολύ δύσκολο να βρεις κάτι επί της ουσίας οικονομικό.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
:p
Έχε υπόψη ότι με τη ryan δεν είναι δύσκολο, βγάζει πολύ χαμηλές τιμές σε off περιόδους (εμείς πήγαμε Νοέμβριο). Τώρα για regular εταιρείες είναι φαντάζομαι πολύ δύσκολο να βρεις κάτι επί της ουσίας οικονομικό.
Αν αναλαμβάνεις και έκδοση διαβατηρίου θα σε προτιμήσω :D:D
Ναι όντως με ryanair είχα δει οτι βγαίνει λιγότερα από 200€.
 

marstay

Member
Μηνύματα
143
Likes
223
Επόμενο Ταξίδι
Ακυρώθηκε!
Ταξίδι-Όνειρο
Μαδαγασκάρη
Πολύ ωραία ιστορία και καταπληκτικές φωτογραφίες, να είσαι καλά που τα μοιράζεσαι μαζί μας. Γενικά βρίσκεις οικονομικές τιμές σε αεροπορικά. Είχα πάει με την iberia, Αθήνα - Καζαμπλάνκα μέσω Μαδρίτης (1 διανυκτέρευση Μαδρίτη, αλλά ενιαίο εισητήριο) γύρω στα 215 ευρώ αν θυμάμαι καλά (κάποια στιγμή θα τελειώσω και την ιστορία μου).
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Ναι όντως με ryanair είχα δει οτι βγαίνει λιγότερα από 200€.
ΠΟΛΥ λιγότερα! :p

Πολύ ωραία ιστορία και καταπληκτικές φωτογραφίες, να είσαι καλά που τα μοιράζεσαι μαζί μας. Γενικά βρίσκεις οικονομικές τιμές σε αεροπορικά. Είχα πάει με την iberia, Αθήνα - Καζαμπλάνκα μέσω Μαδρίτης (1 διανυκτέρευση Μαδρίτη, αλλά ενιαίο εισητήριο) γύρω στα 215 ευρώ αν θυμάμαι καλά (κάποια στιγμή θα τελειώσω και την ιστορία μου).
Σε ευχαριστώ για τα καλά σχόλια! :)
Καλό deal, εγώ δεν θυμάμαι ακριβώς πόσα πληρώσαμε γι' αυτό δεν γράφω, κάτω από 150 σίγουρα. Αλλά με χειραποσκευή, ενώ κάναμε κι εμείς διανυκτέρευση (Μπέργκαμο), αλλά δεν μας χάλασε καθώς δεν είχαμε ξαναπάει στην πόλη.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.432
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αχ αυτό το Μαρόκο να δω πότε θα μας κάτσει!
Μετά το απολαυστικότατο και αξιοζήλευτο Κυργιστάν σας δε περίμενα ιστορία του ιδίου βεληνεκούς, μάλλον έχετε ταλέντο ωραία μου δεσποινίς !
 

fronimitis

Member
Μηνύματα
94
Likes
52
Επόμενο Ταξίδι
"Εκεί στις Μπραχάμες"
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Ναι όντως με ryanair είχα δει οτι βγαίνει λιγότερα από 200€.
Που και που, στα νοητά ταξίδια που κάνω, βρίσκω εισιτήρια για Μαρόκο, μέσω Ιταλίας, με λιγότερο από 100€, γυρω στα 80.
Δεν έχω πάει επειδή ακόμα κι έτσι δεν έχω λεφτά για ταξίδια... :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.805
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom