Μετά τις 13/11, να πάω ή να μην πάω;

neverLand

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα,έχουμε προγραμματίσει κ εμείς ένα ταξίδι στο Λονδίνο,αρχές Δεκέμβρη..Με τα τελευταία γεγονότα,την παρούσα κατάσταση και όλη την ενημέρωση-παραπληροφόρηση που γίνεται στα μέσα,δεν σας κρύβω οτι σκεφτόμαστε να ακυρώσουμε το ταξίδι.Ένας από τους στόχους λένε...βρε άμα έχει έρθει η ώρα μου άμα κλειστώ στο σπίτι μου δεν θα με βρει??:clap::welcome:Τα πράγματα δυστυχώς όμως είναι σοβαρά,περιμένουμε για τις εξελίξεις(NOT) και βλέπουμε??
 

vagiannie

Member
Μηνύματα
17
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ΆΜΣΤΕΡΝΤΑΜ
Να ρωτήσω κάτι και εγώ η άκυρη??????? Θέλω να ταξιδέψω Βερολίνο λέτε να υπάρχει πρόβλημα??????? Εγώ λέω να μην φοβηθώ τίποτα και να πάω
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Να ρωτήσω κάτι και εγώ η άκυρη??????? Θέλω να ταξιδέψω Βερολίνο λέτε να υπάρχει πρόβλημα??????? Εγώ λέω να μην φοβηθώ τίποτα και να πάω
Οσο διοικει η Μερκελ,μην φοβασαι τιποτα!θα προταξει το (τεραστιο)στηθος της και θα σταματησει τις σφαιρες....:D
 
Μηνύματα
301
Likes
1.820
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α.
Ταξίδι-Όνειρο
Ωκεανία
Xαθηκε το πριν από τα Χριστούγεννα που με γαργαλάει και μένα και είμαι μπακούρι;
Μετά την εισχώρηση πρωτοκλασσάτου πράκτορα του τράβελστόρις στην καρδιά του ISIS (Μαυριτανία - Σενεγάλη) τώρα σκέφτεσαι για αποστολή στο Μαρόκο;;;;
Κοίτα αγαπημένε μου - επειδή μας επέβαλλαν την άδεια μέσα στην υψηλή σεζόν (οι αλήτες!) ... και νωρίτερα δυστυχώς δεν γίνεται ... και αφού σε γαργαλάει ρε παιδάκι μου ... δεν πάς εσύ πρώτος ... να εισχωρήσεις ξανά στον πυρήνα για να στείλεις και μια ανταπόκριση;;;; Την έχεις ακόμα την παραλαγή, το πέδιλο και την κάλτσα;;; Ή θα πέσεις στα βαριά πάλι;;; Κάτι για Πακιστάν διάβασα ... :haha::haha::haha:
 
Μηνύματα
10
Likes
3
@tripakias Καλημέρα! Συγνώμη για την ενόχληση αλλά πήραμε την απόφαση τελικά την πέμπτη να πάμε παρισι...θα ήθελα να μου δώσεις πληροφορίες για οτιδήποτε θεωρείς εσύ σημαντικό. ..Ευχαριστώ πολύ! ☺
 

prefontaine

Member
Μηνύματα
132
Likes
176
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Όκλαντ , Νέα Ζηλανδία
Προσωπικά , αύριο ταξιδεύω για Βερολίνο και δεν είχα σε καμία περίπτωση ενδοιασμό για το εαν θα πάω μετά το τρομοκρατικό χτύπημα.
Δέχομαι όμως τον ενδοιασμό σχετικά με την περιρρέουσα ατμόσφαιρα -ειδικά στο Παρίσι- και είναι σεβαστό.
Όμως δεν θέλω ως άτομο να δεχτώ το θέμα του φόβου. Κανένας δεν με εξασφαλιζει εαν αύριο πχ κάποιος βάλει μια βόμβα στο μετρό της Αθήνας...
Όπως και να έχει , επειδή το ταξίδι θα είναι αστραπή θα ενημερώσω σχετικά με το τι επικρατεί σε ελέγχους σε αεροδρόμια, μουσεία, χώρους συνάθροισης και το γενικότερο κλίμα προς ενημέρωση των συμφορουμιτών
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
@tripakias Καλημέρα! Συγνώμη για την ενόχληση αλλά πήραμε την απόφαση τελικά την πέμπτη να πάμε παρισι...θα ήθελα να μου δώσεις πληροφορίες για οτιδήποτε θεωρείς εσύ σημαντικό. ..Ευχαριστώ πολύ! ☺
Οταν με το καλό επιστρέψετε...εννοείτε πως περιμένουμε πλήρης ενημέρωση και αναφορά.....
 

Fanula

Member
Μηνύματα
89
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
NYC
Ταξίδι-Όνειρο
USA roadtrip
@tripakias Καλημέρα! Συγνώμη για την ενόχληση αλλά πήραμε την απόφαση τελικά την πέμπτη να πάμε παρισι...θα ήθελα να μου δώσεις πληροφορίες για οτιδήποτε θεωρείς εσύ σημαντικό. ..Ευχαριστώ πολύ! ☺
κι εγω θα παω τελικα την Πεμπτη.
 

sandra.sandra

Member
Μηνύματα
12
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Παιδια κι εμεις εχουμε στειλει μαιλ για ακυρωση αλλα ακομα δεν μας εχουν απαντησει! Αλλα τωρα το ξανασκεφτομαστε και θελουμε να παμε αν και δεχομαστε πιεσεις απο την οικογενεια! Οποτε οποιαδηποτε πληροφορια για το πως ειναι εκει τα πραγματα θα ειναι χρησιμη και για μενα! Ευχαριστω!
 

koutsavaki

Member
Μηνύματα
183
Likes
57
Επόμενο Ταξίδι
ΠΡΟΣ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΤΑΓΟΝΙΑ - ΓΗ ΤΟΥ ΠΥΡΟΣ
κι εγω θα παω τελικα την Πεμπτη.
Εννοείτε πως περιμένουμε και απο σένα εντυπώσεις και πλήρη αναφορά... Εγω δεν έχω αποφασίσει ακόμα τι θα κάνω.. Θα περιμένω και από εσας και μετά η τελική απόφαση.....

Παιδια κι εμεις εχουμε στειλει μαιλ για ακυρωση αλλα ακομα δεν μας εχουν απαντησει! Αλλα τωρα το ξανασκεφτομαστε και θελουμε να παμε αν και δεχομαστε πιεσεις απο την οικογενεια! Οποτε οποιαδηποτε πληροφορια για το πως ειναι εκει τα πραγματα θα ειναι χρησιμη και για μενα! Ευχαριστω!
Πότε πάτε????
 
Last edited by a moderator:

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Η γυναικα στη Λευκαδα ηταν μεσα στο σπιτακι της που αντεξε το σημερινο σεισμο.ΟΜΩΣ...ενας βραχος ξεκολλησε,περασε απο την αυλοπορτα(!),μπηκε στο σπιτι και την σκοτωσε..
Ηθικο διδαγμα...Αμα ειναι να σε βρει...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.497
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom