Μοναδικες προσφορες Alitalia απο 99ε euro

guiness70

Member
Μηνύματα
40
Likes
0
Τους πηρα σημερα τηλεφωνο. Δυστυχως το εισιτηριο δεν μπορω να το πειραξω. Ουτε να το ακυρωσω ουτε να αλλαξω ημερομηνια. Επρεπε για να μπορω να κανω αλλαγη να διαλεξω καποια κατηγορια (flexible κτλ) οπου δινεις καποιο ποσο για να μπορεις να αλλαξεις το εισιτηριο σου αν θελησεις. Αυτα
 

guiness70

Member
Μηνύματα
40
Likes
0
για να μην την πατησετε οι υπολοιποι. Μονο τις ημερομηνιες αν ειστε απολυτα σιγουροι!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Αυτό εννοείται όταν κλείνεις εισιτήρια της χαμηλότερης κατηγορίας. Πάντα υπάρχουν και οι αντιξοότητες βέβαια, αλλά πάντα θα πρέπει να ξέρουμε ότι παίρνουμε ένα ρίσκο σε αυτές τις περιπτώσεις.
 

guiness70

Member
Μηνύματα
40
Likes
0
Ναι ετσι ειναι. Ευτυχως για μενα δεν ειναι πολυ τραγικο απλα θα ηταν πολυ καλυτερα αν μπορουσα να αλλαξω τις ημερομηνιες. Αλλη φορα θα ξερω καλυτερα.

Ευχαριστω πολυ


Τωρα μετραω και εγω αντιστροφα αλλα δεν ξερω πως να βαλω αυτο το πραγματακι που μετραει.


Και οποιος ενδιαφερεται για Μπουενος Αιρες εχει ακομα εισιτηρια με 835 ευρω με Alitalia. Δεν ειναι βεβαια η τιμη που ειχε δωσει η Iberia πριν απο λιγο καιρο αλλα και αυτη καλη ειναι.

καλο ταξιδι σε ολους
 

pix_lax82

Member
Μηνύματα
89
Likes
32
Ταξίδι-Όνειρο
Βορειος Κορέα

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
η προσφορα δεν ισχυει οχι.. απλα εχει καααποιες σχετικα καλες τιμες για καποιους προορισμους στη σελιδα της.. καμια σχεση με το 100αρι βεβαια..
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μην κλαις νεραϊδούλα... άλλωστε τι σόι προσφορά θα ήταν αν υπήρχε σε μόνιμη βάση; :D
 

neraida

Member
Μηνύματα
391
Likes
87
πριν μια βδομαδα γυρισα και εχω αρχισει να αισθανομαι το συνδρομο ιταλικης στερησης.. θελω να γυρισω πισω:klaps:κ ψαχνω εισιτηρια για αρχες ιουνιου..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom