Μου τη δίνει!!!!

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Το να έχει κανονικό κινητό με δυνατότητα sms και κλήσεων σε όλα τα νούμερα σε αυτή την ηλικία πόσο ανεύθυνο μπορεί να είναι;;
Προφανώς και είναι λάθος αλλά για σκέψου να είσαι 15-16 και ΟΛΟΙ οι συμμαθητές σου να έχουν κινητό ενώ εσύ όχι? Πόσο εύκολο να είναι για τον γονιό να αρνηθεί να σου πάρει ένα? Της Go2dbeach είναι σπάνια περίπτωση που δεν το ζητάει μόνος του.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ναι, έχω αρχίσει να συνηθίζω την ιδέα να έχουν τα 15χρονα κινητό...αλλά τα 9χρονα;;
Αηδία έχει καταντήσει πλέον η κατάσταση...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εδω τα βλεπεις σε ολα τα κλαμπ-μπαρ ...κινητο δε θα χουν.
Βγαινεις ....και ειναι γεματο 15χρονα ..λες τωρα θα πεσω πανω σε κανενα μαθητη μου...!:D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.440
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Εδω τα βλεπεις σε ολα τα κλαμπ-μπαρ ...κινητο δε θα χουν.
Βγαινεις ....και ειναι γεματο 15χρονα ..λες τωρα θα πεσω πανω σε κανενα μαθητη μου...!:D
Moυ έχει συμβεί !!!!!!!!!!
Ρεζίλι, ξαφνικά μες το κλαμπ ακούω ένα : " Κυρία Φένια ??? "
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Moυ έχει συμβεί !!!!!!!!!!
Ρεζίλι, ξαφνικά μες το κλαμπ ακούω ένα : " Κυρία Φένια ??? "
Το "Κυρία, Κυρία, Κυρία,,," είναι χειρότερο! Δε φανερώνει μεν το ονομά σου, φενερώνει όμως την ιδιοτητά σου! :rolleyes:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.440
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Το "Κυρία, Κυρία, Κυρία,,," είναι χειρότερο! Δε φανερώνει μεν το ονομά σου, φενερώνει όμως την ιδιοτητά σου! :rolleyes:
To Kυρία, κυρία , κυρία είναι λιγότερο εκνευριστικό απ'το "Κυρίιιιιιιιιιιιιιιια"


Εδώ είχα μαθητές μεγαλύτερους από μένα και πάλι κυρία με λέγανε.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.027
Θυμάμαι παλιότερα διαφήμιζαν για αυτές τις ηλικίες (8-9) κάτι κινητά που είχαν μόνο δύο κουμπιά, αυτό της κλήσης και του τερματισμού, και είχαν προεπιλεγμένους μόνο τους αριθμούς των γονέων. Πάλι σοκαριστικό μου φαινόταν το σωτήριο έτος 2000, αλλά φαντάζομαι υπήρχε μια χρησιμότητα για παιδιά που ζουν σε μεγαλουπόλεις και οι γονείς αγχώνονται..Το να έχει κανονικό κινητό με δυνατότητα sms και κλήσεων σε όλα τα νούμερα σε αυτή την ηλικία πόσο ανεύθυνο μπορεί να είναι;;

Μα στα 8-9 που μπορεί να βρίσκεται το παιδί μόνο του χωρίς τους γονείς του για να αγχώνονται???
 

Alexandraaa

Member
Μηνύματα
260
Likes
34
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή-Κούβα
Αχ ωραίο θεματάκι μου την σπάει που πάντα ο καθης στο παίζει ξερόλας έχοντας και καλά λύσεις για τα πραβλήματα σου και όταν σου τα λέει αυτά έχει ύφων πολλών καρδιναλίων και αν κοιτάξεις την δική του ζωή. Άσ το καλύτερα...

Μου την δίνει που όταν είσαι διαφορετικός προσπαθούν να σε φέρουν στα μέτρα τους. Π.χ ντύνεσαι λίγο ποιο χαλαρά.. Ιιι κοπέλα είσαι κάνε εκείνο κάνε το άλλο κάνε το παρα άλλο. Και όταν τους λες το πολύ φυσιολογκό να γίνω κάτι άλλο σε κοιτάνε σαν Ιαπωνέζοι..


Να μην έχεις σχέση και όλοι να σου γνωρίζουν τον κάθε παρτσακλο και χωρίς κανένα τακτ αυτός είναι ο Σπύρος ξέρεις τι καλό παιδι και όλα αυτά για να μην είσαι μόνη. Hello κορίτσια single είμαι δεν είμαι καθυστερημένη για να μην μπορώ να κάνω κάτι.

Αυτά και πολλά πολλά άλλα που δεν μπορώ να θυμηθώ.. Χεχε
 

Soctama

Member
Μηνύματα
142
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Τζαμάικα
Απλά συμφωνώ σε όλα όσα σου την δίνουν..!! Θεα και πάλι θεά.. Προσκυνώ... :oscar: :oscar: :oscar:

ΚΑι να προσθέσω κάτι ακόμα..Ρε φίλε το φλάς το ρημάδι στο αυτοκίνητο για κάποιο λόγω το βάλανε..Είναι τσαμπααααααααααααααααααα!! Έλεος δεν χρεώνει.. :bleh::bleh::bleh:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν ξερω τι μου τη δινει...

Παντως, μου την παιρνει η εφορια...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ωχ μην πιασουμε αυτη την κουβεντα .....μεγαλη πικρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.971
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom