Μου τη δίνει!!!!

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Μου τη δίνει που έχει ζέστη. Δεν κάνω τίποτα και ιδρώνω. Κοιμάμαι και ιδρώνω. Θέλω δροσιά.
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Συνεχίζει να μου τη δίνει η ζέστη. Συνεχίζω να κάθομαι και να ιδρώνω. Ψάχνω Ινδιάνο να του δώσω όσα θέλει να χορέψει το χορό της βροχής. Δεν αντέχεται :mad:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.426
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Συνεχίζει να μου τη δίνει η ζέστη. Συνεχίζω να κάθομαι και να ιδρώνω. Ψάχνω Ινδιάνο να του δώσω όσα θέλει να χορέψει το χορό της βροχής. Δεν αντέχεται :mad:
Το φθινόπωρο που είναι τόσο όμορφο θα ρθει ποτέ ή θα περάσουμε από το μαγιώ στο παλτό; :(
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
μου τη δινει η φατσα μου οταν ειναι ετσι μιζερη...
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Πω, πω όλοι τα ίδια συζητάμε!
Ρε παιδιά το κλίμα της Ελλάδας έχει αλλάξει εντελώς.
Έχει 30 βαθμούς και νιώθεις 40.
Το φετινό καλοκαίρι ήταν μαρτυρικό από τη ζέστη. Σκέφτομαι σοβαρά να καλοκαιριάζω σε άλλη χώρα πλέον!!!
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ταξίδι-Όνειρο
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Μου την δίνει οταν ειμαι στο λεωφορείο και η αλλη(συνήθως Ειναι γυναικα) ακούει μουσική απο το κινητο Χωρις ακουστικά και μαλιστα στο τερμα για να την δουμε ποια Ειναι....
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Με ΕΞΟΡΓΙΖΕΙ που βρήκανε αποθήκη με προϊόντα «μαϊμούδες» στο Βοτανικό κι αντί να τα μαζέψουν και να τα δώσουν σε κανά φιλόπτωχο, θα τα καταστρέψουν! Δηλαδή πόσο μαλακισμένα μπορεί να συμπεριφέρεται η ανθρωπότητα; Από την άλλη θα σου πει η Nike και η κάθε σκατόNike (μη γελιέστε, κι εγώ τα φοράω...) αλλά από κοντά και όλοι όσοι τα αγοράσανε αυθεντικά, «τι, θα φοράνε και οι ρακένδυτοι τα προϊόντα μας;» Άει σηχτίρ ρε! (είναι τελικά αλήθεια ότι κάποια βιβλία μπορούν να σου «ρυθμίσουν» τον τρόπο σκέψης (βλ. τα σταφύλια της οργής))
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Μου τη δίνει να λέω χαμογελαστή καλημέρα σε γκισέ δημόσιας υπηρεσίας και η μουσούδα του υπαλλήλου να είναι μέχρι το πάτωμα.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.426
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μου τη δίνει να γίνονται μούσκεμα τα σταράκια μου και οι κάλτσες μαζί :(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom