Ηνωμένο Βασίλειο Οδηγός: Λονδίνο

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Και με την easyjet στο south θα πηγαινες. Θα παρεις το ανσασερ, θα κατεβεις και θα πας αριστερα/ διαγωνια και θα δεις τη σταση.
Προσεξε στην αρχη οταν θα περιμενεις μπορει να περασει και να αφησει κοσμο, μετα να παει στο north και μετα να γυρισει να σας παρει. Απλα στο λεω για να μην αγχωθεις.
Σε ευχαριστώ πολύ...είσαι αστέρι. Και μιας και μου είσαι τόσο βοηθητικούλης, να υποθέσω ότι κάπου εκεί είναι και τα μηχανήματα στα οποία θα βάλω την πιστωτική για να πάρω τα εισιτήρια που θα έχω κλείσει ή δεν λειτουργεί έτσι...Μου τη σπάει το gatwick, χίλιες φορές heathrow που παίρνεις το μετρό και ξενιάζεις :p
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Σε ευχαριστώ πολύ...είσαι αστέρι. Και μιας και μου είσαι τόσο βοηθητικούλης, να υποθέσω ότι κάπου εκεί είναι και τα μηχανήματα στα οποία θα βάλω την πιστωτική για να πάρω τα εισιτήρια που θα έχω κλείσει ή δεν λειτουργεί έτσι...Μου τη σπάει το gatwick, χίλιες φορές heathrow που παίρνεις το μετρό και ξενιάζεις :p
Για ποια εισιτηρια μιλας; Για την easybus απλα τα εκτυπωνεις στο σπιτι σου. Τωρα που θα τα κλεισεις τα εισιτηρια θα τα πληρωσεις κιολας, τα εκτυπωνεις και τα δειχνεις στον οδηγο.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Για τα easybus μιλούσα...Tnx νόμιζα ότι λειτουργούν και αυτά όπως τα τραίνα για άλλες πόλεις...Θα κλείσω ταυτόχρονα και λεωφορείο για άλλη πόλη από το σταθμό της victoria, μήπως τυχόν γνωρίζεις αν θα ακολουθήσω την ίδια διαδικασία;(εννοώντας ότι θα τα εκτυπώσω τα εισιτήρια από εδώ και όχι από κάποιο μηχάνημα;)
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Με ποια εταιρεια θα κλεισεις; Δεν γραφει τους τροπους που μπορεις να παρεις τα εισιτηρια;
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Με ποια εταιρεια θα κλεισεις; Δεν γραφει τους τροπους που μπορεις να παρεις τα εισιτηρια;
Ναι μωρέ κουβέντα να γίνεται...θα τη βρω την άκρη. Θα κλείσω από national express. Σε ευχαριστώ για το χρόνο σου...:)
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Α και αν και δεν ξερω που θες να πας, κοιτα γιατι απο Gatwick εχει αρκετα δρομολογια για διαφορες πολεις. Μηπως δεν χρειαστεις να πας απο victoria.
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ναι έχει και απευθείας από το Gatwick για Λέστερ και συμφέρει σίγουρα στην οικονομία του χρόνου -βγαίνει παραπάνω στην τιμή...αλλά επειδή έχω να δω κάτι φίλους στο Λονδίνο πριν φύγω για Λέστερ μάλλον θα το κάνω έτσι...Εκτός αν τους βολέψω όλους την τελευταία μέρα που θα μείνω Λόντον :p
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom