Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

mad4paok

Member
Μηνύματα
414
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
ΑΠΩ ΑΝΑΤΟΛΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΤΟΥΜΠΑ-ΙΡΑΝ-ΚΑΜΠΟΤΖΗ-ΝΑΜ
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί να σταματήσει τα δρομολόγια η Ryanair;Μια χαρά γεμάτα φεύγουν όλα τα αεροπλάνα της!!
Γιατί υπήρχε συμφωνία να παίρνει ετησίως 350.000 για να πετάει από Θεσσαλονίκη. Τώρα που κόβεται η χρηματοδότηση παίζει να φύγει. Με χρηματοδότηση γίνομαι και εγώ επιχειρηματίας και κάνω τέτοιου είδους business. Το κακό για μένα είναι που φεύγουν εταιρείες όπως η Swiss, η ΒΑ και η Alitalia. Και μη μου πεις ότι δεν είχε πληρότητα η Swiss...
 
Μηνύματα
132
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Γιατί υπήρχε συμφωνία να παίρνει ετησίως 350.000 για να πετάει από Θεσσαλονίκη. Τώρα που κόβεται η χρηματοδότηση παίζει να φύγει. Με χρηματοδότηση γίνομαι και εγώ επιχειρηματίας και κάνω τέτοιου είδους business. Το κακό για μένα είναι που φεύγουν εταιρείες όπως η Swiss, η ΒΑ και η Alitalia. Και μη μου πεις ότι δεν είχε πληρότητα η Swiss...
μμμ κατάλαβα...Άντε να δούμε..
 

beatrice

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
παιδιά, καλησπέρα.
έχω κλείσει εισιτήριο με την ryanair από θεσσαλονίκη για μπολόνια αλλά, από κεκτημένη ταχύτητα έχω κάνει λάθος ένα γράμμα στο επίθετό μου, αντί για y(όπως είναι στην ταυτότητα) έχω γράψει i.
λέτε να υπάρξει κάποιο πρόβλημα;
δε μπορώ να βρω και κανέναν τρόπο επικοινωνίας με την εταιρία...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Contacting Customer Service

Στο παραπανω λινκ,πατας ''Special Assistance Contact Numbers'' και μετα εκει που λεει ''rest of the world'' και σου βγαζει ενα τηλεφωνο.

Εκει θα παρεις,θα τους εξηγησεις και θα σου το αλλαξουν χωρις χρεωση.

Προσοχη στις ωρες γιατι ειναι σε GMT οπως θα δεις.

Υ.Γ:
Παρε και εναν converter για να μην ψαχτεις πολυ.
http://wwp.greenwichmeantime.com/gmt-converter/
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιποτα!!!!!

Λειπει ο Thanasis_U2 και εχω παρει σβαρνα ολα τα ποστ για την ryanair.
Που 'σαι θανααααααααααση,που 'σαι θανααααααααση!
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
δε μπαίνω ποια σε αυτό το τόπικ. το βαρέθηκα ;Ρ
 

eleni m

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Ερώτηση σχετική με το check in της ryanair

Γεια σας, τα στοιχεία που δίνονται είναι πράγματι σημαντικά για το σωστό ηλεκτρονικό check in όμως ένα βήμα πριν την ολοκλήρωση (και ενώ έχω επιλέξει και χρεωθεί εξ' αρχής 2η βαλίτσα) δεν τις δείχνει (δεν συμπεριλαμβάνονται καν στο total ενώ έχουν χρεωθεί) και μάλιστα σου δίνει την δινατότητα να τις προσθέσεις με 35€x2 για πτήση προς/από Ρώμη ενώ αρχικά χρεώθηκα (2x15). Γιατί συμβάινει αυτό? Πως, λοιπόν, να προχωρήσω στην ολοκλήρωση?
Θα ήταν σημαντικό, λοιπόν, να με βοηθήσει κάποιος που γνωρίζει. Ευχαριστώ.
 

PAΝΑLIΝΑ

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
ΑΠΕΡΓΙΑ RYANAIR

Kαλησπέρα,
Ξέρει κάποιος την Πέμπτη που έχει απεργία τί θα γίνει με τις πτήσεις της Ryanair.Πότε ενημερώνει ? και τί γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις?

Ευχαριστώ
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.851
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Γεια σας, τα στοιχεία που δίνονται είναι πράγματι σημαντικά για το σωστό ηλεκτρονικό check in όμως ένα βήμα πριν την ολοκλήρωση (και ενώ έχω επιλέξει και χρεωθεί εξ' αρχής 2η βαλίτσα) δεν τις δείχνει (δεν συμπεριλαμβάνονται καν στο total ενώ έχουν χρεωθεί) και μάλιστα σου δίνει την δινατότητα να τις προσθέσεις με 35€x2 για πτήση προς/από Ρώμη ενώ αρχικά χρεώθηκα (2x15). Γιατί συμβάινει αυτό? Πως, λοιπόν, να προχωρήσω στην ολοκλήρωση?
Θα ήταν σημαντικό, λοιπόν, να με βοηθήσει κάποιος που γνωρίζει. Ευχαριστώ.
οι δύο βαλίτσες είναι χρεωμένες σε 1 άτομο ή από μία σε 2 άτομα ξεχωριστά???
 

ρενεκα

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
παιδια γεια σας εχω κ γω μια ερωτηση.προχτες εκανα εκανα μια κρατηση εισητηριων γι ryanair και αμεσως μου ηρθε email confirmation με το δρομολογιο της πτησης μου και το reservation number. Xτες ομως το πρωι πηρα email απ τν ryanair και συγκεκριμμενα γραφει:Your Credit/Debit Card payment was not authorised and the transaction declined

As your booking could not be completed the reservation has been CANCELLED.Ομως οταν πηγα στ σελιδα της εκανα view my booking και ειδα οτι η κρατηση ισχυει ακομα ειχε τν αριτημο κρατησης κ τα στοιχεια της πτησης. Οπως καταλαβαινετε ειμαι απεγνωσμενη διοτι δν ξερω αν ταξιδευω η οχι τελικα.Μηπως ειχε κανεις αναλογη εμπειρια να με διαφωτισει πανω στ θεμα γι ν δω τι θα κανω..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.808
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom