Πάτρα-Χριστουγεννιάτικη συνάντηση!!!!!

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Κριμα! τι να πει κανεις; Ισως κουραγιο και καλη ευκολια για την Πενθεσιλεια;
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Χαιρομαι που περασατε καλα γιατι δυστυχως εμας εδω ενα δυσαρεστο γεγονος μας εμποδισε να ερθουμε!Η μαμα της Πενθεσιλιας εισηχθη εσπευσμενα στο νοσοκομειο και με πολυ κακη προγνωση...Και οπως ολοι καταλαβαινετε ηταν αδυνατο να παρεβρεθουμε στη συναντηση αυτη.Λυπαμαι πραγματικα γιατι ηθελα παρα πολυ να ειμαι και εγω εκει...Δεν πειραζει ομως,ισως την επομενη...
Εύχομαι τη λιγώτερη δυνατή ταλαιπωρία όλων σας...μακάρι να υπάρξει θετική έκβαση για την ασθενή...

όσο για τις συναντήσεις, μη νοιάζεσαι...όρεξη να έχουμε !
 

pigi_dikaiou

Member
Μηνύματα
550
Likes
521
Επόμενο Ταξίδι
......
Ταξίδι-Όνειρο
Αγιο Ορος
Εύχομαι τη λιγώτερη δυνατή ταλαιπωρία όλων σας...μακάρι να υπάρξει θετική έκβαση για την ασθενή...

όσο για τις συναντήσεις, μη νοιάζεσαι...όρεξη να έχουμε !
Ευχαριστώ πάρα πολύ. Σίγουρα θα έρθουν άλλες συναντήσεις αλλά καμμιά φορά όταν οι άνθρωποι κάνουν σχέδια οι θεοί γελούν.
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Να ευχηθω και εγω περαστικα στη μαμα της κοπελας και να στειλω ενα ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω στους φιλους Πατρινους και σε ολους τους αλλους.....για τις ευχες σας και την αγαπη που μας στειλατε....
Ειναι αμοιβαια και το ξερεται....και θα χαρουμε πολυ να γινει μια κοινη συναντηση καποτε....:xmas_lol::xmas_lol:
Ρεπορταζ μπορειται να δειτε στη δικια μας...μολις αρχισαμε !!!!!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Γεια σας κι από μένα και χρόνια πολλά!!! Ήταν μεγάλη χαρά για μένα που παρευρέθηκα στην συνάντηση προχθές και γνώρισα τόσο εξαιρετικούς ανθρώπους! Τους ευχαριστώ για την υπέροχη παρέα και τους εύχομαι πολλά μοναδικά ταξίδια!
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Πηγή σας περιμέναμε και τις τρεις όταν η ώρα πέρασε χωρίς να φανείτε υποθέσαμε ότι απλά δεν ήρθατε.
Εύχομαι τα καλύτερα στην Πενθεσίλια.
Όσο για τις συναντήσεις ,θα υπάρξουν κι άλλες.
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
ελπίζω,αν δεν είναι περαστικά όπως λες,τουλάχιστον να έχει το κουράγιο η Πανθεσίλια να τα αντιμετωπίσει....θα έρθουν κι άλλες συναντήσεις..
να είστε καλά!!!:xmas_biggrin:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Αχ βρε παιδιά ούτε εγώ κατάφερα να έρθω τελικά ενώ το ήθελα:xmas_sad:
Έτυχε κάτι τελευταία στιγμή και ήμουν αρκετά μακριά για να τα καταφέρω (χάλασε και το ελικόπτερό μου!!)..Ζηλεύω που ακούω ότι περάσατε τόσο καλά!! Ελπίζω να είμαι στην επόμενη συνάντηση της..Αθήνας πλέον:xmas_wink:
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
γιατί καλέ της Αθήνας??μάλλον προηγείται η κοπή της πίτας στις 9-1-10
για κοίτα αν μπορείς τότε για Ναύπακτο!!:xmas_wink:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
γιατί καλέ της Αθήνας??μάλλον προηγείται η κοπή της πίτας στις 9-1-10
για κοίτα αν μπορείς τότε για Ναύπακτο!!:xmas_wink:
Αθήνας, Αθήνας γιατί εκεί μένω και στις 9/1 δε θα είμαι Πάτρα η εκεί κοντά για να πεταχτώ Ναύπακτο! Οπότε θα περιμένω την επόμενη συνάντηση-όποτε αυτή γίνει- στην πρωτεύουσα:xmas_wink:
 

xelidoni

Member
Μηνύματα
158
Likes
39
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή-Ισλανδία
γεια σας!!! πολύ χαρηκα που σας γνωρισα το Σαββατο , περιμένω την κοπή της πίτας μας! χι χι Πρώτη φορά βρέθηκα ανάμεσα σε τόσους ανθρώπους με τόσες ταξιδιωτικές εμπειρίες και τόσο διαφορετικές και μακρινές. Πραγματικά ήταν σα να διάβαζα βιβλία ...μόνο που ήταν καλύτερα και ζωντανά!!!
καλή σας χρονιά
ληδόνι-χελιδόνι
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.262
Μηνύματα
885.486
Μέλη
38.941
Νεότερο μέλος
doremmy

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom