Ποιά η γνώμη σας για τα Hostels?

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Γιατί; Τι κάνει συνήθως ο κόσμος σε ταξίδι του μέλιτος και δε μπορεί να είναι σε hostel? :p :p :p :p
 
Μηνύματα
36
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη, Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Βενεζουέλα
καλα εγω θελω να βάλω ολα τα ανθρωπάκια shock αλλα δεν χωράνε!!!!!!!!!!!!!!
τι ειναι παλι τούτο??
Μα γιατί βρε πουλάκια μου..πολύ γλυκούτσικο δεν είναι?Θα πάμε όλοι μαζί ταξιδάκι..τα δυο αδερφάκια και τα 2 μπατζανάκια.!!! Το εχουμε ξανακάνει με επιυχια αλλα...τωρα θα υπαρχουν καποιες μικρες διαφορες..Θα μένουμε οοοοοοοοοοοοολοι μαζι..και για τα παιδιά θα ειναι ταξίδι μέλιτος..!! :)))
Μα οσο το σκέφτομαι χοροπηδάω απο την χρα μου..μπου χααχχαχααχ

Πλάκα πλάκα μήπως να πάρουμε και τον αλλο αδερφό μαζί μας???Είδα οτι τα 6κλινα βγαινουν πιο οικονομικά.χιχιχιχιχιχιχιχιχιιχιχιχιχιχι!!!!!:bleh::bleh::bleh::bleh:

Γιατί; Τι κάνει συνήθως ο κόσμος σε ταξίδι του μέλιτος και δε μπορεί να είναι σε hostel? :p :p :p :p
Χμμμμμ....ελα μου ντε????Μα δεν μπορώ να καταλάβω βρε παιδί μου γιατί ακουστηκε παραξενο..! Είμαστε μια αγαπημένη οικογένεια..!! :bleh::bleh::bleh:

Μα αμε βάλατε σε σκέψεις και πηρα τηλέφωνο την νύφη μου και την ρωτησα αν υπαχει καποιο προβλημα και γελουσ εκαι ελεγε γουσταρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω...!!!!! :):):):)

ΜΗΝΑ ΤΟΥ ΜΕΛΙΤΟΣ ΣΕ ΚΟΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΣΕ HOSTEL ?????
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Πρωτοποριακό, δε μπορώ να πω.... Και τι δε θα 'δεινα να ήμουνα σε μια γωνιά εκεί στη ρεσεψιόν του hostel όταν θα εξηγείτε περί του μήνα του μέλιτος στο/η ρεσεψιονίστ....
Μα δεν είμαστε πολύ προχωρημένοι???Ε?Ε?Ε??Ε??????όχι πες!!δεν είμαστε????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Χμμμμμ....ελα μου ντε????Μα δεν μπορώ να καταλάβω βρε παιδί μου γιατί ακουστηκε παραξενο..! Είμαστε μια αγαπημένη οικογένεια..!! :bleh::bleh::bleh:
..η οποία οικογένεια μην περιμένετε να αυξηθεί πολύ γρήγορα με αυτές τις τακτικές!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Μα αμε βάλατε σε σκέψεις και πηρα τηλέφωνο την νύφη μου και την ρωτησα αν υπαχει καποιο προβλημα και γελουσ εκαι ελεγε γουσταρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω...!!!!! :):):):)
Tα θέλει ο κ@#ος της!!!Με γειά της λοιπόν και καλά να περάσετε:haha:

υ.γ.Να πάρετε και τον άλλο αδερφό μη μείνει με το παράπονο!
Δώστε του να κρατά και δυό φανάρια...να ρυθμίζει την κυκλοφορία
Θου κύριε!!!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.722
Likes
11.523
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Θυμάμαι όταν ήμουν φοιτήτρια είχα πάει Τυνησία με γκρουπ και ανάμεσα στα μέλη ήταν και 1-2 ζευγάρια που έκαναν το ταξίδι του μέλιτος! Μου είχε φανεί πολύ κάπως!

Από ό, τι βλέπω όμως δεν ήταν και τόσο extreme η όλη φάση, υπάρχουν και πολύ περισσότερο!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Το ωραίο θα είναι να τους αφήνετε πότε πότε μέσα στη μέρα να κάνουν καμιά βόλτα μόνοι τους για να χαρούν τον έρωτά τους :p
 
Μηνύματα
36
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη, Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Βενεζουέλα
..η οποία οικογένεια μην περιμένετε να αυξηθεί πολύ γρήγορα με αυτές τις τακτικές!

Μπααα..δεν μας φοβάμαι ...!!Εμείς έχουμε ήδη μια μικρουλα..7 μηνων..Τα παιδιά ακομα δεν θελουν μπεμπεδακι..Βρε μου εβαλες ιδέες τωρα..Λές να πάρω και το μωρό μαζί?????:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Το ωραίο θα είναι να τους αφήνετε πότε πότε μέσα στη μέρα να κάνουν καμιά βόλτα μόνοι τους για να χαρούν τον έρωτά τους :p
Εγώ πάλι θα έλεγα να μας αφήνανε αυτοί να χαρουμε τον ερωτα μας..μωρε και εμεις νιοπαντρα ειμαστε..ουτε ενα μηνα δεν εχουμε που παντρευτηκαμε..πλάκα πλάκα και για τους 4 ειναι ταξίδι μέλιτος..!!!!!! :bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:
Το σίγουρο ειναι οτι θα χρωριζομαστε κατα την διάρκεια της ημέρας γιατι ο αδερφός μου δεν ειναι του αξιοθέατου..εγω πάλι..λέω να παρεπαταω ασταματητα για 15 ωρες...!!:haha::haha:

Θυμάμαι όταν ήμουν φοιτήτρια είχα πάει Τυνησία με γκρουπ και ανάμεσα στα μέλη ήταν και 1-2 ζευγάρια που έκαναν το ταξίδι του μέλιτος! Μου είχε φανεί πολύ κάπως!

Από ό, τι βλέπω όμως δεν ήταν και τόσο extreme η όλη φάση, υπάρχουν και πολύ περισσότερο!

Μήπως ήθελες να γράψεις ότι υπάρχουν και χειρότερα?????? ;););););)
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
και πάνω που σκεφτομουνα οτι τα εχω διαβασει ολα τα περιεργα σε αυτο το φορουμ !!
σε ποια πλάνη βρισκομουν το καταλαβα οταν διαβασα αυτο το τοπικ ......
 
Μηνύματα
36
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη, Ιταλία
Ταξίδι-Όνειρο
Βενεζουέλα
Tα θέλει ο κ@#ος της!!!Με γειά της λοιπόν και καλά να περάσετε:haha:

υ.γ.Να πάρετε και τον άλλο αδερφό μη μείνει με το παράπονο!
Δώστε του να κρατά και δυό φανάρια...να ρυθμίζει την κυκλοφορία
Θου κύριε!!!

Μα δεν θα τον πάρουμε μόνο του βρε πουλάκι μου..Θα πάρουμε και την γυναικα του! 3 αδερφια και 3 μπατζανακια...coollllllllllllllllllllllllllllllll!!!:D:D
Πλάκα πλάκα πρέπει να οργανωσουμε και ενα τετοιο ταξιδακι!!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
και που να ανακαλύψεις και τα επιπλέον smilies με τις αγκαλιές, τα φιλιά και τα τριαντάφυλλα...
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Μα δεν θα τον πάρουμε μόνο του βρε πουλάκι μου..Θα πάρουμε και την γυναικα του! 3 αδερφια και 3 μπατζανακια...coollllllllllllllllllllllllllllllll!!!:D:D
Πλάκα πλάκα πρέπει να οργανωσουμε και ενα τετοιο ταξιδακι!!
Αφού βρίσκεις εξάκλινο, γιατί όχι?..θα είναι και πιο οικονομικό..:bleh:..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.504
Μέλη
38.924
Νεότερο μέλος
panvarv

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom