Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
10 τυχεροί κερδίζουν από 50.000 μίλια.

Με κάθε ενοικίαση αυτοκινήτου μπαίνετε στην κλήρωση για 50.000 μίλια εξαργύρωσης!
Η Hertz προσφέρει 500.000 μίλια εξαργύρωσης σε 10 τυχερούς νικητές! Κάντε κράτηση αυτοκινήτου τώρα και πάρτε αυτόματα μέρος στην κλήρωση που σας δίνει την ευκαιρία να αυξήσετε τον αριθμό των μιλίων σας άμεσα!

Κρατήσεις και παραλαβές από 18.11.2016 έως και 31.01.2017
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.667
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ξαναρωτάω εγώ: τα μίλια από το booking πόσο καθυστερούν τελευταία; Θυμάμαι εποχές που έμπαιναν την επομένη της αναχώρησης. Τώρα που αργούνε πάνω από δίμηνο να ανησυχήσω;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Να ανησυχησεις και να ζητησεις να τα περασουν επισυναπτοντας αποδειξη. Μου εχουν σπασει τοσο τα νευρα, που πλεον εχω μετακινηθει στην hotels.com
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.667
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Να ανησυχησεις και να ζητησεις να τα περασουν επισυναπτοντας αποδειξη. Μου εχουν σπασει τοσο τα νευρα, που πλεον εχω μετακινηθει στην hotels.com
Απόδειξη εννοείς το μέιλ της κράτησης από το booking τους;
Για δώσε και το μέιλ όπου πρέπει να γίνει αυτό, μην κουράζομαι κιόλας.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Αποδειξη πληρωμης στο χοτελ ζητανε και τον αριθμο κρατησης οπως ειναι στη βεβαιωση κρατησης. Δεν θυμαμαι μειλ, δυστυχως.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.667
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Αποδειξη πληρωμης στο χοτελ ζητανε και τον αριθμο κρατησης οπως ειναι στη βεβαιωση κρατησης. Δεν θυμαμαι μειλ, δυστυχως.
Στο hotels.com πώς παίρνεις μίλια;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Στο hotels.com πώς παίρνεις μίλια;
Δεν παιρνω μιλια, παιρνω δωρεαν δωματιο που αντιστοιχει στο 10% του ποσου που ξοδευω στα ξενοδοχεια. Το εγραψα πιο πανω, με 1000 ευρω σε διαμονες μου επιστρεφει 100 ευρω για ξενοδοχειο, ενω η booking, θα μου εδινε 2000 μιλια, ουτε μισο εισιτηριο εσωτερικου δηλαδη (και μετα απο σειρα μειλ που θα τα ζητιανευω...)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.667
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Να στείλουμε όλοι μαζί μερικά γράμματα διαμαρτυρίας για το τραγικό τους ΄σερβις στα μίλι της booking; Άμα λάβουν καμιά πενηνταριά μαζεμενα ίσως συμορφωθούνε...
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
με 1000 ευρω σε διαμονες μου επιστρεφει 100 ευρω για ξενοδοχειο
Εννοείς το πρόγραμμα επιβράβευσης που όταν συμπληρώσεις 10 δ/ν σου δίνει 1 δωρεάν; Η συλλογή των 10 δ/ν πρέπει να πραγματοποιηθεί σε χρονικό διάστημα ενός έτους. Σωστά;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.667
Likes
50.514
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Είναι τόσο ακριβό το hotels.com που δε νομίζω ότι έχει νόημα... ειδικά αν είναι σταθερά πιο ακριβό κατά 10% τουλάχιστον, βγαίνεις και χαμένος.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom