Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Εννοείς το πρόγραμμα επιβράβευσης που όταν συμπληρώσεις 10 δ/ν σου δίνει 1 δωρεάν; Η συλλογή των 10 δ/ν πρέπει να πραγματοποιηθεί σε χρονικό διάστημα ενός έτους. Σωστά;
Ενός έτους από την τελευταία κράτηση,με κάθε νέα κράτηση παρατείνεται ο χρόνος λήξης(έχω εξαργυρώσει ήδη τρεις νύχτες )..Και το καλό είναι ότι αρκεί μια χρεωστική κάρτα...

Είναι τόσο ακριβό το hotels.com που δε νομίζω ότι έχει νόημα... ειδικά αν είναι σταθερά πιο ακριβό κατά 10% τουλάχιστον, βγαίνεις και χαμένος.
Εγώ Γιώργο βρίσκω πάντα τις ίδιες τιμές με τη booking για τα ίδια ξενοδοχεία,μπαίνω και κάνω τη σύγκριση κάθε φορά πριν κλείσω.
 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Είναι τόσο ακριβό το hotels.com που δε νομίζω ότι έχει νόημα... ειδικά αν είναι σταθερά πιο ακριβό κατά 10% τουλάχιστον, βγαίνεις και χαμένος.
Οποτε εκλεισα ηταν σε ιδια η χαμηλοτερη τιμη σε σχεση με booking - παντα πολυ καιρο πριν το ταξιδι. Προσωπικα, δεν εχω παραπονο
 

Alex0077

Member
Μηνύματα
235
Likes
117
Είναι τόσο ακριβό το hotels.com που δε νομίζω ότι έχει νόημα... ειδικά αν είναι σταθερά πιο ακριβό κατά 10% τουλάχιστον, βγαίνεις και χαμένος.
Είναι σταθερά συνήθως 10% πιο ακριβό γιατί τρέχουν πολλές προσφορές υπορίθεται για -10% (πχ με κωδικό από vodafone, με κάρτες eurobank.. με κράτηση στη skyexpress.. )Γενικά βαρέθηκα να βλέπω σε πολλές εταιρίες αυτό το 10%.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.667
Likes
50.515
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγώ Γιώργο βρίσκω πάντα τις ίδιες τιμές με τη booking για τα ίδια ξενοδοχεία,μπαίνω και κάνω τη σύγκριση κάθε φορά πριν κλείσω.
Έχει τόσο λίγες επιλογές, έως μηδαμινές σε φτηνά καταλύματα που δεν με αφορά. Άλλους ίσως ναι, κατανοητόν.
 

Sinos99

Member
Μηνύματα
44
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Σαντορίνη
απο την miles & bonus 5000 μιλια

Μοναδική προσφορά από την Hellas Direct!

Ασφαλιστείτε τώρα με την Hellas Direct, την online ασφαλιστική εταιρία αυτοκινήτου που αλλάζει τον τρόπο με τον οποίο οι ασφαλιστικές εταιρίες εξυπηρετούν τους πελάτες τους. Kερδίστε 5.000 μίλια εξαργύρωσης με κάθε νέα ασφάλιση αυτοκινήτου! Μοναδική προσφορά έως 31.01.2017. ...
 

babbism

Member
Μηνύματα
51
Likes
30
Επόμενο Ταξίδι
οπου τυχει...
Ταξίδι-Όνειρο
παντού...
Ερώτηση: σε πτήση της British που γίνεται από Aegean, τα μίλια του σκέλους που γίνεται από Aegean μπαίνουν στην miles & bonus η στην British? Ευχαριστω
 

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.971
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ερώτηση: σε πτήση της British που γίνεται από Aegean, τα μίλια του σκέλους που γίνεται από Aegean μπαίνουν στην miles & bonus η στην British? Ευχαριστω
Τα μίλια μπαίνουν στην κάρτα που δηλώνεις στο check-in/στην κράτηση, αν η συγκεκριμένη πτήση δίνει μίλα στο συγκεκριμένο πρόγραμμα (αλλιώς παίρνεις 0).

Πτήση της British ειδικά που να γίνεται από την Aegean δε γνωρίζω να υπάρχει, αλλά αν υπήρχε θα υπήρχαν αστερίσκοι και στα δυο προγράμματα που να εξηγούσαν τι γίνεται στην περίπτωση αυτή.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282
Ερώτηση: σε πτήση της British που γίνεται από Aegean, τα μίλια του σκέλους που γίνεται από Aegean μπαίνουν στην miles & bonus η στην British? Ευχαριστω
Δεν νομίζω να έχει σχέση η Aegean με την διαχείριση του εισιτηρίου και τα μίλια.Η πτήση από πού προς που είναι;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.377
Likes
14.282



Χάρη στη συνεργασία τoυ Miles+Bonus με τα Hellenic Duty Free Shops, τώρα μπορείτε να απολαμβάνετε ένα επιπλέον προνόμιο, ως Silver μέλος του Miles+Bonus!

Κατεβάστε την εφαρμογή RED by Dufry για να κερδίζετε 7% έκπτωση σε όλες τις αγορές σας στα Hellenic Duty Free Shops και στα καταστήματα Dufry στο εξωτερικό που υποστηρίζουν την εφαρμογή και να απολαμβάνετε πολλά άλλα προνόμια!

Γίνετε μέλος του RED τώρα:

- Κατεβάστε την εφαρμογή RED by Dufry.
- Συμπληρώστε τον κωδικό dufry-aegean στο πεδίο "Έχετε κωδικό προσφοράς" κατά την εγγραφή σας, για να γίνετε αυτόματα Gold μέλος στο RED by Dufry και να λάβετε το μοναδικό QR κωδικό σας.
- Δείξτε το μοναδικό QR κωδικό σας στα ταμεία και κερδίστε αυτόματα 7% έκπτωση και αποκλειστικά προνόμια.

Και μην ξεχνάτε ότι για κάθε 1€ αγορών κερδίζετε 2 μίλια εξαργύρωσης. Επιπλέον, μπορείτε να εξαργυρώνετε μίλια σε δωρεάν αγορές (1€=200 μίλια).

Ανακαλύψτε τα καταστήματα Hellenic Duty Free Shops:

Hellenic Duty Free Shops, Fragrance Boutique, Cava, Hellenic gourmet, Victoria’s Secret, Links of London, Folli Follie, Master of Time, Time box, Boggi, Polo Ralph Lauren, Armani Jeans, Emporio Armani, Hugo Boss, Juicy Couture, Guess, Salvatore Ferragamo, Michael Kors, Superdry, Terkenlis... και πολλά ακόμα!

Πατήστε εδώ για να κατεβάσετε την εφαρμογή!
 

d2000269

Member
Μηνύματα
24
Likes
11
απο την miles & bonus 5000 μιλια

Μοναδική προσφορά από την Hellas Direct!

Ασφαλιστείτε τώρα με την Hellas Direct, την online ασφαλιστική εταιρία αυτοκινήτου που αλλάζει τον τρόπο με τον οποίο οι ασφαλιστικές εταιρίες εξυπηρετούν τους πελάτες τους. Kερδίστε 5.000 μίλια εξαργύρωσης με κάθε νέα ασφάλιση αυτοκινήτου! Μοναδική προσφορά έως 31.01.2017. ...
Ξέρει κανένας αν το αυτοκινητο που χρησιμοποιώ είναι στο όνομα γονιών αλλά βάζω στο συστημα τους ως οδηγό εμένα και θα πληρώσω και με δική μου πιστωτική αν θα πάρω τα μίλια ή θέλει απαραίτητα η κάρτα να είναι στο όνομα του ιδιοκτήτη του οχήματος;
 

rena88

Member
Μηνύματα
55
Likes
35
Επόμενο Ταξίδι
Μπολόνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΦΙΛΑΝΔΙΑ
Γίνετε μέλος του RED τώρα:

- Κατεβάστε την εφαρμογή RED by Dufry.
- Συμπληρώστε τον κωδικό dufry-aegean στο πεδίο "Έχετε κωδικό προσφοράς" κατά την εγγραφή σας, για να γίνετε αυτόματα Gold μέλος στο RED by Dufry και να λάβετε το μοναδικό QR κωδικό σας.
Τι ειναι ο κωδικος dufry-Aegean που αναφέρεις?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom