Ρακέτες Θαλάσσης

Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ρε συ tripakia από τη ζήλια μου τα λέω, δεν έχω ιδέα από τάβλι και στις ρακέτες...δεν το συζητώ...μόνο μπάλα μπάσκετ θα μπορούσα να πετύχω...
 

osfialgia

Member
Μηνύματα
757
Likes
267
καλα ναι.Οι παραλιες ειναι για ολους, συμφωνω απολυτως, εγω για τις ξαπλωστρες λεω ... που πανε μερικα beach bar και γεμιζουν ολη την παραλια ξαπλωστρες.
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Καλά για το κομπολόι συμφωνούμε, αν και μάλλον βοηθάει αυτόν που κόβει το τσιγάρο. Αλλά γιατί στην δίνει ο ήχος από το τάβλι? Δεν παίζεις?? Ε όχι!!!!!
Και γω θέλω να σταματήσω να δαγκώνω τα νύχια μου, αλλά δεν αρχίζω το κομπολόϊ...
Έπαιζα όταν ήμουν φοιτητής, τόσο πολύ, που το έχω σιχαθεί!!

Μια που είναι θέμα για ρακέτες -lovers, λύστε μου μια απορία: γιατί οι περισσότεροι θέλουν να παίζουν ακριβώς στη μέση της παραλίας και όχι σε κάποια άκρη της για να μην ενοχλούν; Αχ πείτε μου ότι εσείς είστε λίγο ευαίσθητοι και παίζετε διακριτικά τουλάχιστον...
Γιατί στη μέση της παραλίας νιώθεις πιο ασφαλής μη πέσεις στα βράχια που είναι στις άκρες της παραλίας. Επίσης, γιατί να πας στην εξορία, όταν η παρέα σου είναι εκεί περα ή μπορεί να διψάσεις ή να χτυπήσει το τηλ κλπ κλπ;

| | | | | |
καλά.. ιδέα δεν είχα.... στην αρχή νόμιζα πως μιλάγατε για κανά πραγματικό αγόρι αλλά μου το χάλασε ο Αντώνης.. δε μου κολλούσε...
:haha::haha::haha:

Η παραλια ειναι για ρακετες , οχι για ξαπλωστρες. Τωρα μερικοι που πανε και παιζουν μεσα στον κοσμο, ειναι βλακες. Ασε που οποιος θελει να παιξει σοβαρα ρακετες δεν θα παει στην ακρη της θαλασσας. Εκει πανε οσοι θελουν να τους βλεπουν...
Ακριβώς. Αυτό ήθελα να γράψω, πόσο σπαστικό είναι που έχουν γεμίσει οι παραλίες με ξαπλώστρες και μάλιστα θέλουν αν είναι δυνατόν να είναι εκεί που σκάει το κύμα, μη χάσουν κανέναν παφλασμό...

Παντως γι' αυτους που πανε και βαζουν τις ξαπλωστρες ακριβως μπροστα στη θαλασσα καλα να παθουν και τρωνε τα μπαλακια στο κεφαλι και αλλου...
Πές τα!
Κάθονται μπροστά μπροστά για να προσέχουν τα παιδιά τους που παίζουν με τα κουβαδάκια και τρώνε και τα μπαλάκια στο κεφαλι!!:haha::haha:

καλα ναι.Οι παραλιες ειναι για ολους, συμφωνω απολυτως, εγω για τις ξαπλωστρες λεω ... που πανε μερικα beach bar και γεμιζουν ολη την παραλια ξαπλωστρες.
Μη πώ για τις τσιμεντένιες ή απο οποιοδήποτε υλικό φτιάχονται οι βάσεις στήριξης των ομπρελών!! Αυτό κι αν είναι!!

Μεγάλο θέμα που δεν τελειώνει. Πάντως ένα ξέρω (είμαι εκτός Καρπάθου τώρα), το Σαββάτο που θα'μαι Κάρπαθο, θα παίζω 3 ώρες! Μου έλειψαν!!
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
Το κοπα ρακεταδορες 2011 ξεκινησε και συνεχιζετε δυναμικα..:clap::clap: προσοχη και σεβασμος στους υπολειπους,προσωπικα προτιμω να παιζω στην ακρη και ψηλα(αν εχει και κανα λαστιχο να βρεχω και την αμμο,ακομα καλυτερα..:lol:)ειναι ενα χομπι που γινεται λατρεια..:D:D και πλεον συνυφασμενο με τη παραλια...:cool:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Ρακετοπαικτρια και γω προπονουμαι προ Αυγουστου ..για να παω στην απολυτη ρακετοπαραλια=Καλογρια Μεσσηνιακης Μανης.
Παιδια εκει γινεται πολεμος ..οσοι δεν συμπαθουν ρακετες ..δε θα περασουν καλα και θα δυσανασχτησουν.
mariaz εφοσον αγαπας ρακετες ..θα με θυμηθεις!
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Ρακετοπαικτρια και γω προπονουμαι προ Αυγουστου ..για να παω στην απολυτη ρακετοπαραλια=Καλογρια Μεσσηνιακης Μανης.
Παιδια εκει γινεται πολεμος ..οσοι δεν συμπαθουν ρακετες ..δε θα περασουν καλα και θα δυσανασχτησουν.
mariaz εφοσον αγαπας ρακετες ..θα με θυμηθεις!
Μην σου πω πως θα παίξουμε και μαζί! ;)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
;);)
(αυξηστε το ρημαδομηνυμα..αυξηστε το ρημαδομηνυμα)
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Για Καλογρια φετος δεν παιζει,αλλα ναι ειναι μαστιγγα..τα κολλιε των Ιταλων επισης.
Ενας φιλος της ρακεττας (και δικος μου)λεει οτι η Καλογρια εχει *βαρια*αμμο,γι αυτο ειναι η καλυτερη ..
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Τα κολλιε των Ιταλων/για καντο μας αυτο πιο λιανα?
περισσοτερους Γερμανους εχει εκει.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.107
Μέλη
38.964
Νεότερο μέλος
Sandofer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom