Ρακέτες Θαλάσσης

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
Σιγουρα εχει πολλους Γερμανους αλλα κι απο Ιταλους δεν παει πισω.
Οσο για τα κολλιε,πολυ μου την βαρανε,αλυσιδες,χρυσες η μη,ενιοτε με Εσταυρωμενους.εθνικ με χαντρες στυλ σκυλοπνιχτη,η πιο χαλαρα σε τριχωτα στομαχια..οτι βαλει ο νους σου.Για προσεξε το..γενικα οι Ιταλοι αρεσκονται στα κοσμηματα...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Θα ερευνησω το θεμα και θα σε ενημερωσω το Σεπτεμβρη:haha:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.699
Likes
6.681
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Οι ρακέτες μαζί με τις γαϊδουροφωνάρες "Σούυυυλα, όχι στα βαθιά, δεν θα βγείς? Θα σε τασακίσω..." και τις γόπες είναι ο χειρότερός μου εφιάλτης στην παραλία!!!



ετσι ακριβώς !!!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Πάντως εγώ φέτος είχα το εξής πρόβλημα: Αφού για πολλοστή φορά ξέχασα στο σπίτι τις ρακέτες αγόρασα από εκεί. Τα μπαλλάκια ομως ήταν τόσο χάλια που στα 20 χτυπήματα άνοιγαν στη μέση!!!!!!! Αγόρασα απ' όλα τα μαγαζάκια στην παραλία και όλες τις μάρκες (made in China) στο τέλος πήγα σε μαγαζί με αθλητικά στην Πάργα και βρήκα την χαρά μου!!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Άκουσα σ'ενα ρεπορτάζ του ΣΚΑΙ που είπε μια κυρία ότι οι ρακέτες θαλάσσης είναι "ελληνικό" σπορ, εισηγμένο από τους Έλληνες της Αιγύπτου! Ενδιαφέρον μου ακούστηκε, το έχετε υπ'όψιν;
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Άκουσα σ'ενα ρεπορτάζ του ΣΚΑΙ που είπε μια κυρία ότι οι ρακέτες θαλάσσης είναι "ελληνικό" σπορ, εισηγμένο από τους Έλληνες της Αιγύπτου! Ενδιαφέρον μου ακούστηκε, το έχετε υπ'όψιν;
Όχι, αλλά με το ''greek lover'' ταιριάζει... :haha::haha:
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Όχι βρε, στο όλο σκηνικό, μαγιό, λάδι, τρίχα (εντάξει, αυτό έχει εκλείψει πλέον) και ρακέτες, κολλάει η φράση ''greek lover''. :haha:
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Όχι βρε, στο όλο σκηνικό, μαγιό, λάδι, τρίχα (εντάξει, αυτό έχει εκλείψει πλέον) και ρακέτες, κολλάει η φράση ''greek lover''. :haha:
Χμ... Τις ρακέτες ομολογώ ότι δεν τις είχα απαραίτητα στο σκηνικό, αλλά οκ, με κάλυψες. :haha::haha:
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Έχει εκλείψει η τρίχα; Έτσι πιστεύεις; Χμμμμ έχω δει τριχωτές πλάτες τελευταίααα....Βέβαια ούτε το σώμα-γυαλί είναι ωραίο στον άντρα! Λίγο trimming ρε παιδιά, μια καλαισθησία!
Όσο για το λάδι...και σε άντρες και σε γυναίκες...πόσο '80s...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.331
Μηνύματα
888.573
Μέλη
38.997
Νεότερο μέλος
Chryspapage

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom