Σαντορίνη Σαντορίνη: luxury and budget tips!

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.108
θέλει και ερώτημα ? Φηρά ........ειτε έχεις ρόδα είτε όχι

Kι εγώ θα επέλεγα ή Φηρά ή Φηροστεφάνι που είναι η συνέχεια των Φηρών αλλά είναι λίγο πιο ήσυχα.Επίσης ίσως στο Φηροστεφάνι να βρεις και λίγο χαμηλότερες τιμές.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
παιδιά, επειδή εκτάκτως το Πάσχα το πλοίο θα φτάσει στη Σαντορινη γύρω στη 1 το βράδυ, λέτε να υπάρχει λεωφορείο για μεταφορά στα Φηρά από το λιμάνι? Αλλιώς, το ταξάκι πόσο να πηγαίνει?
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.494
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Σταματήστε ρε με την Σαντορίνη γιατί φέρνω εικόνες στο μυαλό και ξενερώνω που δεν είμαι εκεί!

Ήδη νιώθω στέρηση που δεν πήγα πέρυσι! Λυπηθείτε με! :mad:
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Σταματήστε ρε με την Σαντορίνη γιατί φέρνω εικόνες στο μυαλό και ξενερώνω που δεν είμαι εκεί!

Ήδη νιώθω στέρηση που δεν πήγα πέρυσι! Λυπηθείτε με! :mad:
πες μου τέτοια να με φτιάξεις! Δεν έχω πάει ποτέ και μόλις έκλεισα από το booking για το Πάσχα 3 δν σε δίκλινο στα Φηρά με 51 ευρώ σύνολο! Ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα δε φανταζόμουν τόσο οικονομική τη διαμονή μου εκεί!!!!!

Santorini Hotels Santorini Hotel Villa Anemomilos & Anemomilos Suites Fira Hotel Santorini Family Hotel Greece Fira Hotel Family Villas Santorini Hotels Santorini Greece

Επίσης τα ακτοπλοϊκά είναι πολύ οικονομικά σε σχέση με αυτά που περίμενα (70 ευρώ σύνολο, το καλοκαίρι ανεβαινουν?)....

και τέλος το καλύτερο: με τη μεταφορά της πρωτομαγιάς δε θα χάσω ΟΥΤΕ ΜΙΑ μέρα από την άδειά μου!!!!!!!!!!!

Όσοι το σκέφτεστε τολμήστε το! Ανέλπιστα χαμηλές τιμες, δε θα γίνεται ο κακός χαμός του καλοκαιριού και το Πάσχα πέφτει αργά, που σημαίνει ότι το πιαθνότερο είναι να έχει τέλειο καιρό!!
 

Fil

Member
Μηνύματα
79
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΞΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος της Πελοποννήσου
Μόνο 51 € για 3 μέρες Πασχαλιάτικο????
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
:shock:Η αλήθεια είναι πως δεν έχω ακούσει ποτέ τόσο χαμηλή τιμή για Σαντορίνη. Απίστευτο...
χαχα, εγώ δεν έχω ξανακούσει για πουθενά τόσο χαμηλή τιμή, αλλά είναι γεγονός! Εχω τον αριθμο της κράτησης στα χέρια μου!!

σημ.: υπάρχουν πάρα πολλά δωμάτια διαθέσιμα σε αυτήν ή λίγο υψηλότερες τιμές στο κέντρο της Σαντορινης αυτην την στιγμη. Δεν ήμουν τυχερή ούτε πρόλαβα κάποια προσφορά της τελευταίας στιγμής!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.108
χαχα, εγώ δεν έχω ξανακούσει για πουθενά τόσο χαμηλή τιμή, αλλά είναι γεγονός! Εχω τον αριθμο της κράτησης στα χέρια μου!!

σημ.: υπάρχουν πάρα πολλά δωμάτια διαθέσιμα σε αυτήν ή λίγο υψηλότερες τιμές στο κέντρο της Σαντορινης αυτην την στιγμη. Δεν ήμουν τυχερή ούτε πρόλαβα κάποια προσφορά της τελευταίας στιγμής!

Ενδιαφέρον.Εμείς έχουμε κλείσει για αλλού,αλλιώς όπως μου τα λες θα το σκεφτόμουν. Πάντως από πέρυσι το καλοκαίρι μας έλεγαν ότι έχουν ρίξει τις τιμές λόγω κρίσης(είχαμε μείνει σε δωματιο με θέα Καλντέρα με 50 ευρώ το δίκλινο).Αλλά δεν ήταν και οι απίστευτες τιμές που βρήκατε εσεις φέτος.:haha::haha:
Καλά να περάσετε.
 

Rosa Mundial

Member
Μηνύματα
617
Likes
85
Επόμενο Ταξίδι
ελα ντε
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϋλάνδη
Ενδιαφέρον.Εμείς έχουμε κλείσει για αλλού,αλλιώς όπως μου τα λες θα το σκεφτόμουν. Πάντως από πέρυσι το καλοκαίρι μας έλεγαν ότι έχουν ρίξει τις τιμές λόγω κρίσης(είχαμε μείνει σε δωματιο με θέα Καλντέρα με 50 ευρώ το δίκλινο).Αλλά δεν ήταν και οι απίστευτες τιμές που βρήκατε εσεις φέτος.:haha::haha:
Καλά να περάσετε.
και 50 ευρώ που λες εσύ είναι πάρα πολύ καλά. Θυμαμαι ότι έψαχνα πέρυσι το καλοκαίρι και δεν πήγα γιατί μου έβγαινε φθηνότερα να πάω Τουρκία για περισσότερες μέρες και είπα να αφήσω τη Σαντορίνη για εκτός καλοκαιριού!

Εχω την εντύπωση ότι το καλοκαίρι οι τιμές θα εκτοξεύονται, ειδικά με τις πτήσεις που μπαίνουν από εξωτερικό. αυτό που καταλαβαίνω τώρα είναι ότι οι ξενοδόχοι στη Σαντορίνη δουλεύουν όλο το χρόνο (δεν ανοιγουν δλδ μονο καλοκαιρι) κι έτσι τώρα δίνουν τα δωμάτια τόσο χαμηλά , μπας και γεμίσουν. Αν δείτε τι διαθεσιμότητα υπάρχει, δε θα το πιστευετε. Πολλές κλίνες άδειες. Δε μπορώ να πω, σκέφτονται επαγγελματικά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.803
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom