Σκύρος Σκύρος

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Ωραίος, ευχαριστώ!

Αν επικυρωθεί τι ταξιδάκι (μας τα χαλάνε λίγο οι ωρες των πτήσεων), θα επανέλθω! :cool:
 

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Καλημέρα!!! Σας παρακαλώ πολύ τα φώτα σας!!! Ενδιαφέρομαι για ξενοδοχείο το 3ημερο του Αγ. Πνεύματος. Βλέπω ότι προτείνεται η περιοχή των Μαγαζιών. Πείτε κάποιο συγκεκριμένο. Εχουμε και 2 παιδάκια οπότε θα προτιμούσα να είναι κοντά στη θάλασσα. Ευχαριστώ πολύ και περιμένω
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
Αν θυμάμαι καλά ήδη έχουν αναφέρει το ammos hotel και επίσης υπάρχει το perigiali hotel
 

Sugar

Member
Μηνύματα
206
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Ψάχνεται....
Ταξίδι-Όνειρο
Απ' άκρη σ' άκρη
Eυχαριστώ, περιμένω νέα από το ammos. Για να δούμε....
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Στο ammos έχει 75 ευρώ το δίκλινο, για το 3ημερο του Αγ.πνεύματος!
 

agalipas

Member
Μηνύματα
153
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ , Λίμνη Τιτικάκα
Στο ammos έχει 75 ευρώ το δίκλινο, για το 3ημερο του Αγ.πνεύματος!
τσάμπα πράμα.!!!! καλό, καινούριο άλλα τα 75 για τιμή κρίσης είναι πολλά. πάρε και το Μελικάρι θα σου δώσει καλύτερη τιμή.
 

frenchman

Member
Μηνύματα
623
Likes
1.493
Επόμενο Ταξίδι
Venice
Ταξίδι-Όνειρο
Antarctica
Κι εμένα πολλά μου φάνηκαν, αλλά κάτσε να πάω γιατί μου κάνει νερά η "παρέα"..
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Καλησπέρα σε όλους,
εμείς κλείσαμε για Σκύρο 7-14 Ιουλίου, για τα ακτοπλοϊκά από Κύμη δώσαμε 98Ε 2 ενηλικες + ΙΧ, για διαμονή καταλήξαμε στα στουντιος www.kallististudios.gr με 40Ε την βραδιά (η καλυτερη τιμή που βρήκαμε), στο Αμμος που ρωτησα μου είπανε 80Ε την βραδια και τα θεωρησα αρκετα για την εποχή και τις 7 διανυκτερεύσεις. Αυτά...
 

uninot

Member
Μηνύματα
7
Likes
5
Eυχαριστώ, περιμένω νέα από το ammos. Για να δούμε....
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι νέο μέλος και παλέυω να πάω Σκύρο τον Αύγουστο - βρήκα το forum εδώ εξαιρετικά χρήσιμο!
Έχω το εξής case: Θα πάμε για 4-5 μέρες μόνο το πρώτο 10ήμερο Αυγούστου. Επειδή θα έχουμε μαζί μας των 17μηνων γιό μας (ο οποίος έχει ΨΥΧΩΣΗ με τα αλογάκια) θέλουμε κάποιες ανέσεις πχ ευκολη πρόσβαση σε παραλία, κανα σνακ μπαρ, ιδανικά ίσως και πισίνα δεδομένου οτι παιζει να έχει μελτέμια και έχω ακούσει ότι δεν παλεύεται η θάλασσα. Το ιδανικό μέρος όπως το είδα ήταν το ΔΙωνη Hotel στους Ασπους αλλά έχει 110ευρώ το δίκλινο ΚΑΙ υποχρεώνει διαμονη 6 ημερων! :-/ Περιμένω τιμή από Ammoς, το οποίο φάινεται πανέμορφο αλλά χωρίς πράσινο και γενικά χώρο να αλωνίσει ο μπομπιρας. Τέλος βρήκα και μια ευκαιρία στο Skyros Palace με 85Ε το δίκλινο για 4 μέρες, αλλά δεν έχω διαβάσει και τις καλύτερες κριτικες...

Καμια άποψη οι πιο έμπειροι?????

Είναι και οι πρώτες μας διακοπές εκτός εξοχικού με τον μικρό και δεν ξέρω και ακριβώς τι να περιμένω..καταλαβαίνετε :)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
 

agalipas

Member
Μηνύματα
153
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ , Λίμνη Τιτικάκα
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι νέο μέλος και παλέυω να πάω Σκύρο τον Αύγουστο - βρήκα το forum εδώ εξαιρετικά χρήσιμο!
Έχω το εξής case: Θα πάμε για 4-5 μέρες μόνο το πρώτο 10ήμερο Αυγούστου. Επειδή θα έχουμε μαζί μας των 17μηνων γιό μας (ο οποίος έχει ΨΥΧΩΣΗ με τα αλογάκια) θέλουμε κάποιες ανέσεις πχ ευκολη πρόσβαση σε παραλία, κανα σνακ μπαρ, ιδανικά ίσως και πισίνα δεδομένου οτι παιζει να έχει μελτέμια και έχω ακούσει ότι δεν παλεύεται η θάλασσα. Το ιδανικό μέρος όπως το είδα ήταν το ΔΙωνη Hotel στους Ασπους αλλά έχει 110ευρώ το δίκλινο ΚΑΙ υποχρεώνει διαμονη 6 ημερων! :-/ Περιμένω τιμή από Ammoς, το οποίο φάινεται πανέμορφο αλλά χωρίς πράσινο και γενικά χώρο να αλωνίσει ο μπομπιρας. Τέλος βρήκα και μια ευκαιρία στο Skyros Palace με 85Ε το δίκλινο για 4 μέρες, αλλά δεν έχω διαβάσει και τις καλύτερες κριτικες...

Καμια άποψη οι πιο έμπειροι?????

Είναι και οι πρώτες μας διακοπές εκτός εξοχικού με τον μικρό και δεν ξέρω και ακριβώς τι να περιμένω..καταλαβαίνετε :)

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
καλημέρα uninot,
αυτό που θα σου ταίριαζε καλύτερα σε αυτό που ζητάς και μπορώ να στο εγγυηθώ απο όλες τις απόψεις είναι το Μελικάρι Hotel. Υπάρχει σελίδα του ξενοδοχείου στο internet και μπορείς να κάνεις και κράτηση μέσω booking. Για περισσότερες πληροφορίες στη διάθεση σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.462
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom