Ταξίδι μόνος ή μόνη??

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
Μπράβο ρε κορίτσι! Το πες και το 'κανες και πέρασες καλά! ΤΕΛΕΙΑ!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλη επιστροφη!
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
και εγω ηταν να παω μονοσ αλλα 'επυσα την μικρη αδερφουλα(δηλ τησ τα πληρωσα εγω και θα παμε ενα 3ημερο ρωμη ) με αρεσε που ειπα δεν θα παω για να μαζεψω λεφτα:bleh::bleh::bleh::bleh:
 

Gloriana

Member
Μηνύματα
151
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία, Σκανδιναβία
και εγω ηταν να παω μονοσ αλλα 'επυσα την μικρη αδερφουλα(δηλ τησ τα πληρωσα εγω και θα παμε ενα 3ημερο ρωμη ) με αρεσε που ειπα δεν θα παω για να μαζεψω λεφτα:bleh::bleh::bleh::bleh:
Mple Cafe Λιτόχωρο?
 

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.576
Επιστρεφωντας απο μοναχικα ταξιδια,μετα κανω διαφορους συνειρμους και κατα τη διαρκεια της καθημερινοτητας,εργασιας, οπως για παραδειγμα στην περιπτωση σου ''αφου καταφερα να κανω κατι μονη μου που δεν πιστευα οτι θα το κανα,θα τα καταφερω και τωρα"για μια δυσκολια στη δουλεια σου.Γενικα θα νοιωσεις πιο δυνατη μετα απο κατι τοσο απλο.Να περασεις καλα,που θα το κανεις και να μας πεις και μας πως ηταν.
 

summerfunk

Member
Μηνύματα
112
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Σητεια - Ανάφη
Ταξίδι-Όνειρο
οτιδήποτε έχει θάλασσα
:D με ένα χαμόγελο νααααα (με το συμπάθιο) διαβάζω τα μηνύματά σας!!! Δεν ξέρω εάν είναι πολύ νωρίς ακόμα για να πω ότι θα το ξανακάνω!!!! Έχει ηρεμήσει η ψυχή μου!!! Ναι, αν δεν το έκανα θα το μετάνιωνα σίγουρα!!! Mel, σήμερα έφαγα και εγώ μόνη μου, σε μια ταβερνούλα στην παραλία και ήπια και το ουζάκι μου, απλά super!!!! Ούτε που με νοιάζει εάν με κοιτούν παράξενα ή όχι, σίγουρα δεν μπορούν να μου κόψουν την όρεξη και ειδικά μετά από ένα γεμάτο 6ωρο στην θάλασσα!!

(Κορίτσια, τα μοναδικά βλέμματα που δεν είναι παράξενα είναι των αντρών :shock: τελικά η μόνη γυναίκα στην παραλία έχει σουξέ :bleh: !!! Σας φιλώ, σας χαιρετώ και σας ευχαριστώ :lol: )
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
^μπραβο βρε που περασες ετσι ομορφα!!να το ξανακανεις οποτε το εχεις αναγκη σου ευχομαι!!!

(το μονο σιγουρο ειναι οτι μια μονη γυναικα στην παραλια, στο πλοιο δε ξερω και εγω που αλλου εχει σουξε χαχααχα!)
 

mel

Member
Μηνύματα
359
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Ξανά λατρεμένο Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
:D με ένα χαμόγελο νααααα (με το συμπάθιο) διαβάζω τα μηνύματά σας!!! Δεν ξέρω εάν είναι πολύ νωρίς ακόμα για να πω ότι θα το ξανακάνω!!!! Έχει ηρεμήσει η ψυχή μου!!! Ναι, αν δεν το έκανα θα το μετάνιωνα σίγουρα!!! Mel, σήμερα έφαγα και εγώ μόνη μου, σε μια ταβερνούλα στην παραλία και ήπια και το ουζάκι μου, απλά super!!!! Ούτε που με νοιάζει εάν με κοιτούν παράξενα ή όχι, σίγουρα δεν μπορούν να μου κόψουν την όρεξη και ειδικά μετά από ένα γεμάτο 6ωρο στην θάλασσα!!

(Κορίτσια, τα μοναδικά βλέμματα που δεν είναι παράξενα είναι των αντρών :shock: τελικά η μόνη γυναίκα στην παραλία έχει σουξέ :bleh: !!! Σας φιλώ, σας χαιρετώ και σας ευχαριστώ :lol: )
Πες μας και λεπτομέρειες για το πού πήγες κλπ κι αν γίνεται και φωτογραφίες. Να το έχουμε υπόψη για το επόμενο καλοκαίρι!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.677
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom