Τρέξτε να προλάβετε!!!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ρίξτε τώρα και μια ματιά τι γίνετε το καλοκαίρι για Ρόδο και Χανιά και τα ξαναλέμε...
Εσύ, αντί να "χαζολογάς" με λίγδηδες :bleh:, δε ρίχνεις καμμιά ματιά μπας και βρεις καμμιά καλή προσφορά το καλοκαίρι για την πατρίδα;
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Οποιος δεν θελει να σπαταλησει πολλα χρηματα και παει λιγες μερες χαλαρα γιατι να παει τον κυρ θοδωρα?

Ενα τυχαιο παραδειγμα... 14-20 Μαιου για Λονδινο 4 ατομα 300 στην μια 980 στην αλλη!
Μιλαμε για τα 3πλασια λεφτα.Και αντε να βαλεις και δυο βαλιτσες 15κιλες αλλα 40 ευρω στην ryanair παει 340 συγκρινετε με το 980?
Ναι αλλά άλλη αίγλη έχει να πετάς με τον κυρ Θόδωρα.Σε παρακαλώ.Μη τα ισοπεδώνουμε όλα!
Απ ότι βλέπω πάντως το σύστημα κρατήσεων κατέρευσε στο site της Ryanair.Ή τουλάχιστον οι ίδιοι το έκαναν προσωρινά μη διαθέσιμο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.029
Likes
6.417
50 ευρω Λονδιναρα δεν νομιζω να χαλασανε κανενα! Ποσο ακομα θα μας φτιαξεις Ryanair!
Επισης για Αυγουστο 110 ευρω δεν νομιζω να χαλανε κανενα.

Γενικοτερα δεν εχω δει τιμες αλλα δεν περιμενω και πολλα στα δρομολογια εσωτερικου.
 

vasilis.gkik

Member
Μηνύματα
186
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Ο Γυρος του Κοσμου
50 ευρω Λονδιναρα δεν νομιζω να χαλασανε κανενα! Ποσο ακομα θα μας φτιαξεις Ryanair!
Επισης για Αυγουστο 110 ευρω δεν νομιζω να χαλανε κανενα.

Γενικοτερα δεν εχω δει τιμες αλλα δεν περιμενω και πολλα στα δρομολογια εσωτερικου.
Στα δρομολογια εσωτερικου που κοιταξα απο Αθηνα για ροδο,χανια και σαλονικα ειχε καποιες μερες και 11ευρω αλλα ξεκινανε απο Απριλη!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.922
50 ευρω Λονδιναρα δεν νομιζω να χαλασανε κανενα! Ποσο ακομα θα μας φτιαξεις Ryanair!
Επισης για Αυγουστο 110 ευρω δεν νομιζω να χαλανε κανενα.

Γενικοτερα δεν εχω δει τιμες αλλα δεν περιμενω και πολλα στα δρομολογια εσωτερικου.
Δηλαδή εσένα σε έφτιαξε τώρα ο Λίγδης ε? Με το πενηντάρικο που δεν βρίσκεις ποτέ για Λονδίνο και με τιμές το καλοκαίρι στο εσωτερικό ακριβότερες από το Θόδωρα? Συγνώμη παιδάκια αλλά πολύ κακό για το τίποτε... και ναι με χαλάει να ταξιδεύω στο Λονδίνο σε άκαιρες ώρες και μέρες με τα δουλεμπορικά του Λίγδη... το πότε ταξιδεύω το κανονίζω μόνος μου και όχι οι τιμές του Λίγδη...
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
190
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Χασατε τον υπνο σας μερικοι εδω μεσα(και οχι μονο).Θα σας κανει πολλα ακομα η ryanair.
 
Last edited:

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.333
Likes
3.546
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Μιας που το τρολάραμε για τα καλά το θέμα κ ο καθένας γράφει τον πόνο του, ας γράψω κ γω τον δικό μου
Έλα ρε Ryan , βάλε μας εδω στη Σαλονικη κ μια Γαλλία στα δρομολόγια, τι σόι βάση γίναμε !!!
:twisted: :p
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.096
Μέλη
38.964
Νεότερο μέλος
Sandofer

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom