Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Αγαπημένο Καλοκαίρι

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Δεν προλαβαίνω με τίποτα να ψαχτώ... Φεύγω αύριο και επιστρέφω στις 16... Είστε τυχεροί!!! :haha::haha:
Kαλο ταξιδι γειτονα.....με το καλο να γυρισεις:clap::clap::clap:
Να περασεις super !!!!!!:clap::clap:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.797
Likes
18.549
Ε,να αλλάξει ο τίτλος του διαγωνισμού και να γίνει "αγαπημένα οπίσθια" μιας και προβλέπω να το κάνουν πολλοί αυτό (ο GTS μου ήρθε τυχαία ως παράδειγμα!)
Καλά ρε, τις γυμνές στη φωτό τις ανέβασες εσύ, πλάκα μας κάνεις? Τι έγινε, έφαγες παντόφλα από τη γυναίκα σου και πας να τα ρίξεις στον άσπιλο GTS τώρα? :haha: Μη με αναγκάσεις να βγάλω τα ντοκουμέντα στη φόρα, είμαστε και off topic (κλασσικά).

Συγγνώμη από τους υπόλοιπους αλλά με πνίγει το δίκιο...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
14 συμμετοχές ως τώρα, για πάμε λίγο πιο ζωηρά! Τόσες είχαν μπει στο τόπικ με τα ηλιοβασιλέματα :D
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
η φωτο που θελω να ανεβασω με την σμικρυνση ειναι 258kb .... και δεν με αφηνει για 8kb να την ανεβασω ...... δεν μπορει να γινει κατι;;
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
"Πειραγμένες" (επεξεργασμένες χοντρά) επιτρέπεται να βάλουμε;
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
"Πειραγμένες" (επεξεργασμένες χοντρά) επιτρέπεται να βάλουμε;
Οι πειραγμενοι επιτρεπεται να βαλετε ο,τι θελετε... συντομευε ομως. Τοσες μερες περιμενω να δω τι θα βαλεις για να βαλω κι εγω μετα...
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
εγώ πάντως την έβαλα την φωτογραφιούλα μου και αφού όλοι βάλατε θάλασσα, έκανα τη διαφορά και έβαλα ποτάμι!!!!!
:bleh::bleh::bleh:
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Οι πειραγμενοι επιτρεπεται να βαλετε ο,τι θελετε... συντομευε ομως. Τοσες μερες περιμενω να δω τι θα βαλεις για να βαλω κι εγω μετα...
Κι εγώ το ίδιο περιμένω.Έχω δυο-τρεις ιδεές αλλά περιμένω.Βασικά περιμένω να βάλουν αρκετοί,γιατί η δική σου ούτως ή άλλως θα είναι καμιά φόλα τραβηγμένη με κινητό την οποία θα συνοδεύσεις με την ανάλογη ιστορία τύπου "κι όλο κλαίνε τα καβουράκια,μπαλαμούτι στα βραχάκια...."
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.990
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom