Χωρίς Γκρουπ: ναιιιιιιι!!!!,χωρίς παρέα???

gavros7

Member
Μηνύματα
37
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Μαλαισια
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονια
μια φορα πηγαμε παρεα 8 ατομα μαζι με τις κοπελες μας και σκυλομετανιωσα οχι απο αποψη χαβαλε κ.λπ αλλα απο αποψη δεν ειχα το προγραμμα μου να ο ενας κουραστικα μωρε δεν θα ρθω στο βατικανο ποσα χιλιομετρα περπατημα..να στο παλατσο μπαρμπερινι τι να δω πινακες ζωγραφικης και χιλια δυο...Βασικα πλεον ταξιδευω εκτος ελλαδα παντα μονος μου το μονο προβλημα ηταν τα μονοκλινα δωματια και αυτο λυθηκε με την otel.com το μονο μεγαλο μειονεκτημα για μενα πχ ειναι το 8εμα του φαγητου εκτος απο τα κλασσικα στα εμπορικα mcdonalds και σια ειναι λιγο δυσκολο να πας να φας βραδυνο σε ενα εστιατοριο αν και υπαρχουν εξαιρεσεις...ψηφιζω παντα μονος γιατι κανω οτι γουσταρω δεν χαλιεμαι για τιποτα και εχω το προγραμμα μου
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
φίλε gavros7 , δλδ θέλεις να μου πεις ότι τελικά ένα ταξίδι με παρέα τον εαυτό σου και μόνο το απολαμβάνεις? πρόσφατα χώρια και εχω ξεμείνει απο παρέα για δακοπές και δεν έχω ιδέα τι να κάνω... έχω σκεφτεί να πάω μόνη μου κάπου αλλά φρικάρω και λίγο με την ιδέα .! απο ελλάδα τι προτείνεις?
 

Stathis37

Member
Μηνύματα
137
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Austria Stubaital για ski
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλιανές άνδεις για σκι!
Φυσικά το απολαμβάνεις.Να πας διακοπές,η έλλειψη παρέας δεν είναι δικαιολογία.Και μιας και χώρισες πρόσφατα,πού ξέρεις,μπορεί να βρεις τον έρωτα της ζωής σου σε ένα μοναχικό ταξίδι!Πήγαινε διακοπές και μη σκέφτεσαι τίποτα.
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
φοβαμαι οτι θα πεσω σε καταθλιψη μονη μου...ποσα βιβλια να διαβασω πια ?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Θα πας καπου που να εχει πολλα αξιοθεατα ,μουσεια..εκδηλωσεις ,μαγαζια ...η ωρα θα περνα ευχαριστα βλεποντας πραγματα και το μυαλο δε θα γυρναει στο λεγαμενο.
Μην πας δηλ στην κατω ραχουλα να αγναντευεις τα πελαγα..γιατι δεν το ξεπερνας..με τιποτα.
 

Stathis37

Member
Μηνύματα
137
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Austria Stubaital για ski
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλιανές άνδεις για σκι!
Δε χρειάζεται να διαβάσεις βιβλία.Πήγαινε να δεις όλα τα μέρη του προορισμού που θα πας.Επιδίωξε να πας σε όποια παραλία υπάρχει.Κάθε μέρα και σε άλλη,και θα δεις ότι και ωραία θα περάσεις αλλά και ο χρόνος θα περάσει γρήγορα,και μετά θα εύχεσαι να είχες περισσότερο χρόνο.
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
πωπω μου φαινεται βουνο αυτο... ισως να κανω μια αποπειρα για ενα διημερο και αν μου αρεσει να το κανω 5νθημερο... :))
 

Stathis37

Member
Μηνύματα
137
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Austria Stubaital για ski
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλιανές άνδεις για σκι!
Στην Αντίπαρο θα πας;Αν και δεν έχω πάει,θα έκλεινα εξ αρχής για 20 ημέρες και όλοι να πάνε να γ*******!!!!
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
αντιπαρο θα παω για 3 μερες ... ειναι μια φιλη μου εκει και με περιμενει
πηγαινω χρονια σε αυτο το νησακι και μου αρεσει πολυ
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Bγαλε ενα ανοιχτο για Κουβα....και τα λεμε οταν με το καλο επιστρεψεις :)
 

zoe1980k

Member
Μηνύματα
53
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΕΥΒΟΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
CUBA-CAYO LARGO
Bγαλε ενα ανοιχτο για Κουβα....και τα λεμε οταν με το καλο επιστρεψεις :)
αν ειναι να παω Κουβα τοτε να παω απο Νοεμβριο μεχρι Μαιο που ειναι στα φορτε της ...τωρα εχει ασχημο καιρο
:-(
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.222
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom