να πάω για μια μέρα μόνος ... ?

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εννοειται να πας και μην το συζητας καθολου.
Οταν το κανεις δεν θα ξεκ@#$@# ,αλλα πιστευω θα κ%$#@@@ περισσοτερο με τα ταξιδια στο εξωτερικο.Καποιος ειπε μια πολυ ωραια ιδεα και την ασπαζομαι:πηγαινε σε μια ευρωπαικη πολη με αφορμη καποια συναυλια ή καποιο ποδοσφαιρικο αγωνα π.χ. κανονισε να δεις εναν αγωνα της Μπαρτσα.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Μην το σκεφτεσαι καθολου. Ενα τριημερο ειναι οτι πρεπει. Νομιζεις οτι θα εισαι ο μοναδικος που ταξιδευει μονος? Ασε που μπορει να βρεις παρεα εκει.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
^XAXAXAελιωσαααα παραπανω με την ιδεα του SPOM:haha::haha::haha::haha:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εσυ η ανωτερω που ειπαμε οτι μενεις;
(εμ αφου ειπες οτι σου αρεσε αυτη η ιδιεα του Sprom,να δουμε τι θα λες αν τη βιωσεις στο πετσι σου!)
 

ny_gr

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
καλημέρααα,
τελικά το έψησα για barcelona ... έψαξα για τιμές για εισητήρια και βρήκα 30/4 - 3/5 με την aegean 194 ευρώ ... υπάρχει τίποτα πιο φθηνό? γιατί εγώ δεν βρήκα κάτι άλλο...
αν έχετε και ιδέες για ξενοδοχεία στο κέντρο let me know ...

ευχαριστώ παιδιά... :D

ps:
Μην του βαζεις ιδεες... αν κανει κατι παρομοιο βλεπω τη μανα του να τον αναζητα στην Αγγελικη και τιτλος απο κατω: "Γνωστο ταξιδιωτικο φορουμ εμπλεκεται στην εξαφανιση του 24χρονου".
έλιωσα.... :D
 

happiness

Member
Μηνύματα
235
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
...τελικά δεν άργησε :)
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Κούβα
καλημέρααα,
τελικά το έψησα για barcelona ... έψαξα για τιμές για εισητήρια και βρήκα 30/4 - 3/5 με την aegean 194 ευρώ ... υπάρχει τίποτα πιο φθηνό? γιατί εγώ δεν βρήκα κάτι άλλο...
αν έχετε και ιδέες για ξενοδοχεία στο κέντρο let me know ...

ευχαριστώ παιδιά... :D

ps:


έλιωσα.... :D
Εγώ βρήκα 125ε (χωρίς βαλίτσα) easyjet 4/5-8/5. Για ψάχτο λίγο καλύτερα.
 

gmavro75

Member
Μηνύματα
436
Likes
563
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι στο χρόνο
Άμστερνταμ? πώς και δεν έπεσε η all time classic πρόταση για μοναχικούς 24άριδες που θέλουν να ξε...σουν? ξεσαλώσουν. Αν και δε νομίζω να βρεις φθηνά αεροπορικά (όποτε έχω πάει τη σκάω τη 250άρα). είναι μικρή πόλη, εύκολη (καμιά φορά βέβαια διαστέλεται και δυσκολεύει) με ωραίες βόλτες, παίζουν και κανά δυο μουσεία της προκοπής, παζάρια με λέλουλουδα/αλαντικά/βιβλία, κανάλια, σοκάκια, πάρκα (Vodel) κτλ κτλ... μια χαρά μου φαίνεται για 3-4 μέρες.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Εσυ η ανωτερω που ειπαμε οτι μενεις;
(εμ αφου ειπες οτι σου αρεσε αυτη η ιδιεα του Sprom,να δουμε τι θα λες αν τη βιωσεις στο πετσι σου!)


:haha::haha::haha:στο εξωτικο κεντρο αθηνων:haha:αντε, ελατε να σας ξεναγησω στα μερη μου:bleh:

λιγο ακριβη μου φαινεται και εμενα η τιμη για βαρκελωνη..επειδη το ψαχνω τον τελευταιο μηνα εχω βρει και πιο φθηνες τιμες:roll:;)
 

ny_gr

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Εγώ βρήκα 125ε (χωρίς βαλίτσα) easyjet 4/5-8/5. Για ψάχτο λίγο καλύτερα.
η easyjet δεν έχει από Αθήνα για Βαρκελώνη.... τουλάχιστον αυτό διαπίστωσα εγώ μπαίνοντας στην κεντρική σελίδα της και ψάχνοντας πτήσεις από αθήνα// οι μόνοι δυνατοί προορισμοί είναι berlin,london,endiburgh,manchester,milan,paris και rome. . . :roll:
 

ny_gr

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Άμστερνταμ? πώς και δεν έπεσε η all time classic πρόταση για μοναχικούς 24άριδες που θέλουν να ξε...σουν? ξεσαλώσουν. Αν και δε νομίζω να βρεις φθηνά αεροπορικά (όποτε έχω πάει τη σκάω τη 250άρα). είναι μικρή πόλη, εύκολη (καμιά φορά βέβαια διαστέλεται και δυσκολεύει) με ωραίες βόλτες, παίζουν και κανά δυο μουσεία της προκοπής, παζάρια με λέλουλουδα/αλαντικά/βιβλία, κανάλια, σοκάκια, πάρκα (Vodel) κτλ κτλ... μια χαρά μου φαίνεται για 3-4 μέρες.
ωραία θα είναι και εγώ το πιστεύω αλλά όπως είπες και εσύ θα είναι ψιλοακριβά τα εισητήρια ... το ίδιο συμβαίνει και με Λονδίνο .. και επειδή πιστεύω ότι η Βαρκελώνη πρέπει να είναι απο τις must επιλογές λέω να πάω εκεί... :lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.271
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom