ταξίδι ομαδικό ή ατομικό???

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
"οσο για τον zara της ισπανιας η ποιοτητα του ηταν απεχτη οπως και τα σχεδια που ειχαν.αυτα που στελνουν σε εμας ειναι 3 διαλογης"
+φωνω απολυτα και οχι μονο στο zaraαλλα σε ολα τα brands της inditex!
αυτο ισχυριζεται η γυναικα μου με τη κουνιαδα μου για zara kai mark and spencer sto londino.υποψιν η γυναικα μου ειναι του επαγγελματος(εμπορος ρουχων).εγω ομως δε μπορω να το πιστεψω αναλογιζομενος το εξελιγμενο logistics που εχουν αυτες οι πολυεθνικες.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
εγω οταν πηγα στην μαδριτη αλλα και στην τενεριφη ,επαθα την πλακα μου!mango,zara,stradivarius και πολλα αλλα μαγαζια που δεν εχουν ερθει ακομη εδω,ειχαν μεγαλη διαφορα στα ρουχα.και εκτος της ποιοτητας,μιλαμε και για μοδα!πολυ πιο στυλατα ρουχα.αν προλαβω ,γιατι δεν ξερω τι θα πρωτοδω,κατι ισως παρω ως αναμνηστικο!
 

ptsingan

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι χωρίς προορισμό
εγω οταν πηγα στην μαδριτη αλλα και στην τενεριφη ,επαθα την πλακα μου!mango,zara,stradivarius και πολλα αλλα μαγαζια που δεν εχουν ερθει ακομη εδω,ειχαν μεγαλη διαφορα στα ρουχα.και εκτος της ποιοτητας,μιλαμε και για μοδα!πολυ πιο στυλατα ρουχα.αν προλαβω ,γιατι δεν ξερω τι θα πρωτοδω,κατι ισως παρω ως αναμνηστικο!
Δέχεσαι και παραγγελίες;:D
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Παρακαλώ μείνετε στο θέμα.
Το είπε και προχθές ο Lthanos αλλά...
Μην μας αναγκάσετε να σβήσουμε τα μηνύματα.
:spam:
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Αλήθεια...έχετε πάει ποτέ ατομικό ταξίδι σε κάποιον προορισμό χωρίς να έχετε προγραμματίσει / διαβάσει τίποτα απολύτως για τον προορισμό αυτό;
 

Mhtsaina82

Member
Μηνύματα
63
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΝΑΧΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟ ΙΤΑΛΙΑΣ ΜΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤ
τουλαχιστον υπαρχει και αλλος ανθρωπος να συμφωνει μαζι μου γιατι σε οσες συζητησεις εχει τυχει να το πω διαφωνουν thanks skiouros82
 

ptsingan

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι χωρίς προορισμό
Αλήθεια...έχετε πάει ποτέ ατομικό ταξίδι σε κάποιον προορισμό χωρίς να έχετε προγραμματίσει / διαβάσει τίποτα απολύτως για τον προορισμό αυτό;
Ουουου! Πρόπερσι πχ. στο Λάτσιο, Λατίνα, Σαν Φελίτσε, Σαμπάουντια, Γκαέτα και δε θυμάμα τα άλλα ονόματα. Μια μέρα (όχι νύχτα) την πέρασα στη Ρώμη.
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Γενικα για τα ταξιδια μετα απο ολα υτα τα χρονια που ταξιδευω εχω καταληξει στα εξης συμπερασματα
1. Οταν ξερεις καλα τη γλωσσα, εχεις χρονο να προετοιμαστεις και δεν φοβασαι την περιπετεια, ταξιδευεις μονος και εχεις και τα αναλογα οφελη ( ελευθερια κινησεων, αλλαγη προγραμματος κτλ)
2. Οταν σε πιεζει ο χρονος η οι συνθηκες ειναι δυσκολες εκει που πας, πηγαινεις καλυτερα με γρουπ.
3. Οποιον τροπο και να επιλεξεις, φροντισε να εχεις καλη παρεα:clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.278
Μηνύματα
886.254
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom