2017. Πού πάμε;

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Δεν υπάρχει μεγαλύτερο και πιο συναρπαστικό ταξίδι από αυτό που αρχίζει για σας τον Φεβρουάριο!!!
Κάθε Καλό στο δρόμο σας :)
Νασαι καλά Ντίνα! Οτι καλύτερο και σε σένα! Ανυπομονούμε να ξεκινήσει! :)
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.434
Likes
4.422
Εμείς για το 2017 έχουμε το πιο όμορφο ταξίδι ως το μαιευτήριο! :) Γύρω στα τέλη Φλεβάρη...
Να πάνε όλα καλά, αυτό είναι το πιο σημαντικό ταξίδι, τα υπόλοιπα είναι καλά αλλά δευτερεύοντα...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.053
Likes
7.803
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτ' απ' τα δυό: απλά προσπάθησε να ... μου μοιάσεις! :bleh:

(ως προς τον στόχο εννοώ, για να μην τυχόν και παρεξηγηθώ)
 

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Εμείς για το 2017 έχουμε το πιο όμορφο ταξίδι ως το μαιευτήριο! :) Γύρω στα τέλη Φλεβάρη... Για το καλοκαιράκι λογικά μας βλέπω καπου κοντά με το μωράκι μας.. Οι γονείς του φόρουμ πιστεύω θα δώσουν τις πολύτιμες συμβουλές τους όταν έρθει η ώρα...
Με το καλό να έρθει το μωράκι σας! :) Το ομορφότερο ταξίδι της ζωής τώρα ξεκινάει... :)
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Xριστούγεννα Βουδαπέστη και μετά βλέπουμε! :xalara:
Αχ Χριστούγεννα θα περάσεις υπέροχα! Δεν ξέρω πόσες μέρες θα πας, αλλά πρόσεξε γιατί πολλά μαγαζιά είναι κλειστά ειδικά ανήμερα!

Εμείς αν όλα πάνε καλά, θα πάμε Νέα Υόρκη τον Αύγουστο (τότε έχουμε κοινή άδεια) και αν βρω λογική τιμή θα το συνδυάσουμε με Μαϊάμι. Ας είναι καλά η tzenipan που με ξεσήκωσε. Επίσης τα Χριστούγεννα του 2017 είναι ένα καταπληκτικό 3ήμερο οπότε σίγουρα κάπου θα πάμε. Για το Καλοκαίρι φυσικά έχουμε μία επιβεβλημένη επίσκεψη στα Χανιά να μας δει και λίγο το σπίτι μας και ίσως στον Πόρο γιατί είναι το μόνο νησί που μας έχει μείνει από Αργοσαρωνικό.

Σε σχέση με αυτά που διαβάζω θα κινηθούμε σεμνά και ταπεινά....
 
Μηνύματα
421
Likes
391
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
Ζητείται άτομο να αντικαταστήσει τον άντρα μου για μία βάρδια στην δουλειά του..... Είναι ο μοναδικό οδηγός του παιδικού σταθμού, με αποτέλεσμα να βλέπω 150 ευρώ με επιστροφή για Βερολίνο το τριήμερο της καθαράς δευτέρας και να μην μπορώ να κλείσω. Ας με παρηγορήσει κάποιος.....
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι έκλεισα το πρώτο μου ταξιδάκι για το 2017!!! Πρώτα ο θεός το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας 25/2-27/2 θα με βρει να "καρναβαλίζω" στη λατρεμένη Βενετία!! Είμαι πολύ χαρούμενη ξέρω θα γίνεται χαμός από κόσμο αλλά ήθελα να ξαναπάω Βενετία και νομίζω το καρναβάλι θάναι μοναδική εμπειρία
:pilot:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Ναι το ξέρω. Ήταν να κάνω τουρ σε κράτη Σταν (προς θεού, δεν εννοώ τον "καραγκιόζη" Σταν) άλλα όταν βλέπεις μια τέτοια πτήση προς 250 ευρώ, αμαρτία είναι να το αφήσεις ;D

Cuba.JPG
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.210
Μηνύματα
883.803
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom