335 ευρω Αθηνα- Νεα υορκη ΜΕ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
271 το ειδα και γω...πρεπει να ειναι ιστορικό χαμηλο ή μου φαινεται?παιδια ας αλλαξετε τον τιτλο :)...η προσφορα παιζει απο ιουνιο(αναχ) -σεπτ( επιστροφη) ή για πτησεις Σεπτ-Οκτ. Εχει πολλα 335 που με το -15% παει 280!!!!Σπευσατεεεεεε
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Μην κλειντετε ευκολα αεροπορικα αν δεν σιγουρεψετε πρωτα την τιμη του ξενοδοχειου. Εκει ειναι ΝΥ δεν ειναι παιξε γελασε.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Sokratis said:
Μην κλειντετε ευκολα αεροπορικα αν δεν σιγουρεψετε πρωτα την τιμη του ξενοδοχειου. Εκει ειναι ΝΥ δεν ειναι παιξε γελασε.
Ακριβώς Sokrates
Οποίος αποφασίζει να παει βάζει και το χέρι βαθιά στην τσέπη .Απλα το φθηνό αεροπορικό είναι το μεγάλο δέλεαρ για να αποφασίσει κάποιος να παει .
Εδω οι έντιμο τάφρου φίλοι μας έσκασαν 800 ευρω για να πανε τον Αύγουστο

ΥΓ. Θα έκλεινα και εγω αλλα διστάζω γιατι διάβασα για κοριους στα δωμάτια και φοβάμαι μην είναι η ίδια περίπτωση όπως με τα κλιματιστικά στο Βερολίνο ????
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ακριβώς Sokrates
Οποίος αποφασίζει να παει βάζει και το χέρι βαθιά στην τσέπη .Απλα το φθηνό αεροπορικό είναι το μεγάλο δέλεαρ για να αποφασίσει κάποιος να παει .
Εδω οι έντιμο τάφρου φίλοι μας έσκασαν 800 ευρω για να πανε τον Αύγουστο

ΥΓ. Θα έκλεινα και εγω αλλα διστάζω γιατι διάβασα για κοριους στα δωμάτια και φοβάμαι μην είναι η ίδια περίπτωση όπως με τα κλιματιστικά στο Βερολίνο ????
χαχαχα!ξεχασες και τις διαφορετικες πριζες στο Λονδινο
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.153
Likes
14.451
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Εγώ επιμένω. Φυτέψτε ντομάτες σε κήπους, γλάστρες, οπουδήποτε. Η χαρα αποκομιδής της σοδειάς σας δεν συγκρίνετσι με κανένα Brooklyn..... (λέμε τώρα για παρηγοριά). Εφόσον ξεκίνησαν οι χοροί προσφορές θα βγαίνουν συνέχεια κάθε χρόνο
 

DeMiNiO21r

Banned
Μηνύματα
25
Likes
2
re paidia giati den mporo na bro tis times pou lete ? apo pio site na mpo kai ti imerominies na balo gia pite ..... kati 500aria mono blepw
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
re paidia giati den mporo na bro tis times pou lete ? apo pio site na mpo kai ti imerominies na balo gia pite ..... kati 500aria mono blepw
Εχουν γινει sold out. ΜΗΝ ξεχνας και το κουπονι της Alitalia με 15% εκπτωση να βαλεις!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
re paidia giati den mporo na bro tis times pou lete ? apo pio site na mpo kai ti imerominies na balo gia pite ..... kati 500aria mono blepw

Τα μηνύματα πρέπει να γράφονται στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ για να είναι ευανάγνωστα. Η χρήση των greeklish απαγορεύεται στο φόρουμ.
http://www.travelstories.gr/rules.php

Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια - TravelStories Tour
http://www.travelstories.gr/%ED%DD%...-%E3%E9%E1-%F4%E1-%ED%DD%E1-%EC%DD%EB%E7.html
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.081
Likes
2.495
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Μην κλειντετε ευκολα αεροπορικα αν δεν σιγουρεψετε πρωτα την τιμη του ξενοδοχειου. Εκει ειναι ΝΥ δεν ειναι παιξε γελασε.
Θα συμφωνήσω απόλυτα. Επειδή όμως νομίζω ότι βρήκα υποψήφιο ξενοδοχείο, να ρωτήσω κάτι σε όσους ξέρουν για να βοηθήσουν (για να μην ανοίγω νέο θέμα):

Θέλω να κάνω κράτηση από το booking.com. Πιστεύετε ότι είναι καλύτερα να κλείσω σε ευρώ (πρόσεξα ότι διευκρινίζει ότι είναι με τη σημερινή συναλλαγματική ισοτιμία) ή να το αλλάξω και να κλείσω σε δολλάρια? Νομίζω ότι υπάρχει επιλογή.. Μωρέ, με μπερδεύουν αυτοί οι έξτρα φόροι που λέει ότι δεν περιλαμβάνονται στην τιμή γι΄αυτό.. Τουλάχιστον με δολλάρια πάνω-κάτω θα ξέρω καλύτερα που θα κυμανθεί το τελικό ποσό..

Σημειωτέον θα κλείσω με "δωρεάν ακύρωση" μη τυχόν και γίνει καμιά στραβή παναγίτσα μου και δε πάω τελικά, ή αν βρω άλλο ξενοδοχείο.

Σας παρακαλώ, τα φώτα σας :oops:
 

DeMiNiO21r

Banned
Μηνύματα
25
Likes
2
Συγνώμη για τα greeklish έχετε δίκαιο.

τεσπα. ποια ειναι η ποιο χαμηλη τιμή που παίζει αυτή την ώρα... ????? για NY. πείτε μου κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία και σε ποιό "ίστοχώρο" ψάχνετε για την στο site της αληταρίας δεν μπορώ να βρώ τίποτα φθηνό , επίσης για ποιό ακριβώς site ισχύει το -15% Και που βάζουμε τον promo code που έχετε προαναφέρει.

ευχαριστώ πολύ παιδάκια!!!!
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.063
Likes
1.612
Θέλω να κάνω κράτηση από το booking.com. Πιστεύετε ότι είναι καλύτερα να κλείσω σε ευρώ (πρόσεξα ότι διευκρινίζει ότι είναι με τη σημερινή συναλλαγματική ισοτιμία) ή να το αλλάξω και να κλείσω σε δολλάρια? Νομίζω ότι υπάρχει επιλογή.. Μωρέ, με μπερδεύουν αυτοί οι έξτρα φόροι που λέει ότι δεν περιλαμβάνονται στην τιμή γι΄αυτό.. Τουλάχιστον με δολλάρια πάνω-κάτω θα ξέρω καλύτερα που θα κυμανθεί το τελικό ποσό..
Η πληρωμή θα γίνει έτσι κι αλιώς σε δολάρια (δεν επιλέγεις εσύ το νόμισμα), άσχετα αν βλέπεις τις τιμές σε ευρώ, δολάρια ή λίρες. Στην οθόνη πληρωμής φαίνεται πάντα τι θα πληρώσεις σε τοπικό νόμισμα, δίπλα από την τιμή π.χ. σε ευρώ. Οι έξτρα φόροι αναφέρονται ως ποσοστό, μάλλον θα πληρωθούν στο ξενοδοχείο, κάνε τις πράξεις μόνη σου για να τους υπολογίσεις.

Ποιο ξενοδοχείο βρήκες αλήθεια;
 

EIRHNH2

Member
Μηνύματα
1.316
Likes
1.420
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ο κόσμος ΟΛΟΣ!!!!
Παντως ηδη το ευρω ειναι στα πιο χαμηλα επιπεδα... ποσο πιο χαμηλα μπορει να παει?

Οσο για το να παει κατι στραβα, οταν εχεις δωσει τοσα πολλα χρηματα στα εισιτηρια ειναι δεδομενο οτι θα πας εστω και αρρωστος, ακομα και ο κοσμος να χαλασει... Οποτε γιατι δεν κλεινετε αν περυχετε προσφορα χωρις ακυρωση? (Αυτο ειναι προσωπικη αποψη βεβαια... Ο καθενας κανει οτι θελει εννοειται... Απλα απο τη στιγμη που τα εισιτηρια δεν ακυρωνονται ή δεν αλλαζουν θα πραγματοποιηθει το ταξιδι σιγουρα. )
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.275
Μηνύματα
885.894
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom