Aegean Airlines Aegean Bonus Visa

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Θα ήθελα να κανω μια ερώτηση αν κ κινδυνεύω να βρεθώ εκτος θέματος.χθες που ρώτησα στην Πειραιώς για τη miles& bonus μ είπαν οτι ως προϋπόθεση πρέπει να ειμαι μέλος της Star Alliance.ακριβως τι παίζει μ αυτο δε γνωρίζω. Αν μπορούσε να με διαφωτίσει κάποιος..
Θα πρέπει να γραφτείς στο πρόγραμμα μιλίων της aegean ή κάποιας άλλης εταιρίας της star alliance.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.393
Likes
14.315
Μάλλον θα εννοούν να κάνεις πρώτα αίτηση και να πάρειw αριθμό τακτικού επιβάτη και μετά να κάνεις αίτηση για την κάρτα.

Για συγκέντρωση μέσω αγορών απάντησε ο Samion λίγο παραπάνω.Μάλλον συμφέρει η πιστωτική της Aegean από την Alpha.
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Ήθελα να ενημερώσω ότι σήμερα με πήραν τηλέφωνο από την Alphabank για μια προσφορά με δώρο αρκετούς πόντους και πολύ καλό πάγιο στη Voda αν μετέφερα το πάγιό μου εκεί από οποιαδήποτε άλλη εταιρεία κινητής. Επειδή δεν μου είπαν για ποιους ήδη κατόχους της κάρτας ισχύει, αν ενδιαφέρεται κανείς ας το ψάξει.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ήθελα να ενημερώσω ότι σήμερα με πήραν τηλέφωνο από την Alphabank για μια προσφορά με δώρο αρκετούς πόντους και πολύ καλό πάγιο στη Voda αν μετέφερα το πάγιό μου εκεί από οποιαδήποτε άλλη εταιρεία κινητής. Επειδή δεν μου είπαν για ποιους ήδη κατόχους της κάρτας ισχύει, αν ενδιαφέρεται κανείς ας το ψάξει.
ε πες τη την προσφορα! κρυφη ειναι?
 

Clemence

Member
Μηνύματα
305
Likes
80
Δεν μπόρεσα να μάθω κάτι παραπάνω, εκτός από το ότι προσφέρουν κάτι χιλιάδες πόντους και καλή έκπτωση στα πάγια σε όποιον κάτοχο κάρτας μεταφέρει το πάγιό του από άλλη εταιρεία κινητής στη Voda. Απλά δεν ισχύει για όλους τους κατόχους κάρτας, γι΄αυτό και είπα να το πω εδώ μήπως κάποιοι μπορέσουν να μάθουν αν είναι μέσα σε όσους μπορούν να επωφεληθούν.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Δεν μπόρεσα να μάθω κάτι παραπάνω, εκτός από το ότι προσφέρουν κάτι χιλιάδες πόντους και καλή έκπτωση στα πάγια σε όποιον κάτοχο κάρτας μεταφέρει το πάγιό του από άλλη εταιρεία κινητής στη Voda. Απλά δεν ισχύει για όλους τους κατόχους κάρτας, γι΄αυτό και είπα να το πω εδώ μήπως κάποιοι μπορέσουν να μάθουν αν είναι μέσα σε όσους μπορούν να επωφεληθούν.
α οκ. Χιλιαδες μιλια απο κινητα, χιλιαδες απο κωτσοβολους, χιλιαδες απο αβ..ετσι εχω 105000 για Star Alliance μιλια σε 1,5 χρονο με ελαχιστες πτησεις Aegean..αντε μαζεψε τα με γερμανικη καρτα...
 
  • Like
Reactions: GTS

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Ξερετε εαν ισχυει ακομα, οτι με την εκδοση προσθετης καρτας της aegean bonus visa, σου δινουν 5000 μιλια αναβαθμισης;
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.350
Αυτές τις μέρες τρέχει προσφορά όπου δίνουν 10.000 μίλια! Τρέχτε...
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Τα 10000 μιλια ειναι για καινουρια καρτα και καπου διαβασα οτι ειναι εξαργυρωσης.

Απολαύστε αποκλειστικά προνόμια:

  • 10.000 μίλια δώρο** στο Miles&Bonus λογαριασμό σας με την έκδοση της Aegean Bonus Visa έως και 30/06/2014.
  • Δωρεάν εισιτήρια πιο γρήγορα από ποτέ. Αξιοποιήστε τα μίλια σας σε εξαργύρωση για εισιτήρια σε όλο το δίκτυο της Aegean, της Olympic Air και των εταιριών-μελών της Star Alliance.
  • Δωρεάν ενοικίαση αυτοκινήτου από την Hertz με εξαργύρωση μιλίων.
  • Πρόγραμμα ταξιδιωτικής ασφάλισης
  • Χωρίς συνδρομή για τον πρώτο χρόνο
*Δεν συμπεριλαμβάνονται φόροι και τέλη αεροδρομίου.

**Τα διπλά μίλια δώρο αφορούν μόνο σε μίλια εξαργύρωσης.
 
Last edited by a moderator:

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.572
Για να βγαλεις νέα κάρτα κοιτάνε το ατομικό εισόδημα και όχι το οικογενειακό. Είχα ρωτήσει πέρσι και μου ειπαν πως αν δε πληρουνται οι προϋποθέσεις μπορεί να βγάλει το μέλος της οικογένειας που μπορεί και στην ίδια αίτηση να ζητήσει εκδοση και δεύτερης κάρτας στο όνομα του συγγενικού προσώπου. Θαναι κάτι σαν εγγυητής αν κατάλαβα καλά. Μήπως γνωρίζει κανεις αν παιρνουν μίλια και τα δυο ατομα που βγάζουν κάρτα ή μονο ο ένας; Επίσης μετα τον πρωτο χρονο (που ειναι δωρεαν) ποσο είναι η συνδρομη;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.798
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom